Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
merve bunun orjin olduğunu nasıl anlıyoruz

Eklentiler

• image.jpg
    109,9 KB · Görüntüleme: 59
Kizlar sarılık olmasın diye sarı seyler saçmalık. Oğlum 10 gün kuvezde kaldı sarılık yüzünden. Doktor ilk aylar beyaz kıyafet ve ışık olarak beyaz olacak dedi. Ayrıca güneş de çok iyi geliyor ama sizin bebeler kış bebesi olacak sizde ışıkları beyaz yapın

Eklentiler

• CE19FCD2-01C5-4D9F-B5A7-B5C1126497E6.png
    264,2 KB · Görüntüleme: 57
  • C43488EE-6A81-4BE3-A359-B782C96D03DD.png
    254,9 KB · Görüntüleme: 58
Ayy bugün bebek arabası ile pusetini de aldık çok kararsızdım ama sanırım büyük parçalardan eksiği kalmadı :)

Odası, anne yanı beşiği, bebek arabası, temel kıyafetleri, battaniyeleri, küvet takımı, bez/ıslak mendili, kendi pijamalarım-çamaşırlarım vs..

Sıra hastane çantasını hazırlamakta.

Öyle cicili bicili elbise almadım kış bebesi rahat olsun, sıcak olsun diye hep alt üst takımlar aldım. Sayısını da çok tutmadım büyüdükçe eklerim. Gelen hediyelerin içinde astronot vs olmazsa da öyle sipariş vereyim diye düşündüm.

Bir de ismi netleşirse kapı süsü ve gelenlere hediyelik yaptıracağım.

Süreç yaklaştıkça farklılaşıyoruz, ağrılar artıyor, biraz da emzirme vs. insan kendini değişik hissediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…