Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kız vallahi diyorum 9 kilo şu an. Hatta annem sen git 3-6 ay yazlık takım al. Giydirdik oldu
Kalıbü büyüktür yav o kadar da değil yani bir tik minyonmuş. Eylül de 13.9 kilo 92 cm filandı en son. Geçen seneden kalma 18-24 lcw swratler oluyo ama kollar kısa 2 3 tam olur ama ben paylı olsu. Diye 3 4 alıyorum artık. Yazlıklar 24-36ydı hep

Lcw nın bi tık büyük oluyor kalıpları zaten. Ahsen çok tontişti 4.aydan sonra az kilo almaya başladı mama reddi falan yaşadık. Bide bazı bebekler görüyorum 9 kilo falan ahsenden çok iri duruyor. Kemikleri mi iri artık bilmiyorum. Ahsen çıtı pıtı kime çektiyse

Evet her 9 kilo da aynı degil kesinlikle minyonluk başka bi şey.

Benimki Subat dogumlu kisin 1 yasindayken sweatshirt takimlarini hep 18-24 ay aldim, minyon ama oversize cok tatlis duruyor. Bu kis hepsini tekrar kullanicaz, enflasyona da boyle kafa attim ilk yilda sweat tarzi urunleri bir iki beden buyuk almak iyi oluyor.
Yazlik tshirtleri 3-4 yas aldigim bile var, elbise gibi giyiyor. Benim kiz süslü olmaya cok uzak bir karete kid, tek parca giydirmek kurtarici hayalim bu degildi ama kizim ruhunu yansitti alisverislerimize

1 yaşta ben de 18-24 giydirdim. Bi daha nasıl giyecek yav. Ne marka ki? Ve şu an maç kilo

Ben geçen yaz aldıklarımı o kadar büyük almışım ki bu yaz tekrar giydirdim ama olmaz diye düşünüp bir sürü de yeni yazlık almışım orda çuvalladım çok fenaşimdi büyüme hızları azaldı artık tam beden alıyorum bir beden büyükler kötü duruyor babası da çok söyleniyor niye büyük diye onun çenesiyle uğraşamayacağım

1 yaşta ben de 18-24 giydirdim. Bi daha nasıl giyecek yav. Ne marka ki? Ve şu an maç kilo
Aa kizim 19 aylik oldu hala o sweatlee bol durumda. Genelde h&m ve zara, h&m zaten kalip olarak cok buyuk. Urunlerini seviyorum ama bir sezon giymek icin hatta ilk giyiste leke olacak urun icin pahali buluyorum. Boyle iki sezon giyecek sekilde olunca icim rahatliyor kizim 10 kilo bu arada, bazi 6-9 elbiseler bile oluyo bu yaz, gecen yazdan kalma.

Evet büyük kalıplar zara hm baya. Biz koton defacto lcw devam onlar tam kalıp. Minnoş bir görlmüş

Şimdi 4 numara güzel oluyor da 5e daha geçmeyiz gibi yoksa geçer miyiz bezler de uçtu gitti deliriyorum. Molfix pure soft fiyatına şuan önlemle pure baby alıyorum. Şaka gibi.
Bence yakında geçersiniz 5e kıyafet olarak da 3-4 yaş giyiniyoruz
Bez fiyatları uçuyor ucundan kıyısından tutmaya çalışıyoruz ama yine de fark ediyor pure baby nasıl. Uzun süre goon kullandık çok memnunum ama 6 numarası biraz sıkıyor gibi o yüzden baby me 6 kullanıyoruz

Benim doğuma da aşağı yukarı 5 hafta falan kaldı Ekim ortası ya da sonuna doğru falan doğacağını düşünerek ne alacağımı şaşırıyorum sürekli en sonunda doğru dürüst bir şey alamadım gibi oldu
Bir hastane çıkışı bir isimli takım bir alt üst takım iki tane de tulumu var yenidoğan başka bir şey yok geri kalanları hep 1-3 ay arasından başladım almaya
Kıyafet işi gerçekten biraz da görerek bebeğin kilosunu gelişimini takiben doğduktan sonra daha çok alınması gereken bir şey heralde alırım elimde kalırsa diye almaya pek elim gitmiyor

Bu arada geçen sene hamile kalmayı planlarken çok okurdum bu topiği tavsiyeleri kenara not etmişliğim bile var o zamanlar okurken bir gün ben de anne olur bu tavsiyeleri kullanır mıyım gerçekten diyordum şimdiyse önümüzdeki ay Allah izin verirse oğlumla kavuşuyoruz
Zaman ne çabuk geçmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…