Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar termos alayım diyorum, ileride mesela dışarıda alt açmam gerekti sıcak su hazır olsun, mamaya su gerekti termostan alır kullanırım diyorum. 750 ml stanley alayım diyorum sizce büyük mü gelir küçük mü ? Çok ağırlık yapsın istemiyorum da eşim de yetmezse 1 alalım diyor. Sıcaklığı iyi koruduğu için de stanley istiyoruz. Sizce nasıl 750 ml ?

Kızlar termos alayım diyorum, ileride mesela dışarıda alt açmam gerekti sıcak su hazır olsun, mamaya su gerekti termostan alır kullanırım diyorum. 750 ml stanley alayım diyorum sizce büyük mü gelir küçük mü ? Çok ağırlık yapsın istemiyorum da eşim de yetmezse 1 alalım diyor. Sıcaklığı iyi koruduğu için de stanley istiyoruz. Sizce nasıl 750 ml ?
Bende joystar var 750 lik işimi görüyor. Mama için kullanıyorum ben. Mantıken düşünürsek büyük 😂 benim kızım şimdi 150 cc içiyor mamayı 750/150 den 5 mama eder. 3 saatte bir içtiğini düşünürsem 15 saat dışarda da durmuyorum sonuçta. Kısaca 1 almayın 🤭

Bende joystar var 750 lik işimi görüyor. Mama için kullanıyorum ben. Mantıken düşünürsek büyük 😂 benim kızım şimdi 150 cc içiyor mamayı 750/150 den 5 mama eder. 3 saatte bir içtiğini düşünürsem 15 saat dışarda da durmuyorum sonuçta. Kısaca 1 almayın 🤭
Bu çok iyi oldu canım sağol. Mama ölçülerini de hiç bilmiyorum 😊 e bu hesaba göre yeter. Bide alt değiştirirken kullansam falan yeterli onda da 150 ml den fazla kullanılmaz ki o bile fazla. 15 sat dışarıdaysam birine oturmaya gitmişimdir, o kadar saat oradaysam o kişide samimi olduğum biridir iki dakika su ısıtır takviye yaparım hiç olmadı😅 di mi yani 😅 seyahate de gideceğimiz en fazla 2 saatlik yol. Tatile bile gitsek 8 saat. Sağol canım büyük şey alıp kendime yük yapmayayım bi termos yok sonuçta taşınacak.

İki tane termosum var.Biri e bebek diğeri Chicco.E bebekten aldığım tek kelimeyle muhteşem Çift çelik.Tum gün bıraksam gece anca iliyor su.Ben doğumdan önce almıştım.Hatta şuan disardayim ve yanımda🥰

Bu çok iyi oldu canım sağol. Mama ölçülerini de hiç bilmiyorum 😊 e bu hesaba göre yeter. Bide alt değiştirirken kullansam falan yeterli onda da 150 ml den fazla kullanılmaz ki o bile fazla. 15 sat dışarıdaysam birine oturmaya gitmişimdir, o kadar saat oradaysam o kişide samimi olduğum biridir iki dakika su ısıtır takviye yaparım hiç olmadı😅 di mi yani 😅 seyahate de gideceğimiz en fazla 2 saatlik yol. Tatile bile gitsek 8 saat. Sağol canım büyük şey alıp kendime yük yapmayayım bi termos yok sonuçta taşınacak.
Yani 5 aylığız 150 lik içiyor yani şu an. Başlarda daha da fazla gelir hatta. Yeter yeter hiç merak etme. Benim dediğim markada güzel 24 saatte baktım hala ılıktı tavsiye ederim

Kızlar, deneyimli anneler, Chicco NeXT 2 me kullanan var mı? Kısa süre kullanım için pahalı geldi. Ama boyut olarak da yatak odasına çok uygun. Ne dersiniz?
Ben aldim. Bebegim her ne kadar besikte yatmasa sa ilk zamanlarda sonra epey kullandik. Yalniz bizim yatagin bazasindan tekerlekleri gecmedi, tam yataga bitismedi. Bu ayrintiya dikkat etmenizi oneririm.

Merhaba okuyarak geliyorum, sayfa çok malum, arama da yaptırdım ama emin olamadım. Çalışmayı düşünmüyorum 2 yıl kadar, evde olacağım ama lazım olur diye elektrikli süt sağma makinesi alayım diyorum. Hem sütü de arttırıyormuş hem mastite de faydası varmış. Hem belki dışarı çıkmam veya ilaç kullanmam gerekir falan sağar sütü dolaba da koyarım. Lansinoh mu alsam diyorum yoksa aventn bu linkte olanından mı ? İki gün sonra yara yapsın gücü azalsın istemiyorum. İkinciye masraf çıkmasın
Yardımcı olursanız sevinirim ( dün avent in fiyatı daha uygundu, 1400 civarıydu ama kaçırdım bikaç gün bekleyeyim bakalım belki düşer )

https://www.hepsiburada.com/philips...O9GY?magaza=ebebek&url_src=and-product-detail
Ben de calisma hayatina mola verdim. Bebegim o kadar cok emiyordu ki sagmaya useniyordum. Sonra da pek gerek duymadim. Halbuki elektrikli avent almistim. Bence hep evde olacaksaniz ilk zamanlar icin hastane tipi kiralayabilir ya da daha basit bir sey alabilirsiniz.

Ben aldim. Bebegim her ne kadar besikte yatmasa sa ilk zamanlarda sonra epey kullandik. Yalniz bizim yatagin bazasindan tekerlekleri gecmedi, tam yataga bitismedi. Bu ayrintiya dikkat etmenizi oneririm.

Teşekkürler 🙂 biz de onun muadili baby Plus diye bi markayı aldık. Fiyat olarak daha uygundu. Bakalım sevecek mi hanımefendi 🙂

Sadece bebek için kullanacaksanız bence 1 lt olmasa da olur çünkü yer tutsun istemiyorum demişsiniz. Stanley iyi bir marka. 1 lt alırsanız kendiniz için de ilerde kullanabilirsiniz, ya da başka bir markanın ince daha küçük hacimli bir ürününü denemek için alabilirsiniz

Belki bebeğiniz hiç mama almaz. Bence1 lt fazla.
Ben de 2 tane almıştım. İkisini de biberon, emzik kullanmadığı için hiç kullanmadım henüz.
10. Ayın içerisindeyiz.
Lazım olabilir diye 1 tane alabilirsiniz tabii

Hanımlar, sling olarak önerebileceğiniz markalar nelerdir? Sevi bebe’yi gördüm, ilays diye bi marka var. Kafam karıştı.

Günaydın güzel anneler, sorum şu: hangi temiz içerikli başlangıç maması ? Soru iki TR de değilim , Almanya’da da satılan bir ürün lazım bana.

Sütüm gelene kadar bebeğim helak olsun istemiyorum

Günaydın güzel anneler, sorum şu: hangi temiz içerikli başlangıç maması ? Soru iki TR de değilim , Almanya’da da satılan bir ürün lazım bana.

Similac, hipp organic, sma . Hepsi güzel ve Almanya’da var diye biliyorum. Mama ile aklınızda olsun ilk bileşen şeker değil süt olsun. ☺️

İçinde palm yağı olmayanları önericem ama hangileri Almanya da var bilmiyorum 🤭
Baby goat
Golden goat
Sma
Similac
Evolvia Nutripro plus

X