Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba okuyarak geliyorum, sayfa çok malum, arama da yaptırdım ama emin olamadım. Çalışmayı düşünmüyorum 2 yıl kadar, evde olacağım ama lazım olur diye elektrikli süt sağma makinesi alayım diyorum. Hem sütü de arttırıyormuş hem mastite de faydası varmış. Hem belki dışarı çıkmam veya ilaç kullanmam gerekir falan sağar sütü dolaba da koyarım. Lansinoh mu alsam diyorum yoksa aventn bu linkte olanından mı ? İki gün sonra yara yapsın gücü azalsın istemiyorum. İkinciye masraf çıkmasın
Yardımcı olursanız sevinirim ( dün avent in fiyatı daha uygundu, 1400 civarıydu ama kaçırdım bikaç gün bekleyeyim bakalım belki düşer )

https://www.hepsiburada.com/philips...O9GY?magaza=ebebek&url_src=and-product-detail
Merhaba , bende Lansinoh ve avent her iki elektrikli göğüs pompasından da var . Doğumdan sonra lansinohu kullanmıştım ilk zamanlar , ama bence çekim gücü olarak aventin yanından geçemez :) Aventi çok aktif bi şekilde kullandım hala da kullanırım. Çok memnunum

Arkadaşlar ne olur bana bir cevap verin oğlum şuanda 10 aylik ve son 15 gündür uyurken dilini ısırıyor dili yara içinde kaldı bu durumu yasayan varmi varsa nasıl çözüm buldunuz?

Arkadaşlar ne olur bana bir cevap verin oğlum şuanda 10 aylik ve son 15 gündür uyurken dilini ısırıyor dili yara içinde kaldı bu durumu yasayan varmi varsa nasıl çözüm buldunuz?
Benim kız da bi ara dilini emiyordu gece falan dilinin ucu kıpkırmızı nokta nokta olmuştu bıraktı geçti. Emzik almıyor mu belki onla yapmaz

Benim kız da bi ara dilini emiyordu gece falan dilinin ucu kıpkırmızı nokta nokta olmuştu bıraktı geçti. Emzik almıyor mu belki onla yapmaz
Almıyor canım malesef 10 aylik bebeğe email alıştırmaya çalışıyorum ama almıyor çok kötü oldu dili

Evet ciddi bir durumda mutlaka doktor söylerdi. Bazı durumlarda kilo alımı yavaşlayabiliyor ya da durabiliyormuş; plesantanın eskimesi, suyun azalması, kordon dolanması gibi... Hepsi de son haftalarda beklenen şeyler. Risk oluşturacak boyutta olsa zaten bekletmez hemen doğuma alır merak etme
Sağol canım şimdiye kadar bişey demediler. Haftasonu kontrolüm var bakalım ne diyecek.

Merhaba , bende Lansinoh ve avent her iki elektrikli göğüs pompasından da var . Doğumdan sonra lansinohu kullanmıştım ilk zamanlar , ama bence çekim gücü olarak aventin yanından geçemez :) Aventi çok aktif bi şekilde kullandım hala da kullanırım. Çok memnunum
Sağol canım avent in hangi modeliydi acaba kullandığın ? İki modeli arasında kaldım aralarında da ciddi fark var sebebini anlamadım. Philips i arasam bilgi verirler mi acaba

Evde mobilya besik ,büyüyen yatak besik, portatif besik anne yanı,puset hepsini kullandım sonuç yine yanımda yatıyor 😊yada yerde hepsini geri ihtiyacı olana verdik bi büyüyen besik kaldı onuda belki biraz büyüyünce bazaya ceviririm

Herkesi ozlemisim :)) Bu aralae oto koltugu almam lazim fiyatlar uctu iyice 2 tane 360derece alamayacagim. Bari 9-36kg heyner alayim diyorum ne dersiniz?
Benim beyler 8 aylik(premature old. Icin duzeltilmis 6 aylik) oldular 1,5 aydir emekliyorlar, biri ayaklanmaya da basladi kovalamacalar yakindir. Mutemadiyen birbirlerini isiriyorlar 🤣🤣
🥰🥰🥰
Maşallah ne çabuk emeklemeler başlamış🧿
Benimki hala minicik emeklemeler yapıyor popo üstünde sayılır hatta:))

Isırmalarını sevsinler:)

Bugün ona da baktım bi model beğendim ama 4 üstüydü

Biraz daha makul fiyatlı diye Gittik joie Serina 2in1 aldık. Mucize gibi bi şey.
Bu saatlerde sakinleşmediği için çok zorlanırdım ama şu an mışıl mışıl uyuyor. 🧿🧿🧿
Tam joie yi önerecektim ki yazdığını gördüm:)
Hayırlı olsun modları çok güzel. Bir kaç ay rahat olur inşallah

Evde mobilya besik ,büyüyen yatak besik, portatif besik anne yanı,puset hepsini kullandım sonuç yine yanımda yatıyor 😊yada yerde hepsini geri ihtiyacı olana verdik bi büyüyen besik kaldı onuda belki biraz büyüyünce bazaya ceviririm
Bizim de aynı:) yanımda koynumda kucağımda bacağımda. Sürekli temas halinde uyuyoruz.
Şu an yarı oturur halde kucağımda yatıyor😂🥰

X