Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar, deneyimli anneler, Chicco NeXT 2 me kullanan var mı? Kısa süre kullanım için pahalı geldi. Ama boyut olarak da yatak odasına çok uygun. Ne dersiniz?
Bizim topikten çok sevdiğimiz bi arkadaşımız chicco baby hug aldı. 6 ay beşik olarak kullandı, şimdi kendine ait tepsisini satın alarak mama sandalyesine dönüştürdü , sonra da koltuk olarak kullanacak. Harika bir şey altı tekerlekli,müzikli, oyuncaklı portatif . Bi daha doğum yaparsam kesinlikle öyle bir şey alırım .

Güzel anneler , ateş ölçer hangisini aldınız ? Memnun musunuz ?

therealsinner therealsinner sizin bahsettiginiz alman marka vardi bir tane galiba ? Eski mesajlarda bulamadim da ? 😇

Güzel anneler , ateş ölçer hangisini aldınız ? Memnun musunuz ?

therealsinner therealsinner sizin bahsettiginiz alman marka vardi bir tane galiba ? Eski mesajlarda bulamadim da ? 😇
Braun IRT 6520 almıştım ben doğumdan önce.Kalibrasyon problemi vardı sürekli yanlış olcuyordu.İade ettim yenisini yolladılar.Yeni geleni daha açmadım bile canım.

Yarım kundak öneriliyor bunun için. Bizim kolları kapatmaya asla izin vermediği için yapmadık ama uykular için yarım kundak daha iyi olabilir
Ben çocuklarıma hiç kullanmadım tabi herkesin çocuğu kendine özeldir herkesin fikri kendine göre daha iyidir saygım var her anneye tabi bebeğine bakabilen seven kollayan annelere yarım kundak kullanmak gaz çıkarmasına engel olur hareketsiz kalır bence yarım kundak yapanda çok yapmayanda mesela kalça çıkığı olan bebegin ilk annesine sorulan soru normal doğum mu yada kundak yaptınız mı

Ben çocuklarıma hiç kullanmadım tabi herkesin çocuğu kendine özeldir herkesin fikri kendine göre daha iyidir saygım var her anneye tabi bebeğine bakabilen seven kollayan annelere yarım kundak kullanmak gaz çıkarmasına engel olur hareketsiz kalır bence yarım kundak yapanda çok yapmayanda mesela kalça çıkığı olan bebegin ilk annesine sorulan soru normal doğum mu yada kundak yaptınız mı
Yarım kundakta bacaklar sarılmıyor ki gaz çıkartabilsin bebek. Moro refleksi uyandırmasın diye sadece kollar sarılıyor. Hem gaz problemine hem kalça çıkıklığına sebep olmuyor.

Kesinlikle her çocuk farklıdır. Benim bebeğime de denenirken rahatsız oldu yapmadık.

Güzel annişler merhaba 🌸
Otomatik anakucağı kullananlar var Mı aramızda ?
memnun kaldığınız, kendinden sallanan modellerden önerilerinize açığım ☺️

Güzel annişler merhaba 🌸
Otomatik anakucağı kullananlar var Mı aramızda ?
memnun kaldığınız, kendinden sallanan modellerden önerilerinize açığım ☺️
Temiz 2.el mamaroo aldım ben , baya kurtarıcı olmuştu bizim için . Aldığım paraya da satıcam evde yer yok 🙈 şimdi artık hareketlendi durmak istemiyor yerlerde debeleniyor 😀 mamaroodan önce başka bir sallanan anakucağı almıştım sevmemişti hiç . İyiki almışım dediğim şeylerden biri 😇

Temiz 2.el mamaroo aldım ben , baya kurtarıcı olmuştu bizim için . Aldığım paraya da satıcam evde yer yok 🙈 şimdi artık hareketlendi durmak istemiyor yerlerde debeleniyor 😀 mamaroodan önce başka bir sallanan anakucağı almıştım sevmemişti hiç . İyiki almışım dediğim şeylerden biri 😇
Ah zaten ilk düşündüğüm oydu 🫣Sıfırı pek pahalı 2. Ele de eşim pek yanaşmıyor 😂
Peki öncesinde memnun kalmadığını ürün hangisiydi 🤭

Ah zaten ilk düşündüğüm oydu 🫣Sıfırı pek pahalı 2. Ele de eşim pek yanaşmıyor 😂
Peki öncesinde memnun kalmadığını ürün hangisiydi 🤭
Ya yurtdışındayız biz buranın bi markasıydı ama trendyoldan nerdeyse aynısını buldum şunun gibi bişeydi. Tek tip sallanıyordu bu, titreşimi falan vardı hoşuna gider diye aldık ama durmadı üstünde . Mamaroonun bebeği sallama tarzları cok güzel , baya oyalanıyordu üstünde. 2.el ben de cok bişey almam sevmem ama bu anakucakları maksimum 3-4 ay falan kullanılıyor , kullanım ömrü kısa o yüzden sıfır almak istemedim 💕

Eklentiler

• B1010250-C87A-4443-A302-33620AE5B399.png
    B1010250-C87A-4443-A302-33620AE5B399.png
    269,5 KB · Görüntüleme: 42
Ya yurtdışındayız biz buranın bi markasıydı ama trendyoldan nerdeyse aynısını buldum şunun gibi bişeydi. Tek tip sallanıyordu bu, titreşimi falan vardı hoşuna gider diye aldık ama durmadı üstünde . Mamaroonun bebeği sallama tarzları cok güzel , baya oyalanıyordu üstünde. 2.el ben de cok bişey almam sevmem ama bu anakucakları maksimum 3-4 ay falan kullanılıyor , baya da pahalandılar o yüzden 2. El tercih etmiştim ben. Aldığım fiyata satarım hem de işimizi görür diye 💕
anladım, teşekkür ederim cevabın için 🤗

Herkesi ozlemisim :)) Bu aralae oto koltugu almam lazim fiyatlar uctu iyice 2 tane 360derece alamayacagim. Bari 9-36kg heyner alayim diyorum ne dersiniz?
Benim beyler 8 aylik(premature old. Icin duzeltilmis 6 aylik) oldular 1,5 aydir emekliyorlar, biri ayaklanmaya da basladi kovalamacalar yakindir. Mutemadiyen birbirlerini isiriyorlar 🤣🤣

Herkesi ozlemisim :)) Bu aralae oto koltugu almam lazim fiyatlar uctu iyice 2 tane 360derece alamayacagim. Bari 9-36kg heyner alayim diyorum ne dersiniz?
Benim beyler 8 aylik(premature old. Icin duzeltilmis 6 aylik) oldular 1,5 aydir emekliyorlar, biri ayaklanmaya da basladi kovalamacalar yakindir. Mutemadiyen birbirlerini isiriyorlar 🤣🤣
Biz bunu aldık çok memnunum extra kalkıyor da yükseliyor
Goldfix I-Size 76-150 cm 9-36 kg Oto Koltuğu
Casual Goldfix I-Size 76-150 cm 9-36 kg Oto Koltuğu - ebebek

Merhaba okuyarak geliyorum, sayfa çok malum, arama da yaptırdım ama emin olamadım. Çalışmayı düşünmüyorum 2 yıl kadar, evde olacağım ama lazım olur diye elektrikli süt sağma makinesi alayım diyorum. Hem sütü de arttırıyormuş hem mastite de faydası varmış. Hem belki dışarı çıkmam veya ilaç kullanmam gerekir falan sağar sütü dolaba da koyarım. Lansinoh mu alsam diyorum yoksa aventn bu linkte olanından mı ? İki gün sonra yara yapsın gücü azalsın istemiyorum. İkinciye masraf çıkmasın
Yardımcı olursanız sevinirim ( dün avent in fiyatı daha uygundu, 1400 civarıydu ama kaçırdım bikaç gün bekleyeyim bakalım belki düşer )

https://www.hepsiburada.com/philips...O9GY?magaza=ebebek&url_src=and-product-detail

X