Bebeğimiz Geldi Teyzeleri

Rabbim tez zamanda acil şifalar versin güzel meleğe. anneciğine babacığına ve tüm sevenlerine de sabır ve güç versin. Rabbim doğar doğmaz yaşadığı bu talihsizliği harun efenin ömrüne bi nazar boncuğu eylesin ve ömrü hayatı boyu sağılığı ve sıhhati hep yerinde olsun inşallah. evladı olmayanlara hayırlı evlatlar. evladı hasta olanlara da acil şifalar diliyorum

adoşum hemşom
Rabbim Harun Efeciğimizin yez zamnada sağlıcakla sıcak yuvasına dönmesini nasip etsin inşallah
çook geçmişler olsun Allah analı bablı büyütsün

Gözünüz aydın arkadaşım..Allah hayırlı uzun ömür versin.. Geçmiş olsun iyi olur inşallah en kısa zamanda, gönlünüzü ferah tutun..

Eeee teyze anne yarısı..Şimdiden canını katmışsın ne güzel..Kutlarım seni..

Birtanemm Meleğim benim küçük melek gelmiş demek bak tam zamanında yetişmişim:) İnşallah sağlıkla evine gittiği haberlerinide birlikte kutlayacağız ooo kutlayacak amma çok şey birikti değil mi?:)Allah'ım sağlık versin haberine hem sevindim hem tuhaf oldum ama nedense içimdeki ses iyi olacağına hemen diyiverdi sağlıklaa evine geçecek bizim yavrumuzda Harunumuz tabiki a.s. a.s.
Çok öpüyorum birtanem seni çok Dualarım hem seninle hemde minik yavrularımızla biliyorsun.mCx

gözünüz aydın canım dualarım sizinle allahım sağlığına kavuştusun harun bebişi

Canım,Allah bağışlasın öncelikle gözünüzaydın a.s.
İnşallah en kısa zamanda aranızda olur.:Saruboceq:
Allah,başka sıkıntı yaşatmasın inşallah.:nazar:

Allah analı, babalı,sağlıkla,mutlulukla,hayırla büyümeyi nasip etsin canım...:Saruboceq:
Çok sevindim inanki teyzesi...
:1hug:
Bahar'ım canım kardeşim Rabbim sizlerede versin böyle sağlıklı,tombik yanaklı melekler inşallah.
Bol bol dua ediyorum,Rabbim bir an evvel sizlerinde yüzünüzü güldürmesi için canım kardeşim benim
Çok ama çok teşekkürler,Allah razı olsun.

Teyzesi gözünüz aydın nekadar güzel bir teyzesin sen öyle hem kardeşinin eviyle hemde yeğininin durumuyla tek tek ilgilenmişssin Kurban olsunlar sana... Gelelim paşamız prensimiz harun efemiz'e dualarm onunla teyzesi 10 gün sonra aslanlar paşalar gibi çıkıcak ve teyzeciğinin onun için hazırladığı evine gidip yatağında melekler gibi uyuyup teyzesiyle annesine gülücükler atıcak..RABBİM SAĞLIKLI HUZURLU MUTLU BİR ÖMÜR NASİP ETSİN..tekrar hepinizin gözü aydın...
Canım benim ablalık başka bir şey heleki evlendikten sonra kardeşlerinden ayrı yaşmaya başladıktan sonra sanki kardeşlerine annelik hissi geliyor insana.Bütün kardeşlerime hemen koşarım ben iki elim kanda olsa koşar yardım ederim.
Belki bilmeyen vardır ama biz 5 kız kardeşiz hep derim bir elin 5 parmağı gibiyiz biz.Onları kaybetmeye yüreğim dayanmaz inan canım benim.
Güzel dileklerinden ötürü çok teşekkürler canım benim

Gözünüz aydın advar abla..Allah annesine babasına bağışlasn biricik yeğeninizi inşallah..
Çıkar çıkar hastaneden Allah'ın izniyle.. Sağlıkla sıhhatle hiç merak etmeyin..Hemde kilo bile almış. Maşallah sübhanallah..
Allah annesine kolaylık evrsin.
Nehirim canım benim inşallah bizde bekliyoruz o günleri Rabbim inşallah yüzümüze gülecek.Allah razı olsun
Rabbim tez zamanda acil şifalar versin güzel meleğe. anneciğine babacığına ve tüm sevenlerine de sabır ve güç versin. Rabbim doğar doğmaz yaşadığı bu talihsizliği harun efenin ömrüne bi nazar boncuğu eylesin ve ömrü hayatı boyu sağılığı ve sıhhati hep yerinde olsun inşallah. evladı olmayanlara hayırlı evlatlar. evladı hasta olanlara da acil şifalar diliyorum
Canım benim ne güzel yazmışsın,çok teşekkür ederim.
O kadar mutlu ediyorsunuzki beni böyle güzel mesajlarınızı,dualarınızı görünce.
Öyle rahatlıyorum güç alıyorumki sizlerden
İnanın ne kadar teşekkür etsem azdır..
Allah siz gönlü güzel arkadaşlarımda razı olsun.

adoşum hemşom
Rabbim Harun Efeciğimizin yez zamnada sağlıcakla sıcak yuvasına dönmesini nasip etsin inşallah
çook geçmişler olsun Allah analı bablı büyütsün
smh canım hemşom,canım arkadaşım dilerimki Rabbim sizlerinde yüzünüzü güldürsün,dilerimki Rabbim sizlerede sağlıklı bir bebek nasip etsin.
İnan bütün dularımda sizler içinde bol bol dua ediyorum.
Ben inanıyorumki hem Bahar,sen,Gözek ve diğer tüm arkadaşlarım bir gün buraya yazacaksınız hamileyimmmm dostlar hamileyimmmm diye..
İnşallah o günleride göreceğiz inşallah canım arkadaşım hemşom benim

Gözünüz aydın arkadaşım..Allah hayırlı uzun ömür versin.. Geçmiş olsun iyi olur inşallah en kısa zamanda, gönlünüzü ferah tutun..

Eeee teyze anne yarısı..Şimdiden canını katmışsın ne güzel..Kutlarım seni..
Denizim güneşim Allah razı olsun canım arkadaşım.Rabbim bu dualarımızın mükafatını muhkakkak verecek inşallah.
Dün doktorumuz eğer bir aksilik çıkmazsa Perşembe günü (yarın)çıkarabiliriz dedi.
İnşallah bir aksilik çıkmazsa annemiz meleğine kavuşacak yarın inşallah.

Birtanemm Meleğim benim küçük melek gelmiş demek bak tam zamanında yetişmişim:) İnşallah sağlıkla evine gittiği haberlerinide birlikte kutlayacağız ooo kutlayacak amma çok şey birikti değil mi?:)Allah'ım sağlık versin haberine hem sevindim hem tuhaf oldum ama nedense içimdeki ses iyi olacağına hemen diyiverdi sağlıklaa evine geçecek bizim yavrumuzda Harunumuz tabiki a.s. a.s.
Çok öpüyorum birtanem seni çok Dualarım hem seninle hemde minik yavrularımızla biliyorsun.mCx
Sen varya sen,sana ne demeli,seni nasıl ifade etmeliyim bilemiyorum ama....
Dönüşün ile inan öyle büyük güç destek aldımki bunu kelimelerime dökemiyorum bile.
ama içimden geçenleri sen zaten çok iyi biliyorsun değilmi..
Rabbim sana da sağlıklı bir şekilde hamilelik geçirmeyi nasip etsin,sağlıklı bir şekilde meleğimizi kucağına almayı nasip etsin.
İyikigeldin,hoşgeldinŞeniz

gözünüz aydın canım dualarım sizinle allahım sağlığına kavuştusun harun bebişi
Allah razı olsun,çok teşekkür ederim canım benim
Canım,Allah bağışlasın öncelikle gözünüzaydın a.s.
İnşallah en kısa zamanda aranızda olur.:Saruboceq:
Allah,başka sıkıntı yaşatmasın inşallah.:nazar:
Amin çiçeğim amin,inşallah Rabbim hiç kimseyi evladı ile sınamasın inşallah:teselli:

:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: cnm benm yaa kıyamam ona ben... bizimde başımızda böle bi olay var.. halamın kızı da yeni doğum yaptı onunda yavrusunun bi böbreğinde kaçak varmışş.. alcak drlar ama ölum tehlikeside var nolcak bakalımm inan kaç gundur onu duşunuorum hep ve dua edıorum onun için şimdi dualarıma senn yeğeninide koyucamm ...

Allah şifa versin
:Saruboceq:

canım benim .önce gözünüz aydın diyorum.inşallah allah analı babalı ve uzun ömüler verir,sağlıklı bir şekilde.minik harun efe de görmemişe döner inşallah.
canım benim bir teyze olarak duygularını anlıyorum,kalbin onlar için atıyor adeta,bilirim.
allah kimseye evlat acısı yaşatmasın,dualırım sizinle.:Saruboceq:

:teytey:Çok ama çok güzel haberlerle geldim arkadaşlar
Bebişimiz bu Cumartesi günü taburcu oluyor:teytey:
Kardeşim hastahaneden aradı,biraz sonrada kucağına verecekler emzirmek için
ılk defa bebeğini emzirecek yaaa..
Sesi titriyordu heyecandan,kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor abla dedi telefonda
Allah'ım verende sensin,alanda..Sen bize bu günleride gösterdin ya binlerce kez şükürler olsun:Saruboceq:
Allah hepinizden Razı olsun,beni yalnız bırakmadınız.Mesajlarınız ile bana çok büyük güç ve destek verdiniz.:hooray:
a.s. a.s.a.s.

İlk defa bebeğini emzirecek yaaa..
Sesi titriyordu heyecandan,kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor abla dedi telefonda
Allah'ım verende sensin,alanda..Sen bize bu günleride gösterdin ya binlerce kez şükürler olsun:Saruboceq:
Allah hepinizden Razı olsun,beni yalnız bırakmadınız.Mesajlarınız ile bana çok büyük güç ve destek verdiniz.:hooray:
a.s. a.s.a.s.

Canım nasıl sevindim bi açtımki müjdeli haber varmış,gözünüzaydın olsun.:dance:a.s.
Benim oğlumda 13 gün yoğun bakımda kaldı bitanema.s
Allah kimseye yaşatmasın,hayırlı doğumlar,hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.:Saruboceq::nazar:

Demiştim ben demiştimm:teytey::teytey::teytey::dance::dance:Şükürler olsun:Saruboceq::1hug:a.s.:nazar:

a.s. a.s.a.s.

:teytey::nazar:a.s. paşamız prensimiz c.tesi günü yeniden doğmuş olucak teyzesi ozaman... Hadi bakalım RABBİM sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür versin ve ailesiyle huzurlu bir yuvada büyüsün inşallahh Gözünüz aydınnn:emir_bebek::ecrin_bebek:

Canım nasıl sevindim bi açtımki müjdeli haber varmış,gözünüzaydın olsun.:dance:a.s.
Benim oğlumda 13 gün yoğun bakımda kaldı bitanema.s
Allah kimseye yaşatmasın,hayırlı doğumlar,hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.:Saruboceq::nazar:

Demiştim ben demiştimm:teytey::teytey::teytey::dance::dance:Şükürler olsun:Saruboceq::1hug:a.s.:nazar:

:teytey::nazar:a.s. paşamız prensimiz c.tesi günü yeniden doğmuş olucak teyzesi ozaman... Hadi bakalım RABBİM sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür versin ve ailesiyle huzurlu bir yuvada büyüsün inşallahh Gözünüz aydınnn:emir_bebek::ecrin_bebek:
Canlarım benim şu an içim içime sığmıyor inanın.
Öyle mutluyumki bugün benim için harika bir gündü...
Rabbim her günümüzü böyle mutlu ve umutlu kılsın inşallah..:Saruboceq:

Bebişimiz bu Cumartesi günü taburcu oluyor
Allah'ım verende sensin,alanda..Sen bize bu günleride gösterdin ya binlerce kez şükürler olsun
Allah hepinizden Razı olsun,beni yalnız bırakmadınız.Mesajlarınız ile bana çok büyük güç ve destek verdiniz.
Gözün aydın canım.Çok,çok sevindim inan..:sm_cool:
Gerçekten bebişlerin rahatsızlanması başka birşeye benzemiyor;çok üzüyor insanı.
Kardeşine de geçmiş olsun dileklerimizi ilet.Tekrar gözünüz aydın a.s.

a.s. a.s.a.s.

canim benim cok mutlu oldum ...:1hug:
cok guzel bir haber ...
minik melekler cabuk toparlaniyor :nazar:;saglicakla buyusun :asigim:

oncelikle hayirli ugurlu olsun iyisallah,anali babali buyutsun Rabbim,omru bereketli olsun:Saruboceq:

ve biran once sagligina kavusmasini evinizi sesiyle senlendirmesini diliyorum,:Saruboceq:dualarim minik yegeninle canim:1hug:

a.s. a.s.a.s.

bu haberi yeni gordum canim,ve cok sevindim,Rabbime sukurler olsun:Saruboceq:Allahim hep sagliklar versin:Saruboceq:

a.s. a.s.a.s.

tekrar geçmiş olsun sağlığına kavuşur inş benim yerimede öp teyzesi

çok geçmiş olsun.rabbim şifa versin annesine tez zamanda kavuşsun işallah...

X