bebeğimin 9 aylık maratonu başlamış hamileyimmmm

Allah tamamına erdirsin cnm tebrikler bu ay patlama var listede:sm_cool::sm_cool::teytey::teytey:

Allah tamamına erdirsin cnm tebrikler bu ay patlama var listede:sm_cool::sm_cool::teytey::teytey:

evet canım yaaaa
mart bebekleri ne de olsa
baharda doğurganlık artar demişti bir ebe arkadaşım haklıymış

allahım tüm isteyenlere versin
bizleride tamamına erdirsin inşallah

dün senin haberine sevindim inşallah bende görürüm dedim
dualarım kabul oldu çok şükür yarabbim

Ademel cim adet tarihin neydi senin ne zaman dr gidecen ben daha karar veremedim 10 gün bekliyim diyorum

Ademel cim adet tarihin neydi senin ne zaman dr gidecen ben daha karar veremedim 10 gün bekliyim diyorum

canım bende pko var
adetlerim düzensizdi
ama akıntı takbiyle yumurtlama zamanımı buldum
ona göre test yaptım çıktı

bende özel bir gebelik cetveli var (hemşire olunca kadın doğum dr undan almıştım)
cetvele göre 14 mart son adet tarihi
ona göre 17 sinde 5 haftalık oluyor o zaman gideyim diyorum ama keseyi görmem diyede korkuyom

bende en son 14 martta adet gördüm bende 21 gidiyi dr diyorum kalp atışlarıda gözükür hemde

bende en son 14 martta adet gördüm bende 21 gidiyi dr diyorum kalp atışlarıda gözükür hemde

ayy bende mi beklesem biraz
ama ben tanıdığım bir dr u aradım 25-30 nisan arası kalp sesini duyarsın anca dedi
ben önce gidip keseyi göreyim bi en iyisi:roflol:

tebrikler ya ne kadar guzel bi haber bugun bi suru hamile haberi var
allah tamamini erdirsin insallah

merhaba arkadaşlar hala inanamıyorum hala şoktayım
rüya gibi bir şey buu

hamileyimmmm

şükürler olsun rabbime bana da yaşattı bu duyguyu

Canım hayırlı olsun Allah m salıkla kucağına da almayı nasşp etsina.s.

hadi gözün aydın canım allah tamamına erdirsin doğum haberlerinide alırız inşallah...

merhaba arkadaşlar hala inanamıyorum hala şoktayım
rüya gibi bir şey buu

hamileyimmmm

şükürler olsun rabbime bana da yaşattı bu duyguyu

canım ya seni çok iyi anlıyorum öncelikle hayırlı olsun.bende 7 haftalık hamileyim inanki hala inanamıyorum geçen hafta kalp atışlarını duydum şoka girdim resmen yaa çok başka bişey bu nezaman inanıcam bilmiyorum.bi tek kusarken hamile olduğumu anlıyorum desemkafamçokkarıştı

canım benim seninde hayırlı olsun
bende daha kusma falan yok:1shok:daha minik yaa yakında başlar mı ki:uhm:
inşallah bende duyarım kalp seslerini yakında
sende aralıkta doğum yapacaksın bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…