bebeğimin 9 aylık maratonu başlamış hamileyimmmm

canım tbrkler darısı tüm isteyenlere hayırlı haberlerle gelirsin umarım

dün test yaptım pozitif cıktı birazdan dr gidicemkan testi için hayırlı haber vermek istiyorum size gelince yazarımm

çok sevindim canım
kanda da çıkar pozitif artık merak etme
hayırlı olsun :emir_bebek::nazar:

canım idrarda çıkmışsa kandada çıkar inşaallah hayırlı haberler getirirsinnnn

cnm sen ne yaptın dr gittinmi merak ettim mide bulantıların başladımı ben bu sabah siftahı ettim bulantılarlakafamçokkarıştı

yok canım gitmedim dr a
biraz daha bekleyim diyorum korkuyorum açıkcası yaa yine keseyi görmezsem diye cumartesi gidecem
mide bulantım yok hiç kusmadım
gerçi arada midem garip oluyo ama kusacak kadar olmaı hiç

benimki biraz daha geç döllenme sanırım bilmiyorum ki sanki daha geriden geliyo

yok canım gitmedim dr a
biraz daha bekleyim diyorum korkuyorum açıkcası yaa yine keseyi görmezsem diye cumartesi gidecem
mide bulantım yok hiç kusmadım
gerçi arada midem garip oluyo ama kusacak kadar olmaı hiç

benimki biraz daha geç döllenme sanırım bilmiyorum ki sanki daha geriden geliyo

ne zaman gidecen korkma canım ya ben yarın bidaha giidecem drum çağırdı progestan kullanıyorum tansiyonumu düşürüyo iğnesini verecek bakalım ne görecez ultrasyonda bi gittim ufacık bi kese gözüktü cuma günü dr 5 haftalık dedi başka dr gitmiştim şimdi kendi druma gidecem inşallah hayırlı haberlerle dönerim sende gitsen gözükür kese cnm ama kalp atışları için bişey diyemem yaın öğrenirim sanada haber veririm cnm

ne zaman gidecen korkma canım ya ben yarın bidaha giidecem drum çağırdı progestan kullanıyorum tansiyonumu düşürüyo iğnesini verecek bakalım ne görecez ultrasyonda bi gittim ufacık bi kese gözüktü cuma günü dr 5 haftalık dedi başka dr gitmiştim şimdi kendi druma gidecem inşallah hayırlı haberlerle dönerim sende gitsen gözükür kese cnm ama kalp atışları için bişey diyemem yaın öğrenirim sanada haber veririm cnm

tamam canım
bilmiyorum ki cumartesi gideyim dedim
zaten eşimin ve benim işimi ayarlamamız cumartesini buldu
inşallah canım hayırlarla gel:nazar:

bugün canım acayip meyve istiyor :icecream:
her meyveyi yiyesim geliyor:roflol:

iyi ki bahar geldi
eve bir sürü meyve alabiliyorum:teytey:bi de kiraz bulabilsem tam süper olacak:roflol:

neyse bebeğim kiraza da az kaldı:nazar:

gözünaydın canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın allah onu sana bağışlasın ve çok hayırlı bir evlat olsun sevgiler

gözünaydın canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın allah onu sana bağışlasın ve çok hayırlı bir evlat olsun sevgiler

inşallah
çok teşekkür ederima.s.
kucağıma aldığım günleride göstersin rabbim:nazar:

canımcım tebrik ederim allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

sağolun arkadaşlar inşallah alırım kucağıma da:nazar:
tüm bebek bekleyenlerin rabbim tamamına erdirsin:nazar:
tüm isteyenlere de allahım nasip etsin inşallah:emir_bebek::nazar:

canım gözün aydın insallah sağlıkla bebeğini kucagına alırsın insallah darısı tüm isteyenlerin başına :teytey:

Seda♥Recep;2588351 .!.:
ademel Canım tebrik ederim... Allah saglıklı sihatli kucagına almayı nasip etsin....

sağol canım inşallah
bugün dr a gidecem inşallah dr bana hayırlı haberler verir:nazar::nazar::emir_bebek:

dr a gidecem bugün inşallah kesesini görürüm
bi de kalp atışını duyarsam tam süper olacak:nazar:

X