bebeğimin 9 aylık maratonu başlamış hamileyimmmm

canım benim seninde hayırlı olsun:nazar:
bende daha kusma falan yok:1shok:daha minik yaa yakında başlar mı ki:uhm:
inşallah bende duyarım kalp seslerini yakında:nazar:
sende aralıkta doğum yapacaksın bende:nazar:

evet ya benimde sanırım aralıkta.aslında bi türlü kestiremedik dr la haftaları çünkü ben tedaviyle oldum.ve yumurtlamam normal adet döneminde olmamıştı yani hesaplamada biraz zorlanıyoruz ama muhtemelen 7 haftalığım.bu arada senden bişey rica etsem şu takvimden bende istiyorum banada yapabilirmisin canım.

evet ya benimde sanırım aralıkta.aslında bi türlü kestiremedik dr la haftaları çünkü ben tedaviyle oldum.ve yumurtlamam normal adet döneminde olmamıştı yani hesaplamada biraz zorlanıyoruz ama muhtemelen 7 haftalığım.bu arada senden bişey rica etsem şu takvimden bende istiyorum banada yapabilirmisin canım.

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev334pr___.png

bu adresi kilo takip çizelgesine yapıştır kontorol panelinden

OoOoO hemşerim gözün aydın eşini ve seni tebrik ederim.Allah analı babalı büyütsün..

bişey değil canım güle güle büyüt bebişini cnm:emir_bebek:a.s.[/QUOTE

amin inşallah canım.umarım kucağımızada alırız. seniki benimkindende küçükmüş.5,3 mm benimki ve öyle hızlı atan kalbi varki ya insan şaşkınlık içinde kalıyo içinde bi can var ama tırnak kadar bişey.gerçi o tırnak kadar şey acayip bulantı yapıyor bende ama neyse artık katlanıyorum seve seve az uğraşmadım olsun diye.

bu ne demek oluyor canım bana da anlatır mısın ben de kontrol panelinden yapıştırdım ama sonra napıcam??:uhm:

cnm sende cetvelmi istiyon hamişmisin o adres sana değil sercana hazırlandı sende istiyosan bebişin doğacağı zamanı de hazırlayayım sanada

merhaba arkadaşlar hala inanamıyorum hala şoktayım
rüya gibi bir şey buu

hamileyimmmm

şükürler olsun rabbime bana da yaşattı bu duyguyu

çok şükür Rabbim,bi dosta daha nasip ettin bu kutsal duyguyu...Allah tamamına erdirsin..a.s.

merhaba arkadaşlar hala inanamıyorum hala şoktayım
rüya gibi bir şey buu

hamileyimmmm

şükürler olsun rabbime bana da yaşattı bu duyguyu

canım benim tebrikler..:nazar: :nazar:

sağlıklı bir gebelik geçirirsin inşallah....:içelim:

tebrikler canım ağaçların çiçek açtığı bu mevsimde hamileyim haberleride bu siteye çiçek açtırıyo darısı bizim başımıza hayırlısıyla hem sana hem bize sağlıklı sıhhatli dünyalar güzeli bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin yaradanım

ademelcim canım çok sevindim tebrik ederim allah tamamına erdirsin,analı babalı büyütsün inşallah.....

canım çok sevindim Allah tamamına erdirsin iyiki bu site var sizlerin güzel haberlerinizi alınca çok mutlu oluyo insan inanın mutluluktan ağlıyacam o kadar yaniii:a015:

tebrikler canım a.s. inşallah hiçbir sorun olmadan kucağına alırsın bebeğini :nazar: darısı tüm bebiş isteyenlerin başına :teytey:

X