bebeğimin 9 aylık maratonu başlamış hamileyimmmm

ademel

mutluluğun doruk larında
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
2.584
2
merhaba arkadaşlar hala inanamıyorum hala şoktayım
rüya gibi bir şey buu

hamileyimmmm

şükürler olsun rabbime bana da yaşattı bu duyguyu

Tebrikler canim, darisi bütün isteyenlerin basina:1hug:

Canım benim tebrikler .gözünaydın hayırlı olsun bebeğin .Sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle a.s.
:teytey::teytey:hopaaa

a.s.TEBRİKLER:):dance::dance:allah kucağınada almayıda nasip etsin inşallah:teytey::teytey:

tebrikler canım allah tamamına erdirsin..ya şu belirtilerini anlatırmısın .bide testmi yaptın...benimde günüme 5 gün kaldı bu sabah test yaptım ışıkta ikinci çizginin yerinde bir belirti var acabamı diyorum ama emin olamıyorum..sonradan üzülmekte istemiyorum o yüzden biraz anlatırmısın..

canım bende adet düzensizliği var günüm geçmesine rağmen çıkmıyodu
öyle umutsuzca negatif bekleyerek yaptım ki anlatamam
sonra hemen ikinci çizgi çıktı daha silikti ama çabuk çıktı

emin olamadım kan testi yaptırdım
sonuç 255.70 pozitif
ama adet düzensizliği olduğu için haftasını bilmiyorum
ultrasona girecem o zaman belli olur inşallah kesesini görürüm kalp atışlarını duyarım
rüya gibi birşey bu hala inanamıyorum

Canım bu ay nasıl değişiklikler oldu vücudunda:teytey:

canım bende sol kasıkta ağrı var
sürekli değil birden şiddetli giriyo çıkıyo çok uzun sürmüyor ama hep aynı yerdeydi
bir de çok çabuk yorulma ve uyuyup uyuyup uykumu alamama var:roflol: kalkıyorum gözüm yatakta yani

tebrikler adamel
allah kucağına sağlıcakla almayı da nasip eder inşallah canım. ben de dün test yaptım allaha şükür ben de çok net gördüm çift çizgiyi , dediğin gibi heyacan verici ama henüz kan testi yaptırmadım yarın yaptıracağım
kan testinin aç karnına yada tok yaptırılması fark atmiyor değil mi canım..

yok canım farketmez ben kahvaltıdan sonra yaptırdım testi zaten sana bekle diyorlar yarım saat en az bekliyon bence aç gitme
aynı zamanda doğacak bebeklerimizo zaman

hayırlı olsun bebişin inş sağlıkla kucağına alırsın ya kzıla şu takvimlerden banada gönderin nasıl kaydediliyo bilmiyorum hem evlilik hem bebek için olandan istiyorum beceremedim bi türlü bu arada darısı başıma inş en yakın zamanda bizde yaşarız o duyguyu

tebrikler canımmm
allah kucağına almayı nasip etinnn
bizede dua ett

merhaba cnm adamel allah temamına erdirsin çok büyük mutluluk bugün duyduğum en güzel haber cnm allah bizlerede bu güzel duyguyu tattırsın allaha emanet ol...kendine çok ama çok dikkat et olurmu...sağlıcakla kal...

tbrler canim Allah saglikli olarak kucagina almayi nasip etsin iki gun icinde masallah hanimlar bayagi bir ataga gecildi inslh bu ay formumuz hamile haberleriyle dolar tasar

sağolun arkadaşlar
darısı tüm isteyenlerin başına amin
allahım sağlıkla sıhhatle tamamına erdirsin inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…