'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Eşim bana tokat atmıştı evliliğimizin ikinci yılında. .3 ay evi terk ettim bebeğimle..sonra çok yalvardı, özür diledi, ailesi kaş kere gitti geldi. Başka şehirdeydik. Bebeğim babasını özlüyordu bende bi şans daha vermeye karar verdim. Şimdi 9 yıllık evliyiz eşim bikaç kez yeltenecek gibi oldu (çünkü öyle yetişmiş) hemen vazgeçti. Çünkü dersini aldı.

Sizin durumunuz için eski konuları açmayı hiç sevmeme rağmen genç kızlar anlasın diye şu yorumu yapmak istiyorum. Bi yorumunuzda nişanlıyken eşinizle çok fazla problem yaşadığınızı, az kalsın nişan bozacağınızı ama şükür babaannenizin arayı yaptığını yazmıştınız. Hatta bende keşke yapmasaydı yazmıştım. Sonuca gelirsek nişanlı iken yaşanan bütün sorunlar evlenince bin misli oluyor. Nişanlı iken bu tarz sorunlar yaşayanlar lütfen evlenemesin.

Konu Sahibi siz bir Avrupa ülkesinde yaşıyorsunuz. Polis çağırıp darp raporu alsaydınız sizi haim kadın sığınma evine yerleştirirlerdi. Sonrasında size ev açar maaş bağlarlar. Kendinizi çaresiz ve onlara bağımlı hissetmeyin kocanızda çok pişman maşallah telinize kaçmayın diye el koymasından belli..

Kv yüzünden demeyin o ne yaparsa yapsın kocanızın magandalığı yaptıkları. .

Konulariniz cok fena...önceden de esiniz bos bi sebepten sirtinizi yumruklamisti. Sonra da cok pisman oldugunu soylemistiniz.Kiziniz için de daha doğmadan, onu kiz oldugu icin sevemem diyordu. Simdi de saldirmis size....yazik cok yazik...kipirdamayacak misiniz hala

Cok uzuldum halinize. Bi insan cocugunun mutlulugunu istemeli. Sizden nefret dahi etse cocugu icin susup kenarda oturacak. Herkes haddini nerede konuşup nerede konusmamasi gerektiğini bilse bunlar yaşanmaz. Kv nizi öldüresim geldi okurken. Esiniz zaten ayri bi şey . Allah yardımcınız olsun

Azıcık durumumuz varsa asla durmayın, boşanın. Yuvayı dişi kuş yaparcılardan değilim. Herkes haddini yerini bilecek. Kimsenin kimseye bir fiske vurmaya hakkı yok.

Lütfen sinmeyin. Kabullenmeyin. Size edilen hakareti, yediginiz dayakları normalleştirmeyin

Şimdi baktım 19 yasında evli, çocuk sahibi, lise mezunu kadınmışsınız. Allah kolaylık versin ama biraz da bu şartlarda bu yaşlarda evlenmek de bana tuhaf geliyor.

Suçun büyüğü koca olacak ayakkabı canavarıinda. Bence bir an önce telefon açıp ailenize durumu anlatın , ve gidin o evden. Eşiniz pesinizden gelirse , varsa kuzen , abi vs onlara bi güzel benzettirin. Kayinvalideyi de bir zahmet abla,yenge,halaniz varsa aranızda biraz şekil verin .

Dede iyi yapmış. Kv manyak mı takmış "getir cocugu getir cocugu" kendi mi emzircekmiş napıcak cocugu. Olaylar kopuyor hala çocuk diye bağırıyor kadın. Sizin bir konunuzu hatırlıyorum. "Bir bakışı için dünyayı karşıma alırım" gibi bişey yazmışsınız bebeğiniz için, şimdi niye oturuyorsunuz?

İnanı
inanınki çok sinirliyim madem yurt dışında yaşıyosunuz sosyale şikayet edin heleki birde kucagında cocuk vrken dediginizde orda cocuklara ne kadar cok dikkat edliliyo benden iyi bilirsiniz direk devlet eşinize ceza sizede yeni bi ew maas baglsr bunları benden iyi biliyosunuz oralar türkiye gibi degil insan hakları önceelikleri kynin allah belasını versin ne insanlar varya allahım sen evlatlarımızı koru boyle insnlardan hele kocan be dicegimi bilmiyorum we sen hala onla aynı odada uyuyosun yapmayın yazık size hiç kimse sizin kadardegerli olamaz yaaa yapmayın gençliginizi güzelliginizi hayatınızn en güzel yıllarını boyle cahil canavar bencil insanların yanındamı geçireceksiniz şimdi o adamdan kocalıgı geçtim nasıl bi babalık bekliyosunuz yapabilcegini hiç sanmıyorum kızların korkak ogullarında babası gibi canavar olup çıkıcaklar anladıgım kadarıyla kocanıZ pısırık be ezik bi tip sizi dovdugüne göre bu adamdan koy de olma kasabada hele ayakkabıyla geliişi tam bi caniii yerinizde olsa ky nin sacına yapışır kocamın suratına tükürür çıkardım tabiki polis eşliginde

oyle anneden oyle adam cok normal nasıl bir adam karısına siddet uygular ustelik kucagında bebegi varken boyle insanların yasadıgı dunyaya cocuk getiriyoruz cocugunuzu onların zihniyetinde yetistirmeyin kayınvalideniz gibi olmayın bir aonce babanızla konusun o evden uzaklasın yarın oburgun cocugunuza denk gelirse o siddet darbeleri ne olucak..kadınlar bir tokatı dahi affetmesin icinde siddet barındıran adamlardan cocuk falanda yapmayın onlara yazık gunah

Aynen, kucağında bebek varken değil karısına kimseye saldırmaz insan olan. Şahsen karşımdaki düşmanım bile olsa, hamileyse, kucağında bebeği varsa parmağımın ucuyla dokunmam.
Aile vicdan yoksunu, gelin dövmeyi, eziyet etmeyi alışkanlık haline getirmişler. Konu sahibi çektikçe delice bir zevk mi alıyorlardır nedir? Tamam adam manyak karısına girişti diyelim, diğerleri niye armut toplar gibi bekliyorlar? Çocuğu alma derdindeler tamam da ya kadın ölse o anda?
Konu sahibi yaşadığın ev tam olarak cehennem. Oradan çıkmazsan azap çekmeye devam edeceksin, dünyada cehennemi yaşamaya razıysan buyur devam et. Ama bir dahaki dayakta o evden cenazen çıkabilir. Abartmıyorum ve çok ciddiyim, bebeğini bile umursamadan deli gibi sana saldıran birisi bir dahaki sefere seni öldürmeden bırakmaz.

Eşin olacak o hayvana da o kayınvaliden olacak edepsize de yazıklar olsun okuyunca delirdim seni babanın evinden yurt dışına eziyet edip kucağında evladınla dövmek için mi getirmişler. Allah onları bildiği gibi yapsın önce o kaynananı sonra o eşin olacak merhametsizi! Kucağında 40lı bebekle kadın dövmek nedir ya nedir !! Hemen somut bi önlem almalısın babana mı anlatıyorsun polis mi çağırıyorsun yarın öbür gün bırak seni evladını bile öldürür o köpekler ne olur kurtar kendini o cehennemden

Ben sadece bebege uzuluyorum. Konu sahibinin konularini bildigim icin kendisine uzulmuyorum. Bu sacmaliktan kurtulmak kendi elinde ama yapmiyor. Istegi bile yok. Bazi evler disaridan bakilinca normal gorunse de kapilar kapaninca deliliklerin yasandigi birer timarhane. Konu sahibinin kv'si zamaninda esiyle bir timarhane tesekkul etmis, cocuklari da o formatta yetistirmisler. Her canli turu gibi icgudusel olarak cogalma ihtiyaci hissettikleri icin bir disi temin etmisler. Olayin ozeti bu. Konu sahibi onlarin nesil devamliligini saglayacak, hijyen ve gida saglayacak bir disi sadece.

Konuda bir tek bebeği ve dedeyi haklı buldum.
Şiddet taraftarı değilim bu arada.
O bebeciğin nasıl korktuğunu düşünemiyorum bile.
Yurt dışında yaşıyormuşssunuz oralarda böyle şeyleri çok ciddiye alırlar.
Yarın öbürgün çocuğunuzu elinizden bile alabilirler böyle devam ederse.
Boşanmayacaksınız belli de bari ayrı eve çıkın.
Eşiniz pskiyatriye gitsin tedavi olsun kucağında bebeği olan eşini dövmek çok utopik geliyor bana.

Aslinda adminler ip adresi ya da telefon vs. gibi bazi bilgilere ulasabiliyorlar. Onlar konu sahibi hangi ulkedeyse oranin makamlarina direkt veya o ulkede yasayan hir uye vasitasiyla sikayette bulunabilirler belki. Konu sahibine uzulmuyorum da bebegin durumu cok uzucu. Kirki yeni cikmis daha. mydilemma

Okurken sinirden dişlerimi sıktım... O an orada olduğumu düşünüp tekmeyi geçiresim geldi eşinizin suratına.
Hemen darp raporu alın ve şu koca müsveddessinden kurtulun.
Kv zaten ayrı bir olay ama her şey eşte bitiyor.
Ay bir de özür diliyor şaka gibi!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…