'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Yazık günah yaa.sırf bebek ağlıyor diye kucağında bebekle kadını dövmek nedir ya nasıl insanlar bunlar.gururun kırılsın bi zahmet çünkü bu çokkkk agır.sessiz kalıp kendini ezdirirsen daha çok dayak yersin.sinirim bozuldu sabah sabah

Tüm bunları yazıp insanın sinir katsayısını beşbine çıkartıyorsunuz ama ne polis çağırıyor ne darp raporu alıyorsunuz neymiş eşinize laf söylemişsiniz bu da avuntunuz!
Yurtdışında olabilirsiniz tek başına olabilirsiniz yol dil iz bilmiyor olabilirsiniz ama bu yapılanları yanlarına bırakamazsınız
Bir kere dövdüm hiçbirşeyi de olmadı yine döverim diyordur eşiniz
Hangi akla hizmet o evden çıkıp gitmediniz ya da polisi aramadınız vallahi sinirden duramadım bir cevaplar mısınız?
Ananız babanız sizi bunları yaşayın diye mi büyüttü
Benim de üç kızım var
Saçlarını tararken tarak takılsa içim acıyor öküzün biri onu minnacık yavrusu kucağı da iken dövecek öyle mi
Allah'a büyük konuşmayım Allah deli sözümle sınamasın herhalde katil olurum
Sizin susup oturmaya hakkınız yok
Bu olay tekrarlanacak göreceksiniz
Kendinizi düşünmüyorsunuz bari bebeği düşünün bir daha bu kadar şanslı olamayabilirsiniz
Ama hayır ben dayağımı yer yavruma da yedirir otururum derseniz
O zaman buraya yazmayın nolur ya
Vallahi ellerim titriyor şu an

Cok sinirliyim. Butun gunumun icine ettiniz konu sahibi. Madem bosanmayacaksiniz, madem dunyanin en hakkinizi arayabileceginiz ulkesinde hakkinizi arayamayacaksiniz, madem telefonunuza da el koyuluyor, buraya da yazmayin. Aklimdan gitmiyor goruntunuz. Allah hepinizi islah etsin.
Sizinle aynı fikirdeyim
Halen ellerimin titremesine mani olamıyorum
Bu nasıl bir kafasızlıktır

Ne diyim ki hala o evde o adamla o kadınla aynı nefesi soluyorsun. Bu yaşanan şey tekrar etmeyecek mi sanıyorsun onca insanın içinde gururun ayaklar altına alınmış kendimi yerine koydum yerin dibine girdim. Koca desen koca demem ben o adama o yavruya yazık değil mi şimdi anlamıyor ilerde bunları görecek

Ha sen ha onlar hic bir farkiniz yok. Sadece sen dayak yiyen taraftasin. Cehalet ayni cehalet.

gelecekte kv nin yerinde olacak zaten
baksana onu da kendi babası dovuyor
ev değil işkence Kampı
Mune Mune hanim konu sahibi gerçekten yurt dışından mi kullanıyor siteyi
yoksa Türkiye de de bosan deriz diye mi yalan söylüyor

Yurtdışında yaşıyorsaniz daha iyi işte. Eğer polise sığınırsaniz el üstünde tutulursunuz devlet kapı gibi aranızda olur.. her şekilde Size bakarlar hele birde bebeğiniz varsa..iş bile bulur devlet Size.. Allah aşkına haklarınizi bilin öyle hareket edin.. buraya yazmakla olmuyor harekete geçin artik

Ya canım öncelikle çok geçmiş olsun. Fakat; bu katlanılanacak bir durum değil. İnternetre biraz araştır "Kadının Fenni Ekibi" diye bir oluşum var. Feyza Altun diye bir avukat var youtubedan onun konuşmalarını izle. Sinme, kabul etme bu yaşadığını. Şiddetle insanı susturmak bastırmak nedir ? Kendi annene babana söyle. Orada yaşamak buna katlanmak zorunda değilsin. Bugün bebeğine birşey olmadı yarın olmayacağının garantisi yok. Sen bir eş ve anne olmanın da dışında bireysin, kadınsın ve değerlisin ezdirme kendini. Böyle mutsuzlukla bir ömür geçmez.

gelecekte kv nin yerinde olacak zaten
baksana onu da kendi babası dovuyor
ev değil işkence Kampı
Mune Mune hanim konu sahibi gerçekten yurt dışından mi kullanıyor siteyi
yoksa Türkiye de de bosan deriz diye mi yalan söylüyor

Konu sahibi de korkarim ki kendi cocugunu dovecek, gelecekte gelini oldugunda ayni seyleri yasatacak. Ailenin her bireyi ayri ayri rehabilitasyona alinmali.

o kayınvalidenin ağzı burnu kırılana kadar dövmek lazımdı canı dayak çekmiş. o kocaında canı çekmşş. ayıp valla okurken resmen yaşadım çok sinirlendim. terbiyesizler :mad:

Ya ne tesellisi
aklınızı peynir ekmekle mi yediniz
terkedip polise gitsenize
ya bebek olseydi
gidin sığınma evine
lanet olsun sizin gibi kadınlara o bebeklerin tirnaginin ucunu hak etmiyorsunuz
Yavaşşşşş. Kadının tavrını bende doğru bulmuyorum izlediği yol yanlış ama lanet olsun demek,haketmiyorsunuz diye anneliğini sorgulamak çok agır. Yaşadığı şeyi yasamadan, o ruh haline girmeden kimseyi bu şekilde yargılayamazsınız. Size düşmez.

Konu sahibesi, o Ada'mdan sana hiçbirşey olmaz. Kendine ve çocuğuna saygı duy çıkart hayatından..

Yavaşşşşş. Kadının tavrını bende doğru bulmuyorum izlediği yol yanlış ama lanet olsun demek,haketmiyorsunuz diye anneliğini sorgulamak çok agır. Yaşadığı şeyi yasamadan, o ruh haline girmeden kimseyi bu şekilde yargılayamazsınız. Size düşmez.

Konu sahibesi, o Ada'mdan sana hiçbirşey olmaz. Kendine ve çocuğuna saygı duy çıkart hayatından..

Öyle de bir yargılarım ki hatta gerekirse bu ülkede olup olmadığını bir öğrenelim mahkemeye bile yargilatirim
hem doğurup hem minik çocuğun dayak yemesini izin ver yok öyle bir dünya
bıktım valla kötüye de kötü denilmeyecekse artık
her şeye duyar kasanlardan da gina geldi

Yurt dışında yaşıyorsunuz ve sessiz kalıp o adam bile denmicek varlıkla aynı evi paylaşmayı devam mı ediyorsunuz ? Eğer almanyadaysanız mağdur hattı diye bişey var opferschutz deniliyor. Kadın polisler özenle ilgileniyor sizinle. Zaten polisi arayıp kucağınızla bebeğinizle sizi görürse ve şiddet mağduru olduğunuzu söylerseniz sizi hemen başka bi şehirde kadın sığınma evine yerleştiriyorlar. Devlet ödüyor oranın masrafını ve size de harçlık niteliğinde başlangıç icin para veriyorlar..
Eşyalarınızı dert etmeyin iki polis ile evinize gidip eşinizi evden uzaklaştırıp gereken eşyalarınızı alabiliyorsunuz :KK66:
O çoçuğunuzun sağlıklı bi ortamda bulunması ve büyümesi icin bunu yapmanızı tavsiye ederim.. internetiniz var kadın sığınma evlerinin santral numaralarını araştırın derim eğer polisden çekiniyorsanız..

gereksiz duyar kasmayın allah için. Sanki çocuğu yere düşmüş. Sanki parka götürmemiş de biz çıkıp anneliğine laf etmişiz. El kadar bebeği dışarıdaki şiddete karşı korumak, en basitinden yaşam hakkını sağlamak anneliğin birinci kuralı. O tokatın biri bebeğe gelse allah korusun ölse görürdüm anneliği sorgulamayı. Neyse siz duyar kasın biz şiştik.

Son düzenleme:
Yalnız ben konuya yapılan yorumları şimdi en başından itibaren okudum da.. Bir önceki yorumuma pişman oldum. Hem yurtdışındasın hem de boşanmayacağım demişsin. Boşanırsam üvey annen geri gelme demiş. Ya zaten ne işin var senin bu saatten sonra baba evinde ?

Sen bir bireysin bu kadar mı zor güçlü bir kadın olmak ? Sosyal yardıma başvurup, çalışıp evine çıkmak ? Türkiye de değilsin hanımefendi ! Silkelen kendine gel.

Türkiye de öyle kadınlar var ki ne koşullar altında kalıyor da yine de hakkını yedirmiyor ! Direniyor sonuna kadar.

O çocuğa bugün kocanın elinin kalkamamış olmasının zerre önemi yok. Neden biliyor musun ? Çünkü; zaten şiddet ortamında psikolojik sözlü şiddete maruz kalarak büyüyor o çocuk.

Siz de buna göz yumuyorsunuz. Şimdi gidin önce kadınlığınıza olan saygınızı sonra da anneliğinizi sorgulayın. Ve bir karar verip, onu uygulayın.

Buralara yakınmakla elinize ne geçeceğini sanıyorsunuz ? Buralara yazacağınıza gidin derdinizi bir yetkili polise anlatın !!!

Öyle de bir yargılarım ki hatta gerekirse bu ülkede olup olmadığını bir öğrenelim mahkemeye bile yargilatirim
hem doğurup hem minik çocuğun dayak yemesini izin ver yok öyle bir dünya
bıktım valla kötüye de kötü denilmeyecekse artık
her şeye duyar kasanlardan da gina geldi
Hanımefendi gidip mahkemeye verirsin, sosyal hizmetlere şikayet edersin istediğin herseyi yaparsın. Ama lanet olsun sana haketmiyorsun diyemezsin. Çünkü ne biliyorsun ki? Ne kadarını biliyoruz? Ama dediğimi anlamaya çalışmak yerine duyar kasmak diye yorumladığın için şuan kurduğum bu cümleleri bile bosuna yazdım

Hanımefendi gidip mahkemeye verirsin, sosyal hizmetlere şikayet edersin istediğin herseyi yaparsın. Ama lanet olsun sana haketmiyorsun diyemezsin. Çünkü ne biliyorsun ki? Ne kadarını biliyoruz? Ama dediğimi anlamaya çalışmak yerine duyar kasmak diye yorumladığın için şuan kurduğum bu cümleleri bile bosuna yazdım

tamam en iyilik meleği sizsiniz
ok by

Off gereksiz duyar kasmayın allah için. Sanki çocuğu yere düşmüş. Sanki parka götürmemiş de biz çıkıp anneliğine laf etmişiz. El kadar bebeği dışarıdaki şiddete karşı korumak, en basitinden yaşam hakkını sağlamak anneliğin birinci kuralı. O tokatın biri bebeğe gelse allah korusun ölse görürdüm anneliği sorgulamayı. Neyse siz duyar kasın biz şiştik.
Tamam arkadasım haklısınız. Allah belasını versin bu kadının. Tarzımız yaklaşımımız hep bu olsun adı da iyilik olsun

X