'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Bi hatasını daha bekliyorum
Siz buraya konuları pışpışlanmak için açıyorsunuz belli oldu.
Arkadaşlar yurt dışında yaşayanlar orda emniyet gibi bir birim vardır, bilişimde onlar bizden daha iyi seviyede, burda bile bulunabiliyor, gidin ihbar edin, o çocuk ellerinden alınsın.

Bir üye vardi almanyadaysan is ev imkani verebilirim ablam almamyada bir kadın derneginde aktif demisti. Birazcık şu adamdan kurtulmak isteseydin, birazcık çocuğunu sevseydin iletisime geçer coktaaan huzura mutluluğa yelken aćmıştın.

Ama huzuru mutluluğu anlayacak kafa nerde sende.

Sen kocandan ayrılamıyosun. Ama anlamadım bu adamda vazgecemedigin sey ne, çok mu iyi sevişiyor? Bunu bana söylettin ya sana yazıklar olsun.

Mune abla Allah aşkına kac yıllık hayat tecrübenle ve en önemlisi annelik tecrübenle konu sahibine söyleyecek tek bir cümlen yok mu ablacım? Gerçekten biz artık banlanmamak icin tutuyoruz kendimizi, sen bari o güzel uslubunla mantalitenle otoriteni koy. Yazık minnacık bebek siddet görüyor o masum..

Bir de yok bir ay sonra babam gelecek anca bir ay sonra gelebiliyor, yok bilet parası biriktiriyorum diyordu. Meğerse babası ''bebek var, sabret'' minvalinde konuşmuş. Bunu da burada üyeler mantıksızlıklardan yola çıkıp sıkıştırınca söylüyor. Madem baban böyle dedi, neden buradaki insanlara farklı şey söyledin? Konu üstüne konu açtın bir de pes ya.

Baba hikayesi burda ki üyelere şirin görünmek için.
Adam çocuk yaşta kazık kadar adamla evlendirmiş.
Sahip çıkacak adam o zaman sahip çıkardı

Aynen arkdasim. Benim halam da Almanya'da kadin siginma evinde calisiyor .Yardimci olabilirdik fakat kendisi yuzde iki yuz cayar bu isten bizi de sap gibi birakir. Cok sey yazicam ama degmez artik.

Burdaki çoğu üye çözüm bulmak için değil, derdini anlatıp pışpışlanmak adına konu açıyor. Sonra çok tepki çekince konun sonunu olduğu gibi değil de iyiye yontarak bitiriyorlar.
Zerre üzülmüyorum böyle kisilere yesin dayağını, otursun aşağı, her şey müstehak; ama o bebeği kurtarmak farz, hepimizin görevi.

Yurtdisinda misin ? Vardiyali cok is var cünkü avrupa da? Ailenden kimse yok mu? Kv cok büyük günaha girmis. Esine diyecek cok laf var.........

Verdiği cevaplar öyle sinir bozucu ki
Bu kişilerin tek derdi acindirmak
Dayak yemekten zevk alıyorsa dibine kadar yesin umurumda bile değil ama bebeği de yemiş yazık günah
Anneligi batsın bu kişilerin
El kadar çocuğu dayak yiyecek oturup hala ufak bir hata daha bekliyorum diyebiliyor şaka gibi değil mi
Demek ki hata büyük olunca terkedilmiyor o ortam hanımlar
Küçük hata lazımmis
ALLAH akıl fikir versin

Var ablacım ama konum bulmayı yönetim fake vb durumlarda o da fake Üyeliği abartıp iş çığrından çıktığında yapar, onun dışında müdahale etmezler üyenin kişisel gizliliğini ihlal etmemek adına.

Bence konudan bağımsız olarak söylüyorum sizde o kadar üzmeyin kendinizi, bazen üzülüp üzülüp üzüldüğümüzle kalıyoruz çünkü.
İnsanlar dermansız hastalıklar hariç çaresiz değildir ve çare öncelikle kendilerindedir ama çözmek yerine çaresizliği seçiyorlarsa da yapacak birşey yok.

Almanyada alinan cocuklar yani hepsi olmasada çoğunlukta bildiğiniz gibi el bebek gül bebek değil...

Bu kiz 19 yaşında 18 de evlense kanunen reşit ama cocuk sayılır kendinde o gücü bulamıyor sanirim ama bulmali anne o , bosanip donmesede olur ordada çalışabilir orda her yaşayan masa başı is yapmıyor kendine gelmesi lazım bu kizin adam dövdü etti ama iki guzel söze unuttu ne parasi birktirmeyi bekliyor ucak bileti mi öyleyse hepimiz bir olur alırız bir bilet ama o degil iste blöf yapıyor... yoksa 10bin euro 20 bin euro biriktireyim hadi gectim 5 bin bitireyim diye beklerse 5 -10 yıl bekler...

Ben okumadım ama burda biri sut korur mu hamile miyim vs diye sorduğunu yazmis üyenin o cinselik bile yaşadıysa dönme hayal sadece buraya onu diyor..

Kendine gel konu sahibi gerçekten bir sarsıl ve kendine gel çocuğunu 1 aylikken döven adam var ya karşında

Fake olması için dua ediyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…