'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Tamam anladım. Fake değilsin . Ama O bebek sana emanet. Bunu unutma olur mu? İşin içinde bebek olmasa senin durumun hakkında bişey yazardım ama kusura bakma öncelikle onu düşünmelisin

Bebeğim benim herşeyim, "onun için evliliğimi bitirmeyeceğim" demeyeceğim. Asıl onun için bu evliliği BİTİRECEĞİM..

Öyle. Ben bebeğimi kucağıma aldığımda bir an olsun böyle şeyler yaşatmayacağıma söz vermiştim, ama durum ne ? Şimdi ne oldu?

Eşimi hep savundum, hep alttan aldım. Ama artık alttan almakla, ona hak göstermekle olmayacak. Anladım. O yüzden gereğini yapacağım

Yurt dışındayız ya, gidebileceğim gerçekten hiçbir yer yok. Yalnızım. Kadın sığınma evini araştırdım, ama o da 150 km uzağımızda. Para biriktiriyorum. Ansızın gideceğim. Sessizce, ses etmeden, bebeğim ve ben... En yakında yeni hayatımıza "Hoşgeldin" diyeceğiz

Eşim'e bugün "Ya o çocuk orda ölseydi, bunun hesabını Allah'a nasıl verecektin? Ondan öncesinde vicdanın seni rahat bırakacak mıydı?" dedim. Uzun uzun yüzüme baktı, gözlerinin dolduğunu hissettim ve sonra arkasına döndü, hıçkırıklara boğuldu, hüngür hüngür nasıl ağladı, ama "Boşuna üzülme, çünkü herşeyin yalan. Ama bizi de kaybettin, bunu unutma. Sanma ki ben bu yaptığını unutacağım, alttan alacağım. Bilet paramız çıktığı gün, defolup gideceğim. Bir daha da benim yüzümü geç, çocuğumun yüzünü bile göremeyeceksin!!" dedim. Bana dediği tek şey "Çok pişmanım bak, ne olur beni affedin!"

Ama tabii ki de affetmem, çünkü ben kendimi geçtim, bebeğim için asla affetmeyeceğim

150 km öteye tek başına gitmek zorunda mısın? Elinde telefon var, yazabiliyorsun buraya. Polise bir alo demek mi zor geliyor? Bi arasan onlar seni götürür en uygun sığınma evine, bilmiyor olamazsın.

Aferin böyle açık et kendini ki gidemeyesin diye daha sıkı önlemler alabilsinler, aferin. O aile senin bebeği alıp gidişini uslu uslu izlerdi zaten, hıhı.

Bebeğim benim herşeyim, "onun için evliliğimi bitirmeyeceğim" demeyeceğim. Asıl onun için bu evliliği BİTİRECEĞİM..
Neyse anlaşamıyoruz. Sana boşan diye bişey demiyorum. Bebeğini düşün diyorum. Onun için en iyisini sen bilmek zorundasın.ben değil. Ben bilemem buraya yazan diğer insanlar da bilemez. Bu konuda fikir sorman da anlamlı gelmiyor bana zaten. Psikolojik sorunlarda kimsenin doğru fikri seni kurtarmaz. Kendin için verdiğin doğru kararlar seni kurtarır. Ne bileyim ben boşanınca seni nasıl bi hayat bekliyo da sana boşan dediğimi dikkate alıyorsun sen. Umarım kafanı toparlarsın tezelden çünkü şundan eminim o bebek sadece senin yanında mutlu olur. İnş bundan mahrum bırakmazsın yanlış kararlar verip

Kadın sığınma evine gitmek için para biriktiriyorsun ve bu planı eşine anlatıyorsun, tebrik ediyorum
Telefonu elinden alan aile para mı verecek bundan sonra sana, bilet parası biriktir diye?

"Ve adam bu konuşmadan sonra kendine gelir.
Ailesine resti çeker ve karısı ile bebeğini alıp arkasına bakmadan yeni bir geleceğe umutla yol alır."

Tam dizi senaryosu
Siz o evde kalmaya devam edeceksiniz ve korkarım o yavru şiddete maruz kalmaya devam edecek :/

o dayagı yedin oturdunkaldın oyle mi

Yav he he. Adamin evinde isin ne hala?

Gidecek adam bilet parasi biriktiriyorum der mi? Kocan dahada para vermez eline.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…