'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Ben okurken kötü oldum. Yorum bile yazamıyorum. Önceki konundan hatırlıyorum babam duysa çok kötü olur demiştin keşke baban duysa keşke. Duysun artık baban yapılan bu işkenceleri.

Ya koye gittiginizde anlatsaniz ne olacak....
Babanin eli yurt disinami uzanacak yada sizin arkanizda durup kizimi size vermemmi bir daha diyecek...mutlu mesut kurtulus olara kactiginiz eve gerimi doneceksiniz....

Once siz kendinizi savunmasini bileceksiniz haklarinizi ayaklari ustunde nasil duracaginizi....
Sikeyet etmis olsaydiniz o kaynananiz direk iceri alinirdi...esinizle beraber....siz yasamak istemiyorsaniz ve onlar yuzunden zorla oturtturuldugunuzu psikolojinizin bozuldugunu soylemeniz bile onlarin ceza almasi icin yeterli...

Avrupada butun haklar kadinlardan yana...

++100000000 ile katılıyorum

Hepsinde haklısın. Ama bunların hiçbirini yapmayacak konu sahibi. Ben oyüzden parmakcıklarımı yormuyorum ve ayrıl yazıyorum sadece

Hepsinde haklısın. Ama bunların hiçbirini yapmayacak konu sahibi. Ben oyüzden parmakcıklarımı yormuyorum ve ayrıl yazıyorum sadece

Ben en başta ayrıl derim ama ayrılmayacak o ortada. İnsan ayakkabı ile dayak yer de hala 1 aydır o evdeyse demek ki ayrılmayacak.

Şimdi tekrar araları okudum. Sana geçen konunda da devlet güvencesine geçmen söylenmişti. Avrupadasın daha şanslısın buradaki kadınlara göre. Şu saatten sonra son bir şansı bile hak etmiyorlar. Hala o evde durmana da anlam veremiyorum. Insanlar böyle olaylar karşısında cinnet geçirir tepki verir hem de en ağır tepkiyi. Nevri döner yani insanın. Sana ne zaman dank edecek Allah korusun canından olunca mı? Hala vücudun morken gururun kırılmışken o evde neden durduğunu gerçekten anlayamıyorum.

yargılamayalım lütfen.kolay değil öyle hemen çekip gitmek.söylemesi kolay yapması zor yani.niye duruyorsun niye daha bekliyorsun falan derken kendi hayatımızın içinden bakıyoruz.ama onun hayatı başka.

yargılamayalım lütfen.kolay değil öyle hemen çekip gitmek.söylemesi kolay yapması zor yani.niye duruyorsun niye daha bekliyorsun falan derken kendi hayatımızın içinden bakıyoruz.ama onun hayatı başka.

Ayrilmasa bile keske cekip bir süreligine babasinin yanina gitseydi. En azindan gidecegini gösterebilse, belki bir daha yapmazlar. Babasi onu gelin vermis, köle degil!

anladığım kadarıyla ailesine anlatmaktan çekiniyor.erkekler her şeyin farkında.ailesi arkasında degilse biliyor ve eziyor.çok yazık.insan çocuğunun acı çekmesine izin vermemeli.o evladın.belki söylese yardım edecekler ama bilemiyorum.

Siz onlarla yaşadıkça daha doğrusu yaşamak denirse burdan tesellinin ne yararı olur ki?
Darp raporu alıp şikayetçi olmalıydınız. Köye gitmeyi beklemeyin bir an önce ailenize haber verin ve gereğini beraber düşünün.
kp de kv yi dövdüğüne göre ailede şiddet normal karşılanıyor bunlarda.
Yine tekrar edecektir çocuğunuz ve sizin o evden kurtulmanız lazım.

Kendi hayatımızın içinden bakıyoruz evet. Belki benzer şeyler yaşayıp eyvallah etmemişizdir?
Düzenli aralıklarla dayak yediği bebeğine bile acımayan kocasının yanında durması mı mantıklı? Çaresiz değil çıkış kapısı var gitmiyor. Kadın sığınma evine gitse o morlukları gösterip darp raporu alsa o kocası olacak yaratık adresini bulamaz bir daha. Daha önce de çok söylendi. Şimdi şiddet katlanarak arttı. Gitmeyip neyi beklesin olacakların en kötüsü kadın cinayeti ki konu sahibi onun bir tık altını yaşamış şu an.

gitmesi gerek ama o kadar kolay degil .gidecek sığınma evinde nereye kadar.babasına anlatacak anlatsın .şu anda tek çözüm bu.sonra olacagına varır.ama konuşmak kolay çok kolay.kendi bilmiyor mu çekip gitmeyi.mazoşistmi.çocuğunun zarar görmesini ister mi.hayıt.eee elini kolunu bağlayan ne acaba

Iste herkesin anlamadığı şey de bu. Bunlar zor şeyler ama şu an yaşadığı hayattan daha mı zor ? Hayır. Herkesin kendi hayatı kendi fikri. Zaten merak etmeyin konu sahibinin boşanacağını sanmıyorum.
Herkes kendince fikir veriyor ve böyle ciddi bir konuda kimse rahat rahat konuşmuyor. Ben şu konuyu okudum okuyalı mideme öküz oturdu.

Daha once de sana degil doğacak cocuguna aciyorum demiştim, yine sana degil cocuguna acidim. Kendi berbat hayatına onu da ortak ettigin, oyle bir babayla oyle bir hayata mahkum ettigin icin en az babasi kadar suclusun benim gozumde. Biz sana dedik bu cocugun bu adamdan cekecegi var diye, daha 40 i cikmadan baslamis.
Allah onu kurtarsin insallah.

Hikayenizi okurken cok uzuldum gidebilceginiz size sahip cikacak biri yokmu varsa eger artik kendinize boyle muamele yapilmasina izin vermeyin Allah korusun ilerde baska kotu seyler de basiniza gelmemesi icin onlem almalisiniz inan bi cocuk babasiz buyur ama annesiz buyuyemez ...

Aynen bebeğim şimdiden bile herşeyden korkar oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…