'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Okurken konu sahibesine mi yoksa bebeğine mi daha çok üzeleyim diye şaştım kaldım. Lütfen bari bu sefer aklını kullan,kendini düşünmüyorsan bebeğini düşün,bu yaşadıklarının asla bir sonu olmayacak çünkü aynı evde yaşadığın o ne olduğu belirsiz 'varlıklar' sana rahat vermeyecek,ruhlarına kötülük işlemiş ve böylelerini ancak cehennem paklar. Yaşın küçükmüş,umarım ailen sana sahip çıkar ve burayı okuyan ve erkenden evlenmek için can atan ve bunu marifet sanan kızlarımıza ders olur.

Allah cezasini versin hepsinin..

İnan OKUDUKÇA AĞLADIM allah korumuş bebeğimi ama sende haketmedin öyle işkenceyi bu ne ya bu nasıl bi vicdan hep karısını döven erkeklerden nefret etmişimdir elleri kırılsıninşallah valla canm senin hiç suçun yok zaten o kv sende kadınsın be sende annesin nasıl vicdansiz bi kadınmış allah senin yanında olsun arkadasim allah yardımcın olsun ama burda GÖRÜMCE VE DEDEYİ TEBRİK ETMEK İSTİYORUM hele dedenin o tokat atan ellerini öpeyim iyi yapmış haketmis allah yardımcın olsun canm

Niye bizim kadınlarımız bu kadar güçsüz. Gelinlikler girdiğin evden kefenle çıkarsın falan saçma sapan geleneklerine goreneklerimiz. Yok erkeğe itaat et. Yok erkeğim ne dersem o olur. Konu Sahibi gibi boşanmaya cesaret edemeyen kadınlar hep bu gelenek goreneklerimizin eseri

Şiddetin her türlüsüne karşıyız

Haklısınız yuva dağılmasın aman. Ortada bir çocuk var sonuçta.

O çocuk da şöyle ağza burna birkaç yumruk yemeden, ayakkabıyla dövülmeden nereye?

Gül gibi evin kıymetini bilmiyorlar işte. Yuva sonuçta!

Allahım sen herkese akıl fikir ihsan et, amin.

Neler yasamissin kuzum sen

Bosanmayi dusunmuyor musun

Sana ozel dua edicem

Kv nin insanliktan nasibini alamamasina mi yanarsin kocan olacak okuzun senin sucsuz oldugunu bildigi halde anasinin yuzunden sana siddet uygulamasina mi

Ne dicemi bilemedim canim benim

Allah hepsini islah etsin seni de bebegini de korusun serlerinden

Aynısını düşündüm. Noktalama işaretleri çok düzenli. Paragraflar itinayla ayrılmış. Gecenin bir vakti değilde rahat rahat roman yazar gibi yazılmış.

A
Aynısını düşündüm. Noktalama işaretleri çok düzenli. Paragraflar itinayla ayrılmış. Gecenin bir vakti değilde rahat rahat roman yazar gibi yazılmış.
Aynısını düşündüm ben de. Edebiyat öğretmeniyim maşallah benden başarılı. Matematik öğrermenleri bile bu kadar gzl anlatamazdı bu hikayeyi :)))))Ama böyle bi hikayede gururdan önce düşünülmesi gerekenin bebek olduğunu vurgulamak istedim. En azından yorum yapanlar fake değil umarım okurlar yazdıklarımı

Bende düşünmeme rağmen gene yorumumu yaptım.
Ama birinin yazdığını görüncede dayanamadım

Valla ben okudum evet haklisin

Yani bende şimdi ayrıntılı bakınca seninkini düşüdüm hem telefon yok hele vakti baya bol

Allah yardimcin olsun canım okurken bile çok kötü hissettim seni düşünemiyorum çünkü yaşayan sensin. yorum bile yazamıyorum senin ve bebeğin için Allah dan en hayırlısını diliyorum

Geceden beri aklıma takıldı konu.
Seni döverken bebek kucağındaydı diyorsun, ya düşseydi bi yere çarpsaydı başını falan, elinden fırlasaydı veya sen üzerine düşüp ezilseydi ne olacaktı? Sen o evden çıkmayıp kocanla oturmayı düşünüyorsan şayet, bebek kesinlikle sizden alınmalı. Böyle dengesiz ve ruh hastası insanların içinde eğer sağ kurtulursa bir canavar olarak yetişmesi muhtemel ne yazıkki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…