'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Allah aşkına koskoca Avrupa nın göbeğinde senin yapamadığını baban köyde mi yapacak?
Nasıl bi ceza verecek onlara gerçekten çok merak ettim.
Bak sana söyleyeyim baban iki özre lafa kanıp senin kocanla aranı yapmaya çalışacak.
O gerçekten iyi bi baba olsaydı gencecik kızını koca herife vermezdi okutur meslek sahibi yapardı.
İki lafla gaza gelmişsin ama en büyük darbeyi babandan yemeyesin sonra.
Git çalış çocuk parasını da üstüne al yok alamıyorsan git şikayetçi al o çocuğu sen doğurdun çünkü.

Can'ım benim yaparlar ederler unutmanı isterler eskileri ne deşiyorsun derler

Esin es degil kayinvalidende insan degil

Kv yüzünden yazmışsın sürekli ,çok yanlış düşünüyorsun.esin yaptı sana bunları.kv olmasa başka birseyin sınıriyle yine yapardı.Boşanmayı düşünmüyorsun sanırım inşallah bir daha yaşamazsın bunu.malesef şiddet tekrarlar ama.cocugunu bile gözü görmüyor eşinin sinirlenince Allah korusun daha kotu şeyler olabilir.en azından bir daha olursa ayrılacağını bilsin tekrar etmekten cekinsin.pek değişecek bir esin var gibi değil ama inşallah öyle olur ne diyim

sana sabır dıkemekten baska yapacaknhıc bır sey yok yorum yapmaya gerek olmayan bır konu kanım dondu okurken, korku fılmı ızlemısım gıbı... Icım daraldı Allah yardımcın olsun sana bır kapı acsın guc kuvvet versın sen orada durma

Allah bildiği gibi yapsın böyle insanları. Bir de torun severler güya..hiç düşünmeden..kaybolup gitme inkanınız varsa, çıkın gidin. Belki de KV. Çıkar gider kimbilir.. Güzel ve duru bir hayatınız olsun dilerim..

Ben oyle kocaninda kayinvalideninde... Tovbe yaa insanliktan yoksun yaratik bunlar nasil canim skldi anlatamam niye terk etmedin evi annenlere falan gtseydin hatasini anlasaydi burnu sürtseydi yaa dera vermezsen bunun tekrari gelir allah korusun kendini ezdirme dimdik ayakta dur allah sorsun onlara da en cok kocani suclu burda ayni dayagi yer ins

Dayak yemene rağmen orda kalıp hayatına devam etmek daha cazip geliyor biliyorum...
Fakat unutma, cezaevleri ve mezarlıklar "bir anlık öfkenin kurbanlarıyla dolu"
Arkasında ailesi olmadan da boşanan, birçok kadın var. Ve kadın sığınma evleri bu yüzden ağzına kadar dolu. Türkiyedeki kadınlar bile bunu yapabiliyorsa sen Almanya'da daha kolay yaparsın. Çocuğunla yanlız evden çıkmana müsade ediyorlar mı? Biryerlere başvursan?

Aynen, ben pişmanım, ama ne yazık ki son pişmanlık fayda etmiyor

Çok üzüldüm. Okurken sinirin bozuldu.kocan olacak hayvam hızını alamamış ayakkabı ile saldırmış ne diyeyim kaç kurtar canını.olaydam sonra neler yaşadın eşinin k.v olacak kevasenin tavrı nasildi

Ertesi gün Özür diliyor pişman kocası. Ama tel elinden uzunca bi süre alınıyor . Çelişkili çelişkili şeyler.

Telefon önceden başka bi sebeb yüzünden alındı. Kavga ettikten sonra da görümcem abisine "Sen manyak mısın...???" vs vs bişeyler söylemiş, ondan sonra da "Annem yüzünden oldu, özür dilerim, çok özür dilerim" demiş

KV hem suçlu, hem güçlü. Böyle trip atmalar falan... Ama kızına (görümceme) "ben böyle olacağını tahmin edemedim, keşke karışmasaydım" demiş. KP "Anası var o bebeğin yanında, sanane, sana mı düştü, onun yapamadığını sen mi becerecen" demiş. Anneannem "Kabahatli sensin kızım, kusura bakma doğru olanı konuşalım" demiş. Görümcem de "Sakın millete anlatayım deme, rezil olan sen olursun, bir daha da ben bu eve gelmeyeceğim, senin gibi anne daha ben hiç görmedim, hayvan değil o kız, yazık ya..." demiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…