'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Armut dibine düşmüş, üzüm üzüme baka baka kararır vb birçok atasözü durumu açıklıyor.
Son olmayacaktır, emin olun.
Herkes birbirini dövüyor anladığım kadarıyla.
Eve ring kurun bari, adil şartlarda kozlarını paylaşsın millet.
Te Allahım ya...

"Bundan sonra olacaklardan sen sorumlusun, senden boşanıyorum, artık yolun açık olsun" dedim

Babam bunların anasını ağlatır. Ben babamı kötü bilirdim, ama değilmiş. Babama anlatacağım. Bunların hepsini gebertsin, ve bir daha da bizi bırakmasın

Ooo harika!
Nesilden nesile iyi ahlak, erdem falan aktarılacağına dayak aktarılıyor
Kocası da anasının dayak yediğini göre göre büyümüş, şimdi de karısını dövüyor. Konu sahibi bu adamdan bir oğlun olursa, o da muhtemelen ileride gelinini dövecek. Al sana bedavadan kehanet.

En doğrusu o olur yani
Gözü yiyen kucakta çocuk yokken teke tek gelsin

Konu sahibi profilinizde yaşınız 19 yazıyor.
Ne zaman evlendiniz?
Ne zaman evliliğiniz düzene girdi?
Ne zaman artık bir bebeğimiz olsun bir birey yetiştirelim diye kararı aldınız?
Yumurtalık rezerviniz mi azdı menapoza mı giriyordunuz?
Hatalar hataları getirmiş.
Kendinize ait bir düzeniniz eviniz yok.
Daha siz çocuksunuz.
İlkokuldaki silgimi aldın kavgaları gibi kv suçlu deyip duruyorsunuz.
Az bilinç az düşünce lütfen

Bir kere yurt dışında yaşayan 30 yaşında adamın, taaa buralardan ergen bir genç kızı karı diye yanına götürmesi temelden sorun zaten.
Sen tut elin küçücük kızını, kabile gibi yaşadığın eve karım diye getir, bunla yetinme hemen anne yap, dur daha bitmedi bir de canını çıkarana kadar kadını döv, arada bebeği de ihmal etme, o da nasibini alsın! Süper ya!
Burada çocuk istismarı var diyorsunuz da 2 tane çocuk istismarı var. Bu kız bu adamla evlendiğinde çocukmuş ki hala çocuk. Ve kendi ailesi olmayan bir ailenin evinde telefonsuz, parasız Allah bilir kimliksiz zorla tutuluyor. Düpedüz alıkonuyor.
Bunca hırsı, kötülüğü 19 yaşında bir çocuktan çıkaran o aileye de denecek tek şey hesabını veremesinler inşallah.

Nasil bir yaratikla evliymissin sen ya
Adam her turlu ihtiyacini goruyor hizmetci gibi kullaniyor istedigi zaman kum torbasi gibi geciriyor sana neden dayandin hep sorunlariniz varmis
Gercekten 19 yasinda misin ne ara evlendin ne ara cocuk dogurdun
Seni evlendirenlere lafim var ama tovbe estagfurullah deyip susuyorum insanlarda vicdan kalmamis kendi cocuguna bile.

cnm benim allah yardımcın olsun allah sabırlar versin sana eşinden ayrıl demiycem çünki ortada bi cocuk var ve yuva nın dağılması söz konusu eşinle konuş ayrı eve cık esinde kv nin gazına gelmez sende rahat edersin cocugunuda kendin büyütürsün eşin kabul edermi bunu birde o var tabi. cok üzüldüm cnm ya ALLAHIM YAR VE YARDIMCIN OLSUN İNŞAALLAH

Boşanmayı düşümüyorum, yurt dışında yaşıyoruz, köye gidince babama anlatacağım, herşey o zaman belirlenecek, şimdi kocam olacak o pislikle ayrı yatıyoruz, ona ben söyleyeceğimi söyledim.
Siz yeni doğum yapan ve lahusayken sırtına yumruk yiyen hanım mısınız .hersein hayırlısı canim .insanliktan nasibini almamışlarin içindesin belli .gorumcen ve dedesi hariç. Allah yardımcın olsun

Babam bunların anasını ağlatır. Ben babamı kötü bilirdim, ama değilmiş. Babama anlatacağım. Bunların hepsini gebertsin, ve bir daha da bizi bırakmasın.

Babam beni asla atmaz. Bunu anladım

baban karısının lafından çıkamayıp başından savmış seni.
üvey annen bir de bebekle kabul eder mi?
sanmıyorum.

bence şimdiden kendi başının çaresine bak en kısa zamanda. dili biliyorum demiştin önceki konularında. 13 sene orada yaşadık yazmışsın.

21 Ekim 2016 tarihli konuda yine @MissCherryBlossom dan yardım al dedik. akıl veren çok oldu, almadın. kp den ayrı ev iste dedik, yapmamışsın. sen bir de bu adamı seviyorsun.

ya susup oturacaksın ya da tekmeyi basacaksın bunlara.
devlet senin yanında biliyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…