Bebeğimi bakıcıya bırakacağım için vicdan azabı duyuyorum

şartlarınız çok iyi, 4 saatin yüzde sekseninde uyuyacak zaten.hem senin de kafan dağılır, sosyalleşirsin, kendini şarj edersin, hem de paranı kazanırsın.4 saat hiçbir şey değil.

4 saat sorun olmaz bence. Tam gun calismaniz gerekse en azindan bir yasina kadar izin kullanin derdim ama boyle sorun olmaz. Hem size evden cikmak, iki insan yuzu gormek iyi gelir hem de cok enerji harcamadan eve donup cocugunuzla bol bol ilgilenirsiniz.

R ruzber bebeğin çok küçük en azından 1 yaş olana kadar aylıksız izin almalısın. Ben ilk kızımda ev kredisi borcu yüzünden izin alamamıştm 4 aylıkken bakıcıya bırakmak o kadar zor geldi ki şimdi arabayı satık ev borcunu kapattık en az 1.5 yaşına gelene kadar bakıcam kızıma nasipse

Bence kesinlikle siz bakın,benim 2 tane ikisindede 2 sene ücretsiz izne ayrıldım.

Ben , bebeğinizle her anı beraber yaşamanız gerektiğine inanıyorum.
Onun o halleri birdaha geri gelmeyecek , oyüzden dakika yanından ayrılmam ben.
Tabiki şartlar uygunsa , mecburiyt yoksa ,eşinizin maaşı yetecekse bence çalışmayın.

Kesinlikle bırakmayın en azından 3 yaşına kadar bebeğinize siz bakın demeye gelmiştim. Çünkü Bi kreşte öğretmenlik yapmıştım bazen 0 3 yaş grubuna gidiyordum bebekler ağlıyordu falan o zamandan beri 3 yaşına kadar annenin çalışmasına karşıyım. Ama sizin durumunuz farklıymış çok iyi bir fırsat yakalamışsınız. Doyurur gidersiniz 4 saat sonra yanındasınız . Böyle başlayın işe olmazsa ayrılırsınız izne.

X