Bebeğim uyumaya geçerken yüzünü kapatıyor

cilekliturtam

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
58
12
27
Merhaba arkadaşlar 4aylık bebeğimi sallayıp uyuturken gözlerini kapattıktan sonra yüzünü kapatmaya çalışıyor yan tarafa dönüp bişeylerle gözlerini kapatıyor bişeyleri tutmak istiyor öyle uyuyor başına gelen varmı acaba

Ben yatak odasını kararttım orada uyutuyorum kızımı 20 aylık geçen bizimkide öyle elleriyle kapattı yüzünü bence ellerinide gögsünde birleştirip uyutabilirsin

Ben yatak odasını kararttım orada uyutuyorum kızımı 20 aylık geçen bizimkide öyle elleriyle kapattı yüzünü bence ellerinide gögsünde birleştirip uyutabilirsin
Gündüzleri yapıyor yan dönmeye çalışıp gözlerini yastığa gömüyor, öğlen ikindi sabah 10 gibi yani aydınlık vakitlerde yapıyo bir sorun var sandım çok korktum endişelendim acaba başına gelen varmı

Benim bebeğim yapıyordu gündüz. Işıktan rahatsız olup uyuyamıyordu, karanlık ortam sağladığımda böyle yapmıyordu. Ama ben gündüz gece farkını öğrensin diye gündüz yine de aydınlıkta uyutmaya çalışıyorum zamanla alıştı sayılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…