Bebeğim Ülkü Nisa beni ağlattı...

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
6.615
95
kızlaar dün işe başladım biliyorsunuz, kızımdan ilk kez ayrı kaldım, ben işteyken bebişime annem bakıyor, ara ara telefonda sesini duydum, her aradığımda annem evde durduramadım çok huysuzlandı deyip duruyordu, normalde çok uslu bir bebektir, kolay kolay ağlamaz,

bütün gün uyumamış, işten eve geldiğimde uyuyordu, annem daha uyutalı 5 dakika oluyor dedi,

kızım benim sesimi duyar duymaz irkilerek uyandı, bana baktı baktı, dudaklarını büzüştürerek ağlamaya başladı:a015:, ama öyle içli ağlıyordu ki, gözlerinden yaşlar geliyordu:a015::çok üzgünüm:, sımsıkı sarıldım ona o da bana sarıldı ağladı ağladııı, sonra ben ağladım, sonra annem ağladı,:a015: üçümüzde halimize ağlaya ağlaya içimiz çıktııı

canım kızım benim yaaaa, dudaklarını büzüşünü bir görecektiniz tatlımın hala gözlerim doluyor, o anı ömür boyu unutmayacağımmmm

oyy kıyamam yaa...
Annesi çalışan çocuklar anneye çok düşkün oluyorlar hep bırakıp gitme korkusu oluşuyor galiba...

kızlaar dün işe başladım biliyorsunuz, kızımdan ilk kez ayrı kaldım, ben işteyken bebişime annem bakıyor, ara ara telefonda sesini duydum, her aradığımda annem evde durduramadım çok huysuzlandı deyip duruyordu, normalde çok uslu bir bebektir, kolay kolay ağlamaz,

bütün gün uyumamış, işten eve geldiğimde uyuyordu, annem daha uyutalı 5 dakika oluyor dedi,

kızım benim sesimi duyar duymaz irkilerek uyandı, bana baktı baktı, dudaklarını büzüştürerek ağlamaya başladı:a015:, ama öyle içli ağlıyordu ki, gözlerinden yaşlar geliyordu:a015::çok üzgünüm:, sımsıkı sarıldım ona o da bana sarıldı ağladı ağladııı, sonra ben ağladım, sonra annem ağladı,:a015: üçümüzde halimize ağlaya ağlaya içimiz çıktııı

canım kızım benim yaaaa, dudaklarını büzüşünü bir görecektiniz tatlımın hala gözlerim doluyor, o anı ömür boyu unutmayacağımmmm

oyyyyyyyyyyyy canım benim :teselli:Allah dayanma gücü versin çok zordur :Saruboceq:varya herşeyi anlıyor bu bıcırıklar.Benim oğlanda işine gelmeyene hemen dudak büzüp ağlıyor:emir_bebek:

Benim bile burda gözlerim doldu yamafoldumben
Kolay degil zor bi durum.
Zamanla sizde beebginizde alışır inş.
Sağlıkla büyüsün:nazar:

canım benim kıyamam ben ona yaaa...annesi evde olduğun zaman onu hiç bırakma hep sarıl lkucakla boşver kucakcı olsun ama bunun ona ihtiyacı var artık büt5ün günün tadını akşamları çıkartcak yavrum artık:KK43:(((

kıss benide ağlattın nasıl doldu gözlerim allah kolaylık versin bi an önce tatil olsun şu okullar..
ayrı kalmak çoookk zor..

ayyy cnm benim yaa bir an kendi yazrumun ban a bakarak agladıgını düşündüm ve agladım rabbm ikinizede sabır versin az kaldı inş kavuşacaksınız ben de doguma yakın bırakacağım işimi bebeğime bakacağım zaten bakacam kimsem de yok mafoldumben

oyyy canım ya kıyamam ben ona ben şuan nasıl ağlıyorum çünkü benim kızımda aynı durumda kayınvalidem bakıyo şimdi bide yürüyo dış kapıya gidiyomuş anne anne anne diye hep sesleniyomuş allahtan ev iş yakın ben 2 saate bi 1 saatte boş vaktimde hep yanındayım yoksa dayanazmazdım gittiğimde oyle bi sarılışı varki hiç bırakmıyo bende hiç bırakmak istemiyorum ama mafoldumben

ah canımm benimde gözlerim dolu dolu oldu ben de 1 yaşına gelince kızım kayınvalidem bakıcak o zaman daha da zor olacak çünkü bana alışacak yavrum

Geçer arkadaşlar, geçer. En fazla 1 ay sürer bu duygusal dönem. Ondan sonra sizde bebeğinizde alışırsınız yeni duruma.:teselli:

Ay aynı şeyler benimde başımdan geçti canım.
İlk zamanlar gerçekten zor ama alışıyo insan.
Azcık sık dişini. Ne güzelki kendi annecin bakıyo bebişine.
Ya kreş felan olsaydı aklın daha da kalacaktı.

aybüke valla şuanda ben de ağlıyorum bende seneye okula giderken bırakacağım nasıl olacak bilmiyorum senin en azından annen var bende hiç kimse yok Allahım oğlumu koru diyerek sürekli dua ediyorum

kıyamam ya sende beni ağlattın canım ya kıyamam ben ona zor biliyorum başımda aynı dert çünkü bende çalışıyorum kızıma kayınvalidem bakiyor mafoldumben

bende aynı durumdayom daha işe başlamadım ama şimdiden ağlıyorum nasılkreşe bırakıcam diyesenağlamasenağlama:a015::a015::a015::a015:

bende haftaya başlıcam kısmetse,ama benimki daha küçük pek bilmez sanırım.hem okul yakın tenefüste kaçarım.canım Allah sabır versin bizi de ağlattınız.

Bende ağlıyorum ama şimdi Allah yardımcınız olsun...
Bende işe başladığım da çok zorlanmıştım...

X