Bebeğim Ülkü Nisa beni ağlattı...

Beni de ağlattın yaa. arasıra aklıma geliyo işe başlayınca napıcam diye
habire geçiştiriyorum aman daha var tadını çıkarayım şu zamann diyorum
ama sayend:Saruboceq:e o anı yaşamış kadar oldum seninle.
Allah sabırlar versin biz çalışan annelere.
Allah'ım daha büyük ayrılıklar vermesin.

kıyamam ben ona yaa
annesinide nasıl tanıyormuş desene :KK43:
bende artık çalışmayı düşünmüyorum

ayy yavrum benim kıyamam sana :çok üzgünüm:
inan bende agladım annelik bu olsa gerek:asigim:

çok iyi bilirim o duyguyu kardelen 2 aylıkken başladım çalışmaya emzirmeye eve geliyordum yine bigün koşa koşa gelidm annem açtı kapıyı kucağında kızım beni görünce dudağını büzerek ağlamaya başladı oan içim parçalandı sanki

yaaa kızlar ağlamanız için değildi vallahi sadece benim için çok özel bir anı sizinle paylaşmak istemiştim, bu kadar üzüleceğinizi bilseydim paylaşmazdım yaaaa

bu arada bebekleri hiiiç küçümsemeyin, biz farkında olmuyoruz ama onlar herşeyin farkındalar inanın, bizzat yaşadım

Ayy kıyamam ya ...
Çok sanslısın kı kendı annen bakıyor, gozun arkada degıl...
Kısa surede alısırsınız ınsallah..

kuzummm cok zor ya keske calısmak zorunda kalmasa anneler ozluyodur onlar su anda sadece annelerını bılıolar bnımkıde o kadar kalabalıkta baskasının kucagında bıle olsa benı gorunce takılıp kalıo gozlerıme gulumsuyo hemen al der gıbı ve ben asla dayanamıorum o bakısına ama bu romantık bakısma cıyak cıyak bağrınca bıtıo sındrella masalı gıbı gene kabak oluo bnm kız-tatlicadiarzu-

kızlaar dün işe başladım biliyorsunuz, kızımdan ilk kez ayrı kaldım, ben işteyken bebişime annem bakıyor, ara ara telefonda sesini duydum, her aradığımda annem evde durduramadım çok huysuzlandı deyip duruyordu, normalde çok uslu bir bebektir, kolay kolay ağlamaz,

bütün gün uyumamış, işten eve geldiğimde uyuyordu, annem daha uyutalı 5 dakika oluyor dedi,

kızım benim sesimi duyar duymaz irkilerek uyandı, bana baktı baktı, dudaklarını büzüştürerek ağlamaya başladı:a015:, ama öyle içli ağlıyordu ki, gözlerinden yaşlar geliyordu:a015::çok üzgünüm:, sımsıkı sarıldım ona o da bana sarıldı ağladı ağladııı, sonra ben ağladım, sonra annem ağladı,:a015: üçümüzde halimize ağlaya ağlaya içimiz çıktııı

canım kızım benim yaaaa, dudaklarını büzüşünü bir görecektiniz tatlımın hala gözlerim doluyor, o anı ömür boyu unutmayacağımmmm

ah canım bende işe başladıgımdan beri nasıl vicdan azabı duyuyorum anlatamam..dün hıc bır sey yememıs ben gelene kadar düşünsene..of off.benı görünce resmen üstüme atlıyor kuzum..

kızlaar dün işe başladım biliyorsunuz, kızımdan ilk kez ayrı kaldım, ben işteyken bebişime annem bakıyor, ara ara telefonda sesini duydum, her aradığımda annem evde durduramadım çok huysuzlandı deyip duruyordu, normalde çok uslu bir bebektir, kolay kolay ağlamaz,

bütün gün uyumamış, işten eve geldiğimde uyuyordu, annem daha uyutalı 5 dakika oluyor dedi,

kızım benim sesimi duyar duymaz irkilerek uyandı, bana baktı baktı, dudaklarını büzüştürerek ağlamaya başladı:a015:, ama öyle içli ağlıyordu ki, gözlerinden yaşlar geliyordu:a015::çok üzgünüm:, sımsıkı sarıldım ona o da bana sarıldı ağladı ağladııı, sonra ben ağladım, sonra annem ağladı,:a015: üçümüzde halimize ağlaya ağlaya içimiz çıktııı

canım kızım benim yaaaa, dudaklarını büzüşünü bir görecektiniz tatlımın hala gözlerim doluyor, o anı ömür boyu unutmayacağımmmm

ayyy kıyamam ben minik kuzuma. çok zor olsa gerek yaa, ben çalışmıyorum ama bazen işlerim oluyo, bi kaç saatliğinede olsa anneme bırakıyorum, o zaman bile özlüyorum kuzumu.

kızlar ya benim bebiş huy değiştirdi, acaba bu sebeple mi bilmiyorum, hiç ağlamayan naz yapmayan bebğime bir haller oldu, istediği şeyi yaptırmaya başladı, istediği şey anında olmayınca basıyor çığlığı yaaa, eskiden hiç yapmazdı bunu , acaba isyan mı ediyor bebek acaba???

canım aynı durum çınarda da var 1-2 haftadır
bence bu aya göre gelişimlerine bağlı
malum ülkü nisa ile çınarın araları çok az

evet canım 4 gün varrr, senin doğumunu nasıl heyecanla bekliyorduk, o yüzden çınar ın doğum tarihi aklımda kalmış, sen doğum yaptn 4 gün sonra benim süpriz yunurtam geldii

canım çok zor.
bırakıp işe gitmek çok zor...
o şimdi bebek, uyurken gidiyorsundur muhtemelen..
bir de bunun, kapıda sana büzüşük dudaklarla el sallayan versiyonu var ki... insanın gözünden yaş gelmek bir yana, saç dipleri bile ağlıyor...

X