Çocuk Hastalıkları bebeğim elimden kayıp gidiyordu :(((((((((((((

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
sedacım çok geçmiş olsun bebeğin eski sağlığına inşallah bir an önce kavuşur bu arada içime kurt düştü minik atamda çok kusuyor dr çok emdiğinden dedi ama yinede senin bu anlattıklarından sonra pek tatmin etmedi beni Hepimizin bebeğine Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin

Canım benim çok geçmiş olsun..rabbim tüm melekleri korusun..seni en iyi anne olan anlar..ufacık bile bir dertleri olsa canımızdan can gidiyor..metanetli,sabırlı olmamız lazım canım benim..yavrularımızın bizlere ihtiyaçları var..seni ve yavrunu allaha emanet ediyorum..

Canım minik Nazlıyı Allah esirgesin
bununla geçmiş olur inşalah...Sen üstüne titredikçe bela peşinizi bırakmadı bu son olur dilerim.
Sağlıklı,mutlu günlere çıkarsınız inşallah.

cnm okurken tüğlerim diken diken oldu. çok geçmiş olsun Allah'ım yavrunu size bağışlamış. inş. ishalde olmaz atlatır. bende milupa aptamil kullanıyorum mutfakta muhafaza ediyorum. benimde aklıma takıldı odadamı muhafaza etsem acaba CADIARZU

hatta kaşık bazen mama yaparken buharlaşıyor bende mamanın içine o şekilde koymuyorum bozar diye. bazen eşim unutup koyuyor çok dikkat etmek gerekir.

Yok canım benimkisi hiç kusmuyordu, o gece bir anda ardarda kusmaya başladı taki sarı safra çıkana kadar zaten sonrada fenalaştı kollarıma yığıldı, bembeyaz oldu.Öyle olsa çoktaan farkederdin demekki seninkinin kusması normal kusmadır için rahat olsun.

canım benim çok geçmiş olsun canım rabbim acil şifalar versin meleğini korusun inşallah sende korkma canım bebekler gül gibidirler bazen açarlar bazen solarlar rabbim bidaha yaşatmasın inşallah....

Çok ama çok geçmiş olsun canım Allah yavrunu sana bağışlamış çok şükür inşallah bir daha böyle kötü anlar yaşamazsınız bebişine acil şifalar diliyorum yüreğini ferah tut.

Seda büyük geçmiş olsun canım bu aralar hep sıkıntılı günler geçiyorsun sağlıkla ilgili. Sonu iyi olsun allah başka dert vermesin minik kızına anne babasıyla beraber uzun salıklı mutlu ömür versin inşallah.Böyle şeyler muhakkak oluyor güçlü ol gönül isterki hiç olmasın ama oluyor. Benim yiğenim o besin zehirlenmesi geçirdi apar topar ünv. hastanesine sevketmişelrdi sürekli kusuyordu rengi gitmişti. Onunda damarını bulamaışlardı sadece bir bacağında 20 tane delik vardı elleri kolları bacakları delik deşi oldu nerdeyse iki saat uğraştılar artık ağlamaktan yorulmuştu kız sadece içini çekiyordu çenesi tiriyordu ne üzülmüştüm hala aklıma geldikçe içim bin parça oluyor benim yiğenim evlat daha farklıdır eminim çok üzülmüşsündür. Saçını traş edeceklerdiki en son elinden buldular oda çok kustuğu için damarı bulamamışlardı. Seni çok iyi anlıyorum. Allah kimseyi evladıyala üzmesin

Son düzenleme:
Canım geçmiş olsun, duamı ettim,Allah bi daha yaşatmasın sanada tüm annelerede çok güzel,uzun, mutlu ömürler diliyorum size hep beraber

canım tüylerim diken diken ve şok bir halde okudum yazını..epeydir yoktum ben senin ameliyat olayını da bilmiyorum henüz yazından anladım..geçmiş olsun ikinize de ..Allah acil şifalar versin ve kimsenin bebeğine göstermesin ....damar yolu ulmak çok zor bebklerde bizde MR çekilirken yaşadık canım..için parçalanıyor..Bir daha ihtiyaç olmasın inşallah sedacım...şimdi nasıl?teşhis belli mi?

Canım besin zehirlenmesi heralde bizimkisi rota virüs olsaymış bu kadar ucuz kurtulamazmışız, doktor iyiki getirmişsiniz bebeğin durumu çok kötüydü buraya geldiğinizde dedi.Off ya hatırlamak bile istemiyorum o damar buamayışlarını:1no2:, bu olay olduktan sonra sen aklıma geldin, aç bırakmak zorunda kalmıştı bebeğini mr için, ne zor dedim, sende çok üzülmüşsündür tahmin ediyorum.

Bende apandisit ameliyatı oldum

Son düzenleme:

evet canım..damarı bulamayışları anesteziden sonra kızımın bayılışı...sonra kendine hemen gelemememsi açlıktan da kötüydü...saatlerce baygın bakması bana ....Allah kimseye çocuğpu ile ilgili acı yaşatmasın....

sana da geçmiş olsun canım..haberim yoktu....

Sevgili Bride okurken insan ister istemez kendini böyle bir durumda düşünüyor ve düşünmek bile canını yakıyor. Allah tez vakitte bebişine ve sana sağlık versin bir daha böyle sınamasın. Umarım bu ileride anacağınız tatsız bir anı olarak kalır. Allah hepimizin meleklerini korusun. Gelmiş geçmiş olsun.

çok geçmiş olsun arkadaşım Rabbime emanet yavrularımız hiçbirimizi acılarıyla sınamasın...umarım artık çok çok daha iyidir...

rabbim acil şifalar versin arkadaşım. inan ağlayarak okudum başınıza gelenleri.. Allah evlatlarımızı bizlere bağışlasın. hayırlı uzun ömürler versin evlatlarımızı ve nazarlardan korusun

canım benim çok ama çok geçmiş olsun okurken bir taraftan korktum bir taraftan ağladım..Rabbim bir daha yaşatmasın böyle şeyler kimseye yaşatmasın kuzularımızın kılına zarar gelmesin

çoook geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın inşallah canım bi bebeğine kendine eşine nas felak surelerini oku güzelce.

gelmiş gecmşlolsun inşallah.allahım senn bebeğini ve bütün bebekleri korusun esirgesin...çok zor zamanllar.ama artık iidir inşallah nazlı bebek?susuz kalldığı için falan demişsin bu neden olmus?hani 6 ay su bile yoktu

Canım sütte bir sıvıdır, zaten adam akıllı içmiyordu birde kusunca susuz kalmış.Kustuğu için susuz kalmış su içmediği için değil...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…