Çocuk Hastalıkları bebeğim elimden kayıp gidiyordu :(((((((((((((

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
ben sıteye yenı uye oldum ve senın yazdıgını okuyunca inan cok kotu oldum benım 4 aylık oglum var ve gaz sancısı cok fena oda cok uykumuz oldugu zaman sıkıştırıyor ve eşimde bende dayanamıyoruz hale gelıyoruz eşim uyuyor ben tek ugraşıyorum artık dur denecek kadar aglıyo tam bır sınır kupu oluyorum cocugu nerdese bogacam allah korusun oglumu cooooooookkkkkkkkkk sevıyorum ama delırtıyo ona zarar vermemek için kendıme zarar vermeye baslıyorum fazla degıl dıslerımı sıkıyorum ve aglıyorummmm ben annelıgı basaramıyorum dıyorum bu arada eşim devreye gırıyor bıraz kendımı sakınlestırıp oglumu tekrardan alıyorum emzırıyorum ve agrı içinde kendınden geçip derın bır uykuya varıyor ve ben gene aglıyorum sacma sapan dusuncelere daldıgım ıçınnnn
ogluma nasıol kıyabılırım .şimdi kendımı senın yerıne koydum ve dusundumkı gaz sıkıntısı olsun yeterkı razıyım allah baska dert zeval vermesın sadece kendıme degıl tumbebeklere ve annelere böyle bır sıteyle tanıstıgım ıcın cok mutluyuma.s.

Çok geçmiş olsun arkadaşım..Yeni gördüm topiği..

Anne olanlar seni daha iyi anlayacaklardır..Allah bir daha yaşatmasın..

Allah hepimizin evlatlarına sağlık sıhhat versin..

Evlat olayı bambaşka birşey ya..Dünya o ve diğerleri diye 2 ye ayrılıyor anne olunca resmen..

inan cok üzüldüm benim kızımda 22 günlükken bagırsak enfeksiyonu kapmıştı ve senin yaşadığın herşeyi aynen yaşadım insanı hastalık değil çaresizlik mahvediyor inşallah kızın tez zamanda iyileşir canım

çok büyük geçmiş olsun canım allah bir daha göstermesin........
allah yardımcın olsun.....
acil şifalar diliyorum

Offf canım okurken sonunu düşünmek bile istemedim üzülmemeye çalış canım allah inş. bundan sonra hastalık vermez bebişine canım üzülme geçmiş olsun bebişine , sana ve eşine eminim çok korkmuşsunuzdur ama neyseki allah onu size bağışlamış canım

Canım benim ya...Öyle üzüldüm ki yazdıklarını okuyunca..Allah acil şifalar versin ve bir daha böyle bir şey yaşatmasın inşallah...İnşallah Nazlıcığım şu an iyidir. Benim oğluşum da neredeyse 3 aydır kakasını sıvı,mukuslu ve kötü kokulu yapıyor ve zaman zamanda fışkırır tarzda kusuyor.Allah'a şükür bu zamana kadar aeşi çıkmadı;ama kaksını yaparken çoğu zaman ağlıyor.Götürmediğimiz doktor kalmadı.Memlekete annemin yanına gitmiştim ve 2,5 ay orada kaldım ve orada banyo yaptırırken yuttuğu sudan virüs katığını ve dizanteri başlangıcı olduğunu söylediler.Başka bir doktor rotavirüse daha çok benzediğini söyledi.İstanbul2a geldik ve buradaki doktor da anne sütü alan bebeklerin kesinlikle dizanteri olamayacağını söylüyor.İstanbul'a geleli kakası yeşil ve hatta koyu yeşil oldu ve 8 defa kaka yapmaya başladı.Bu kakaların hepsi çok fazla değil,bazen gazla çıkarıyor;ama ben pişik olur diye hemen değiştiriyorum.Bazen saatte bir değiştirdiğim oluyor.Kendimi otomatiğe bağladım yani..Eskiden gece pek kaka yapmazdı,şimdi emer emmez yapıyor.İnternetten sürekli araştıryorum ve kakasının yeşil olmasının ve 8 defa yapmasının normal olduğunu söylüyor.Ama oğluşum sıvı gibi yapıyor bazen ve içinde hiç pütür olmuyor.Bir de 2. aydan itibaren çok kötü kokuyor.Benimle fikirlerinizi paylaşır mısınız arkadaşlar? Sizin bebişler ne durumda? Benim oğlan bu zamana kadar hiç mama almadı,sadece anne sütü alıyor...

Benim kızımın nesi olduğu belli oldu arkadaşlar..inek sütü alerjisi....

geçmiş olsun canım.seni öbür topikten takip ediyorum zaten.pek uğramıyosun artık eylül annelerine.seninle aynı durumda olan annelerle birlikte inşallah bir çözüm bulursunuz.insan kendisiyle aynı şeyleri yaşayan kişilerle görüşünce daha çok moral buluyor.ama bizi de çok ihmal etme canım.a.s.

canım çok geçmiş olsun inan o kadar kötü oldum ki okuyunca sanki ben yaşıyormuşum gibi..
allah acil şifalar versin. şu alerji illaki böyle bir şey olunca mı anlaşılıyor yoksa başka bir şekli var mı anlamanın..

Bu konu beni cok etkiledi.Umarim bebegin simdi cok sagliklidir.Benimde kizim var bir aylik,inan kalbimde cok derin bir agri hissettim okuyunca.2-3 sene önce yazilmis bu insallah lnsallah iyidir kuzun.Allahim hepimizin yavrularini koru.

yazinizi okudugumda ilk aklima gelen inek sutu alerjisiydi.cunku benim oglumda yumurta sarisina 2 hafta arayla ayni tepkiyi verdi sari safra gelene dek 15 e yakin kustu.yavrum kollarimda erimisti.ewet bebeginiz simdi kocaman olmustur.alerjisi nezaman gecti acaba bilgi verirseniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…