Çocuk Hastalıkları bebeğim elimden kayıp gidiyordu :(((((((((((((

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
inan gözlerim dolu dolu okudum yazını Allah bebegının şifasını enkısa zamanda versın inşallah ,sizede güç kuvvet.Yüce Rabbime dua etmekten baska elımızden hıc bırsey gelmez Allah ım herseyın hayırlısını versın.kızına acil şifalar diliyorum canım,inşallah kendını enkısa zamanda toplıycaktır bebişin,sen şimdi güçlü olmalısınkı bebgınde senden güç alsın.

ailecek mutlu saglıklı bi ömür gecirmenızi diliyorum.......

İnan çok üzüldüm acını anlamak için illede yaşamak gerekmez, yerine kendimi koyarakta kahroldum.
Sende bir annesin, hayatın kabus olmuştur. Alllahım yavrucuğuna acil şifa versin.
Öyle yazmışsınki yaşadıklarını ağlamamak ne mümkün.
Ben kendi adıma bildiğim tüm duaları kızının sağlığa kavuşması için edeceğim.

Kızını kucağına her aldığında, mutlaka oku.
Allah yardımcın olsun, sabır versin, güç versin sana...

canım çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum yanlız olmadığını bil dualarımızda hep seninleyiz bunu unutma. Allahtan dileğim duası kabul olan kullarının duası gibi seninde bebeğin için olan duanı kabul etsin ve o büyük şifa haznelerinden acil şifalar vesin bebeğine inşallah... seni ve bebeğini Allaha emanet ediyorum... :a015:

sedacım çok geçmiş olsun canım.
allah birdaha yaşatmasın böyle acıları ama yaşıycaz hepimiz bebişler böyle hastalana hastalana büyüycekler .
bende anne olunca anladım ne kadar zor olduğunu uğraşıp da olmayan arkadaşlara hep anneliğin ne kadar zor olduğunu anlatmaya çalışıyorum artık hamile kalmak 9 ay taşımak falan hepsi hikayeymiş asıl doğduğu zaman başlıyor herşey ona bişey olacak diye korkmak ,endişelenmek neyse allah nazlımızı ve bütün bebişlerimizi bize bağışlasın .

sedacım çok geçmiş olsun ALLah acil şifalar versin minik kızına minik nazlımıza çok kötü oldum okuyunca Allah bebeklerimiizi korusun tekrar acil şifalar:Saruboceq:

sedacım çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm canım ya Allah yardımcınız olsun inşallah birdaha tekrarlamaz moralini yüksek tutmaya çalış canım

canım benım cok uzuldum allah acl şifaar versin bırakma kendini bebeginin sana ıhtıyacı var

sedacımm canım benim çok geçmiş acil şifalar dilerim inan yazını aglarak okudum Allah'ım korumuş Allah bir daha yaşatmasın güzelim. kendinize çok iyi bakın.

Sedacım okurken gozyaslarıma hakım olamadım içim yandı gercekten.Allah yardımcınız olsun acıl sıfalar versın canım..Allah dermansız dert vermesın ınsallah...

canım okurken gözlerim doldu çok üzüldüm Allah acil şifalar versin yavrularımızı bize bağışlasın çok geçmiş olsun Allah bebeğinizi sana ve eşine bağışlasın umarım bir daha böyle bir olay yaşanmaz canım

çok geçmiş olsun canım Rabbim çok şükürki yavrunu sana bağışlamış:Saruboceq:
Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın:Saruboceq:

cok üzüldüm canim allah tez zamanda onun ve onun gibi olanlarin sifasini versin insallah üzülme iyi olucak insallah.... sende cok dua et ... allah yardimciniz olsun , alaha emanet olun

sedacım çok geçmiş olsun çok üzüldüm inan ki..eminim mahvolmuşsundur o ağlarken seni hepimiz çok ii anlıyoruz canım..allah bir daha böyle günler göstermesin..inşallah herşey yoluna girer en kısa zamanda nazlıyı da öp kokla bizim için...

Canım çok geçmiş olsun,olumlu düşün güzel şeyler olsun..Bir daha gelmesin sıkıntılı günler.Allah dermansız dert vermesin.Hepsi geride kalacak,güzel günler sizi bekliyor.Dualarım seninle....

canım çok geçmiş olsun okurken çok üzüldüm gerçekten anne olmak çok zor.
inşallah bebiş çabucak iyileşir

seda canım benim çok geçmişler olsunnn allah acil şifalar versinnn dualarım seninle inşallah hemen iyileşir normale döner bebişin çok sıkıntılı dönemler geçirdin sen allah yardımcın olsun bu da geçer inşallah sağlıklı bir hayat sürer bebişinnn çooook geçmişolsunnn

Çok geçmiş olsun arkadaşım Allah bir daha sana ve ailene böle günler göstermesin............

X