Çocuk Hastalıkları bebeğim elimden kayıp gidiyordu :(((((((((((((

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Arkadaşlar bu gece ishal başlamadı, :nazar:bugün doktora kontrole götürücem, bu akşama kadar ishal durumu belli olur heralde...48 saatte çıkarmış meydana, doktordan sonra size yazarım son durumu..

Çok buyuk gecmıs olsun canım, Allahım korusun boyle durumlardan ve daha kotusunden.. Allah kımseyı evladıyla sınamasn. ne kadar zordur anlarım artık.. Annelık o kadar baska bırsey kı. Allahım korusun, dermansız dert vermesın. Tum hastalara şifa versın ınsallahhh..

Canım çoook geçmiş olsun.Rabbim yavrunu korusun.Hakkaten anne olmak hem müthiş bişey hem de çok zor.

Arkadaşlar bu gece ishal başlamadı, :nazar:bugün doktora kontrole götürücem, bu akşama kadar ishal durumu belli olur heralde...48 saatte çıkarmış meydana, doktordan sonra size yazarım son durumu..

Canım çok sevindimm inşallah böyle devam eder,bekliyoruzz neticeyi.
Bizimde saat 3'te kontrolümüz var tekrar geçmiş olsun..

geceyi problemsiz geçirmenize çok sevindim..
geçmiş olsun , Allah beterinden korusun tüm yavruları..

çok geçmişler olsun...rabbim dermansız dert vermesin..hepimiz yavaş yavaş ne ishaller,hastalıklar,birçok badire atlatıcağız..allahın izniyle böyle büyüyecek yavrular..yeterki biz onlara bakabılcek durumda olalım ve tıbbın yeterliliği olsun..eski bi yazında aklımda kalmış kendimi şimdiden birgün hastalanabiliceği fikrine alıştırmaya çalışıyorum demiştin sanırım..evet gün o gün annesi..ama iyileşicek allahın izniyle..ve o kara bulutlar önce senin yüreğinden dağılsın inşallah tez zamanda..kara bulut maalesef dermansız nice ağır hastalıklar ve geçim derdi yaşıyan biçare annelerin başında..güzel nazlı ile güzel annesinin başında değil çok şükür...elimiz dolanıyor,içimiz eriyor gözyaşlarıyla yavrularımızın..ama metanetle,sevgiyle herşeyin üstesinden geliceğiz allahın izniyle..sevenlerimizinde yanımızda olduklarını bilerek...rabbim tez zamanda sağlıkla güzel haberleri vermeyi nasip etsin...aklımız fikrimiz sizde......

inşallah atlatcak annesi hiç merak etme serumlar iyi gelmiştir ona .sen sık sık emzirmeye çalış ki susuz kalmasın nazlımız .
test sonuçları çıktı mı peki canım rota mıymış?

Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin...Rabbim dermansız dert vermemiştir yeter ki biz sabırlı olalım isyan etmeyelim Allah ın gücüne inanalım...İnşaallah bu sıkıntılı günler sizi aydınlık ve mutlu günlere kavuştursun..Dua edelim inan buradaki herkes sana ve ailene minik Nazlı ya dua ediyor...

rabbimden acil şifalar diliyorum..çok büyük geçmiş olsun allah bidaha yaşatmasın...lütfen karamsar olma inşallah rabbim dualarımıza karşılık vercek sana rabbimden sabır ve yardım etmesini diliyorum...
inşallah iyi haberlerinle mutlu edersin bizi...allaha emanet olun

canım okurken gözyaşlarıma engel olamadım ,içinde bulunduğun güç durumu allah kimselere yaşatmasın,hiçbir annenin gözünü yaşlı bırakmasın.Çok geçmiş olsun.

sedacım cokk gecmiş olsun cnm cok üzüldüm inşallah iyidir su anda bebeğin
Allah bi daha yasatmasın

Canım çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm Allah şifa versin Allah tüm bebişleri annelerine bağışlasın bugün ecrinde birazhasta bende doktora götürdüm burnu hep tıkalı çocuğumun hıkır hıkır Allah şifa versin ne diyelim çok çok geçmiş olsun

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar, bugün öğlen doktora gidicektik, randevumu almıştım, annem geldi hava çok soğuk seda kusmada ishal de yok istersen bir ara doktoru belki gelmeyin der dedi, bende şansımı kullandım aradım doktoru anlattım, nazlım daha iyi hafif hafif gülmeye de başladı, ishal de olmadı dedim. Artık ishal olur mu dedim 48 saati tamamlasın dedi. Gelmeyin o zaman bugün dedi, bugün az da olsa sütümü içti biberondan çok şükür allahıma .Allah dermansız dert vermesin, benim bebeğim iyileşiyor allah bebeği iyileşmeyen annelere sabır versin, şifa versin. Eşim grip olmuş, şimdi kara kara düşünüyorum onu nasıl uzak tutucam nazlımdan diye...

Bu arada merak edenler olmuş, rota virüs sadece dışkıdan tahlil edilebiliyor, nazlımda yeteri kadar beslenemediği için hala kakasını yapmadı.Bu yüzden tahlil yaptıramadık. Bizimkisi daha çok zehirlenme gibi durmaya başladı, milupa akıllı kutu almıştım, 1 hafta önce açmıştım mutfakta duruyordu, herkes mutfakta bozulmuştur o diyor. Mama kullananlar mamayı nerede muhafaza ediyorsunuz?

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar, bugün öğlen doktora gidicektik, randevumu almıştım, annem geldi hava çok soğuk seda kusmada ishal de yok istersen bir ara doktoru belki gelmeyin der dedi, bende şansımı kullandım aradım doktoru anlattım, nazlım daha iyi hafif hafif gülmeye de başladı, ishal de olmadı dedim. Artık ishal olur mu dedim 48 saati tamamlasın dedi. Gelmeyin o zaman bugün dedi, bugün az da olsa sütümü içti biberondan çok şükür allahıma .Allah dermansız dert vermesin, benim bebeğim iyileşiyor allah bebeği iyileşmeyen annelere sabır versin, şifa versin. Eşim grip olmuş, şimdi kara kara düşünüyorum onu nasıl uzak tutucam nazlımdan diye...

Bu arada merak edenler olmuş, rota virüs sadece dışkıdan tahlil edilebiliyor, nazlımda yeteri kadar beslenemediği için hala kakasını yapmadı.Bu yüzden tahlil yaptıramadık. Bizimkisi daha çok zehirlenme gibi durmaya başladı, milupa akıllı kutu almıştım, 1 hafta önce açmıştım mutfakta duruyordu, herkes mutfakta bozulmuştur o diyor. Mama kullananlar mamayı nerede muhafaza ediyorsunuz?

Sedacım öncelikle sana ve Nazlı'ya geçmiş olsun.Allah tez zamanda şifa versin.Allah'ım onu size,sizi ona bağışlasın.bende yetmediği zamanlarda mama veriyorum.bende mutfakta saklıyorum.şimdiye kadar hiç bozulmadı.ama içime kurt düştü şimdi ya.kafamçokkarıştı

canım okurken nerdeyse ağlayacaktım...kendimi senin yerine koydum bir an Allahım hiçbi,rimize böyle acı böyle korku yaşatmasın inşallah A llahım bebeklerimizi bize bağışlasın...inşallah tez zamanda bebeğin çok çok sağlıklı olur canım...

canım mamaları cam saklama kaplarında saklıyorum o kapları yıkadıktan sonra elma sirkeli sudan geçiriyorum ve bol su ile durulayıp öle kullanıyorum elma sirkesi mikropları öldürür oyuncaklarınıda elma sirkeli suyla siliyorum geçmiş olsun iyi oldugunuza sevindim

X