bebegim artık yok:(((

sagol nigarim ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUNN rabbim gönlüne göre versin bende seni öpüyorum canım çok teşşekkürlerr atlatmaya çalışıyoz üzülüyoz ama yapcak bişe yok bu duygunun üzüntünün tarifi yok allah kimseye yaşatmasın ama yaşayan bilir herşey gönlünüzce olsun

nasıl denır ne denır bılemıyorum 10 haftalık bebegım dun alındı meger kalbı durmus kelımeleı bıle toparlayamıyorum
Rabbım daha acısını gosermesın canım((

canım yaa cidden çok üzüldüm... Allahın takdiri işte elden bişey gelmiyor... İnsan bu durumlarda ne diyeceğini de şaşırıyor...
Offf önce tosba8'in sonra senin bebeğini kaybetmiş olduğunu bilmek canımı sıktı (((
onun ki üstelik 23 haftalıkdı senağlamasenağlama

nasıl denır ne denır bılemıyorum 10 haftalık bebegım dun alındı meger kalbı durmus kelımeleı bıle toparlayamıyorum

offf(((( ipekcim seninde mi ( canım allah sabır versin hepinize yaaa...

çok üzüldüm canım inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın...........

Canım benim seni okadar iyi anlıyorum ki. 1,5 yıl önce bende 9 haftalık bebişimi aldırmıştım. kalbi durmuştu. tarifi olmayan bi acı. Ama Allah bundan sonra dünyaya getirecveğimiz bebişlerimize sağlıklı uzun ömürler versin. Sakın İsyan etme. Ağlama demiyorum ağla ama isyan etme sakın. Allah en kısa zamanda yeni bir hamilelik ve sağlıklı bir bebiş kucağına almayı nasip etsin.

ayy canımm yaa okadar iyi anlıyorumkii sennii yaşayan bilr nası bişe oldunu çok geçmiş olsun amin canım rabbim daha kötüsünden korusun napalım diyorum artık kısmet degilmiş kendimi üzmemek için inşallah birdaha olur saglıklı hayırlı evlatlar nasip eyler allahım bizlereee

evet canmı elden bişe gelmiyo takdiri ilahi bende üzüldüm tosba8 ee ama napalım kader kısmett inşallahh daha genciz rabbbim yine nasip eder

canım ne desek bos seni avutmaya yetmez cok zor bir durum

allahım insallah sana tekrar en kısa zamanda verir canım gececek bunlar

amin canım çok teşşekkürlerr hepinize hepiniz çok güzel insanlarsınız herkez herkezin deerdine ortak oluyo rabbim hepinizin gönlüne göre versin alllaha emanet olunn canlarımm

allah herkeze sabırlarr versinn çok zor bi durum helede düşük yaparak hastaneye gitimek kanın durmamması helede afedersiniz parça düşürmek benim öyle oldu hastane hastane gezdim çok kötüydü insan bebeginemi üzülsün o yaşadıgı şokamı bilemiyo uzun zaman tuvalete gitmeye korkuyo insan ben öyle oldumm çok zorr çokk rabbim yaşatmasınn kimseyee (((

ayy canımm yaa okadar iyi anlıyorumkii sennii yaşayan bilr nası bişe oldunu çok geçmiş olsun amin canım rabbim daha kötüsünden korusun napalım diyorum artık kısmet degilmiş kendimi üzmemek için inşallah birdaha olur saglıklı hayırlı evlatlar nasip eyler allahım bizlereee

Allah yar ve yardimcin olsun ablacim, Allah sabir versin, insallah en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…