bebegim artık yok:(((

merhaba kızlarr size müjdeyi daha yeni vermiştim bebegim için burda çizelge bile yapmıştım ama maleseff bebegim düştü kaybettim çok üzgünümm daha yeni kavuşmuşkenn kaybettim nasip degilmiş desemde içim sızlıyo şimdi sizden bişe daha rica ediyorum bu çizelgeyi bilen varsa nası kaldırcam bebiş çizelgesi rabbim kimseye yaşatmasınnn

Canım cok üzüldüm Allah sabır versin insallah Rabbim birdaha yasatmasın.

merhaba kızlarr size müjdeyi daha yeni vermiştim bebegim için burda çizelge bile yapmıştım ama maleseff bebegim düştü kaybettim çok üzgünümm daha yeni kavuşmuşkenn kaybettim nasip degilmiş desemde içim sızlıyo şimdi sizden bişe daha rica ediyorum bu çizelgeyi bilen varsa nası kaldırcam bebiş çizelgesi rabbim kimseye yaşatmasınnn
canım çok geçmiş olsun üzme kendini çok gençsin hayırlı değilmiş diyelim üzme kendini

arkadasım üzlme allah sana bır daha nasıp eder,sen üzüldukce bızde üzülüyoz,ayakta dur.saglıgın icin.senı sevıyoz unutma bunu:nazar:

geçmiş olsun çok fazla üzülme Allah herşeyin hayırlısını gösteriyor ...

canım çok üzüldüm allah hayırlısını nasip etsininşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalır ve güzel haberlerini alırız

zeytohnm gerçekten çok üzüldüm basın sagolsun hepimiz seninle acını paylaşıyoruz düşünmemeye calış gene olur yeterki umutsuzluga düşme allah yardımcın olsun canım.

üzme kendini bir daha olurr umudunu yitirmee ben aynı acıyı 4 kez yaşadımm moralini yüksek tuttt

teşşekkür ederim dostlarım sizin desteginizi hissetmek çok güzel bişe tanımasakta birbirimize verdimiz fikirler destek çok güzell ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN ve kimseye yaşatmasın çok zor bu hafta sonucu alcam neden düşük oldunu doktorum söyliycek sizinle paylaşırım inşallah birdahaki sevincimide sizinle paylaşır bebiş haberlerimi verriim rabbim hepinizin güzel gönüllerine göre versin çok sagolunn canlarımmmmmmmmmmm

zeyto hnm ben salkım hnm kım oldugumu anladınsen nasıl yasadıysan bende yasadım neyse cok soylemek de ıstemem,neyse hayırısı olsun senı sevıyorum sen benım arkadasım degıl dostumda degıl kardesımsın
bunu bıl yeter öptüm.

zeyto hnm ben salkım hnm kım oldugumu anladınsen nasıl yasadıysan bende yasadım neyse cok soylemek de ıstemem,neyse hayırısı olsun senı sevıyorum sen benım arkadasım degıl dostumda degıl kardesımsın
bunu bıl yeter öptüm.

biliyorum canım benim sende benim için bi kardeş gibisin salkım hanımım bende seni çokk öpüyorumm şekerimmm senin de kalbinin benimle oldunu biliyormm sen hiç bişeye üzülme öptümm

rabim isteyen herkekze benimle birliktee sanada bi yavru nasip etsin salkım hnm mım sende anladın

canım ikimizin de işallah bebişleri olur beraber gezerız beraber severız dımı ama canım zeytom benım öptüm

üzülme Canim .bende Düşük Yaptiğimda 1 Hafta Ağlamiştim. Ama Böylesi Daha Hayirlidir.. Allahim En Kisa Zamnda Yeniden Hamişlik Haberini Vermeyi Nasip Etsin..

Canim çok Geçmiş Olsun Inşallah Tekrar En Kisa Zamanda Hayirlisiyla Hamile Kalirsin üzülme Ve Kendini Toplamaya çaliş Vücudun Direncini Kaybetmesin ...

çok sagolun çok teşekkürler arkadaşlarr allah hepinizin gönlüne göre versin yorumlarınız kendimi daha iyi hissettiriyo allah razı olsunn hepinizden

canim, ayni seyleri bende yasadim. Acinin tarifi mumkun degil, ama vardir bundada bir hayir... Her nekadarda zor olsada kendini toparlamaya calis, kendine cok iyi bak, opuyorum seni

X