bebegim artık yok:(((

zeytohnm

saglıkla gellll erkegimmm
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
668
3
40
merhaba kızlarr size müjdeyi daha yeni vermiştim bebegim için burda çizelge bile yapmıştım ama maleseff bebegim düştü kaybettim çok üzgünümm daha yeni kavuşmuşkenn kaybettim nasip degilmiş desemde içim sızlıyo şimdi sizden bişe daha rica ediyorum bu çizelgeyi bilen varsa nası kaldırcam bebiş çizelgesi rabbim kimseye yaşatmasınnn

canım üzme canını biliyorum çok zor ama dayanmamız lazım bende yaşadım o kadar tuhaf bir duyguki anlatılamıyor bile...sabırlı ol inş. hayırlısı olur cnm....her işte bir hayır vardır muhakkak unutma...

çok üzüldüm, sen iyi ol, yine bebişiniz olur. Allah ta sağlıkla kucağına almak nasip eder inşallah.

merhaba kızlarr size müjdeyi daha yeni vermiştim bebegim için burda çizelge bile yapmıştım ama maleseff bebegim düştü kaybettim çok üzgünümm daha yeni kavuşmuşkenn kaybettim nasip degilmiş desemde içim sızlıyo şimdi sizden bişe daha rica ediyorum bu çizelgeyi bilen varsa nası kaldırcam bebiş çizelgesi rabbim kimseye yaşatmasınnn

Canim cok uzuldum inan ama herseyde bir hayir vardir. Ins. hayirlisi ile tekrar hamile kalirsin. Allah buyuk.

canım ben bile üzülurken sana uzulme dıyemiyorum allah hakkında hayırlısını versin canım..insallah tekrar anne olursun canım..

gecmis olsun canim uzulme. birkac ay bekleyip yine denersiniz daha saglam tutunur insallah bebecigin.

canım Allah sabırlık versin böyle başlıklar görünce dayanamıyorum.çünkü ben de bebişimi 5 kez kaybettim.ve şimdi de tehlikem var.dilerim rabbim tekrarını yaşatmaz

canım geçmiş olsun. yaşın daha genç .allah bir daha yaşatmasın kimseye

canım geçmiş olsun ben yeni üye oldum açar açmaz msjını gördüm çok üzüldüm umarım en yakın zamanda yeniden bebişin olur

allah sabır versin inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın

cnm yaşamış biri olarak içten paylaşıyorum ama rabbim birini alır ötekini verir herşeyde bir hayır vardır..Ben şimdi yine hamişim umarım en yakın zamanda seninde hayırlı haberlerini alırız.
Bu arada sebebi neymiş düşüğünün?

canım benim allah sabır versin tabiki kolay değil ama herşeyden öncce güçlü olmalısın...allah ın izniyle tekrar bebeğin olur...

canım geçmiş olsun ve allah sabırlıklar versin
üzülme oldumu cenabı allahım o mutluluğu tekrar sana yaşataçagından eminim
verende o alanda ümüid ediyorum ki kısa bir süre sonra
tekrar o duyguları yaşayacagını rabbimden ümüdünü kesme
sevgilerimle cici anne :1hug:

daha başlığı okuyunca için sızladı. ben de düşük yaptım anlıyorum seni :KK43: sen iyi olmaya calış .Rabbim yine sanip eder.

çok çok geçmişolsun Allahın mutlaka bir bildiği vardır erken dönemdeki düşüklerin çoğunun bebekteki bir anomaliden kaynaklandığı söylenir Allah sana sağlıklı ve hayırlı bir bebek nasip eder inşallah kendine çook iyi bak

canım geçmişolsun. üzüldüm diyebiliyorum sadece inşallah en kısa zamanda yine anne adayı olursun ki hepimiz adayız allah neyi nasip eder bilemeyiz hepimiz için hayırlısı olsun. bence sevdiklerine eşine sımsıkı sarıl daha kolay atlatırsın.ayrıca erken zamanda olan düşükler anomali den dolayı olurmuş.bunu söylemek zor ama hayırlısı buymuş demeliyiz. kendine çooooook iyi bak. her şey gönlünce olsun

X