bebegı karnında ölenler yardımmmm

caws_38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
68
5
38
kızlar 16haftalık hamıleyım ama bebegımın haraketlerını hıc hıssetmedım bununla beraber halsızlık bas donmesı bulantı var son bıkac gundur bebegı karnında ölenler sızce durum krıtıkmı cok korkuyorum sızlere bu soruyu sorup uzecegım bılıyorumama yardımınıza ıhtıyacım var bu belırtıler kotumu

16 hafta zaten hareketlerini hissetmek için erken,halsizlik ve baş dönmesinin sebebi de bebeğin kan ihtiyacının her gün biraz daha artması ve bu ihtiyacı senin kalbinin karşılıyor olması olabilir. Gönlünü ferah tut canım.

bebek anne karnında ölse sen duramazsın zaten devamlı kusarsın için dışına çıkar ve seni zehirler bulantı halsizlik falan gebelikten işte normal şeyler
ben 32 haftalık hamileyim ve ilk gebeliğim bende hissetmiyordum ki 5.ayım dolana kadar
gönlünü ferah tut

genelde bebek hareketlerini net olarak 18. hafta ile 20. hafta arasında hissetmeye başlarsın zaten

bulantı halsizlik vs bunlarda hamileliğin getirmiş oldugu bulgulardır
yani her hamilede gerekleşmesede % 60 kadında mutlaka bu bulgular görülür

zaten araştırırsanız hamileik belirtilerindede aşırı halsizlik uyku hali bulantı- kusma sık idrar çıkma gibi şeyler yazar
bebeğinin içinde ölmüş olabileceğinide nerden çıkarttın anlamadım
böyle şeyleri getirmeyin kafanıza

hamilelik keyfi çıkartılaak bir durum bunu olumsuz düşüncelerle hastalık haline getirmeyin lütfen

ama yinede kendinizden emin değilseniz mesela hamileliğinz sırasında ani yada ters bir hareket yaptıysanız ve bunun akabindede olmayan bulantılarınız başladıysa oktoruna görünmekte fayda var içinizi en iyi bebeğinizin kalp atışını duymak rahatlatıcaktır

cok korkuyorsan en azından bı saglık ocagına gıt ebe bebegın kalp atısını dınletsın sana korkma inş bebegın iyidir..

caws38 naptın doktora gidebildin mi?
umarım herşey yolundadır

evet cnm bence de bi sağlık ozağına git ve bebişinin kalp atışlarını dinle.çünkü ben de senin haftalarındayken aynı kuruntuyla kafamı çok meşgul etmiştim.sağlık ocağına gidip kalp atışlarını dinledim içim rahatladı.zaten o çok net hareketleri 21.haftadan sonra hissedebiliyorsun.benim ööle olmuştu en azından.ondan öncekileri hissediyor muydum yoksa hissettiğimi mi sanıyordum bilmiyorum.içini rahat,gönlünü ferah tut arkadaşım...

canım naptın doktora gıdebıldınmı... merak ettım umarım iisindir guzelım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…