Bayram ziyareti sonrası rezillik kavga utanç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyimisin yaa kadını yavru köpek gibi babasının kapısına atmışlar kimden neyden özür diliyor,, kızı babasının yanına götğrmeseydiler bende özür dile derdim ama ortada pislik bi durum var
Asıl sen iyi misin yaaa konuyu okumadın sanırım kız zaten gitmek istiyorum demiş onlarda bırakmışlar ne yapacaklardı??

Şu olay ya terapi ile ya boşanma ile sonuçlanır. Sen eve geri dönme diye anahtar almak çok hadsiz bir davranış eşin de çanak tutmuş.
Sen hatalısın onlar da hatalı maşallah
Karşı tarafta az değil resmen bu anı beklemişler çok zalimce hareketler ama el kızısın işte acımazlar yeter ki ufak fire ver

Asıl sen iyi misin yaaa konuyu okumadın sanırım kız zaten gitmek istiyorum demiş onlarda bırakmışlar ne yapacaklardı??
Konuyu okudum konu sahibi konuda değil yorumlarda yazmış o dediğini, bunu kesin görmem mümkün değil ayrıca kazık kadar kız arabadan inip taksiye binebilir di dağbaşı mı burası zorla götürüyorlar

Anne babanız ne tepki verdi baba evınde . Yazık onlardan hiç bahsetmemıssınız ben onları düşündüm bi an
Ailem hiç bu aileye beni vermek istemedi zorla ikna ettim evlendim eşimi seviyorum mutluyuz sanıyordum ailesi nişan olana kadar çok iyiydi sonrasında ufak tefek olaylar yaşandı ama dün ki kadar waowluk birşey yaşanmadı

Anne babanız ne tepki verdi baba evınde . Yazık onlardan hiç bahsetmemıssınız ben onları düşündüm bi an
Çok üzüldüm ben de onlara. Hem böyle bi olay yaşamışlar, hem de gece kızları kaçıp oraya geri dönmüş. Neden nasıl hiç tepki vermediler bu olay yaşanırken bilmiyorum. Konu sahibi dünkü olayda onlar ne yaptı merak ettik doğrusu

Tamam başta hatalısın okey, çok hatalısın ama böyle anahtar almalar eşinin susmalar keşke babanlar da kalsaydın…

Hatalısın diye de kendini perişan etme biraz kendine değer ver dik dur diyeceksin ki ”hatalıyım ama karşılığı bu kadar olmamalı”
Daha da pısırık durursan boşanma dilekçesi verirler bunlar eline. Aşağılamalarına daha fazla müsade etme z
Ailem hiç bu aileye beni vermek istemedi zorla ikna ettim evlendim eşimi seviyorum mutluyuz sanıyordum ailesi nişan olana kadar çok iyiydi sonrasında ufak tefek olaylar yaşandı ama dün ki kadar waowluk birşey yaşanmadı

Bi bildikleri varmış demek ki. Bu 2.gidişin sonrası hala arkandalarsa bence şükret ve ailenin kıymetini bil. Bu kadar aşağılandığın yere neden dönmek istersin ki?

Baba evine gitmicem kendi evime gitcem diye indim anahtar yok boşuna inme dediler çantamdan çıkarmışlar ne ara düşünüp çıkardilarsa sanki gerçekten herkes bu anı beklemiş gibi. Eşimi de savunmuyorum hatalı onu bu hale ben getirdim ailesi hakkında çok konuştum ve bu olay olunca zaten sevmiyorsun ailemi tüm herşeyi döktü ortaya. İyice batırdı yani bir kişi olgunca davranmadi
Sende koşa koşa gece evine giderek afedersiniz ama bundan sonra ağzıma edebilirsiniz sesimi çıkarmayacagim dedin. Pul kadar değer vermezler artık sana

Arabadan inip kendim gitcem diyince niyetim baba evine gitmekti zaten. Ama onlar götürmek isteyince karşı çıktım aileme karşı küçük düşmek istemedim evimin anahtarını vs aldılar ne yaptıysam da olmadı o olay yaşandı namussuzluk etmişim gibi köpek gibi bırakıp gittiler. Kendi evlerine ya da bizim eve gelip hep beraber konuşsaydilar keşke görümcem sesini yükselttince kendimi kaybettim o da benden az değildi kayınvalidem bari ortayı sakinleştirseydi herkes üstüme geldi dayak yemekten beter oldum 4 e karşı birdim şimdiye kadar herşeye sustum saygısızlığım olmadı ilk defa patladım keşke olmasaydı

Baba evine gitmicem kendi evime gitcem diye indim anahtar yok boşuna inme dediler çantamdan çıkarmışlar ne ara düşünüp çıkardilarsa sanki gerçekten herkes bu anı beklemiş gibi. Eşimi de savunmuyorum hatalı onu bu hale ben getirdim ailesi hakkında çok konuştum ve bu olay olunca zaten sevmiyorsun ailemi tüm herşeyi döktü ortaya. İyice batırdı yani bir kişi olgunca davranmadi
İlk mesajda babamgile gideceğim dediğinizi yazmışsıniz ikinci de kendi evime demişsiniz sizin çantanızdan anahtarınızı alırken fark edemeyecek kadar kendinizi mi kaybettiniz acaba

Kendin istedin çek dedi annem sonra üzüldü yanımda sakinleştirdi öğüt vs verdi babam kalp hastası üzüntüsünü içinde yaşadı birşey belli etmedi olan oldu dedi
Hatalı olman gerçeği değişmiyor ama ne gelinler neler yapıyor kvler oğlu için susuyor senin koca gözden çıkardığı için kvde olayı boşanmaya getirmeye çalışıyor maalesef daha fazlasına müsade etme

Aile olay olsada defolup gitse diye bekliyormuş resmen,, göz devirmeni asla savunmuyorum ama senin ailene duyurmamaları gerekiyordu büyük ihtimalle sınav var diye cok içlerine girmedin gelip gitmiyorsun diye hazır cocukta yok kurtulalım bundan demişler ya da ayağını denk al abimi yönetmeye kalkarsan baba evine postalanırsın demek istediler sende geri dönerek yağ sürdün ekmeklerine bari bu saatten sonra kocanı kendine bağlada ailesiyle muhatap olma birkac yıl ava giderken avlanmış olsunlar dicemde senin mal kocan da iş yok

Konu sahibi hazım etmiş ki gece yarısı kaçarak eve dönmüş
A Aslan Burcu Açık konuşmak gerekirse bu evlilikten hayır gelmez çok düşük ihtimal.. konu sahibi istediğin kadar kocanı sev, saygı zedelendikten sonra aşk meşk işe yaramıyor. Kolay sindirilecek noktalar yok burada.. evveliyatı da eminim vardır sürecin sonuç kaos

Kendin istedin çek dedi annem sonra üzüldü yanımda sakinleştirdi öğüt vs verdi babam kalp hastası üzüntüsünü içinde yaşadı birşey belli etmedi olan oldu dedi
Onların yanında susup kaldılar mı onu sormustum ben😳
Herkesın ıcınde sen istedin cek deyıp bıde onların ekmegıne yahg bal surer gıbı öğüt mü verdı
Öğüt verilecek olan senmıymıssın
Dişlerini nıye gostermedıler ya oglan ailesine
Baskına gelır gıbı ailenizin evine gıdılmıs bıde Ustelık
Ay cıldırcam artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X