Bayram ziyareti sonrası rezillik kavga utanç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yoo tam aksine gelsin diye sürekli yemeğe davet ederdim eşim istemese bile hafta sonu gidelim diye ben isterdim ben onu anne yerine koymuştum seviyordum onu. Kızını kendim için değil eşime niye böyle değil diye kıskanıyordum.
Sizin anneniz yok mu neden onu anne yerine koyuyorsunuz? Gerçekten kimseyi annem yerine koyamam. Kimsede kizi yerine koyamıyor bu yanlış saygı okey ama annem gibi annem yerine koymak çok büyük bir düşünce

Arabadan inip kendim gitcem diyince niyetim baba evine gitmekti zaten. Ama onlar götürmek isteyince karşı çıktım aileme karşı küçük düşmek istemedim evimin anahtarını vs aldılar ne yaptıysam da olmadı o olay yaşandı namussuzluk etmişim gibi köpek gibi bırakıp gittiler. Kendi evlerine ya da bizim eve gelip hep beraber konuşsaydilar keşke görümcem sesini yükselttince kendimi kaybettim o da benden az değildi kayınvalidem bari ortayı sakinleştirseydi herkes üstüme geldi dayak yemekten beter oldum 4 e karşı birdim şimdiye kadar herşeye sustum saygısızlığım olmadı ilk defa patladım keşke olmasaydı
Elinden anahtar aldılar?? İnanmıyorum asla dönmezdim o eve. Kendinize saygı duyun biraz. Ne dediniz ne yaptınız ki bu kadar büyük bi kavgada, onları anlatın bi. Görümceye küfür falan etmiş olmanız lazım herhalde

Arabadan inip kendim gitcem diyince niyetim baba evine gitmekti zaten. Ama onlar götürmek isteyince karşı çıktım aileme karşı küçük düşmek istemedim evimin anahtarını vs aldılar ne yaptıysam da olmadı o olay yaşandı namussuzluk etmişim gibi köpek gibi bırakıp gittiler. Kendi evlerine ya da bizim eve gelip hep beraber konuşsaydilar keşke görümcem sesini yükselttince kendimi kaybettim o da benden az değildi kayınvalidem bari ortayı sakinleştirseydi herkes üstüme geldi dayak yemekten beter oldum 4 e karşı birdim şimdiye kadar herşeye sustum saygısızlığım olmadı ilk defa patladım keşke olmasaydı
Ooo.
İlk defa patladım buda olmasaydı keske fılan diyorsunuz.
Sızı daha cok siNdirirler

Bence eşi kafasında bitirmiş ve aileye citlatmis olabilir
İlk konuda bu anahtar olayını anlatmalı idi, olayın seyri değişir. Benim evimin anahtarından ne kv görümceye.. sessiz kalması kocanın bana da o hissiyatı verdi gibi..
Karı koca çok fevri hareket edip akraba ilişkileri ve kendi ilişkilerini acayip zedelemiş
Ben sineye çekemezdim bilemiyorum baba evine bırakma anahtar alma, anama babama çemkirme kv tarafından...

Haksız konu sahibi ama kocası alıp baş başa konuşacaktı sülalecek evli gibi sürü halindeler

Elinden anahtar aldılar?? İnanmıyorum asla dönmezdim o eve. Kendinize saygı duyun biraz. Ne dediniz ne yaptınız ki bu kadar büyük bi kavgada, onları anlatın bi. Görümceye küfür falan etmiş olmanız lazım herhalde
Başka sehirdeyken anahtar elinde mi dolasiyormus. Arbede olması lazım ki çantadan vs alsınlar anahtarı. Ne bileyim anahtar elimizde mi dolaşıyoruz şehirlerarası ?

Evinin anahtarını mı aldılar, tamam hatalısın da senin kocan ne yapıyor orda Allah aşkına?? Eve gelip boşanma olacak nasıl olsa bir şey götürme diye anahtar almışlar geri döneme diye farkındasındır inşallah.. eşin de siz karışmayın susun dememiş
Eşi eli bı yerlerinde durup karısını parçalamalarını ızlıyordur
Annesı kardesı arada dönüp bakış atınca bu da bı iki hırlıyodur ıste.

Klasik birilerinin kulu kopegı olmusluk😑

Eşin var ama aynı zamanda yok gibi🙄karısını evden atıyorlar adamin umrunda değil annem ne derse o yani kısaca.Böyle adamla tekrar bir araya gelmek için asla ugraşmazdım.

Başka sehirdeyken anahtar elinde mi dolasiyormus. Arbede olması lazım ki çantadan vs alsınlar anahtarı. Ne bileyim anahtar elimizde mi dolaşıyoruz şehirlerarası ?
Muhtemelen ver anahtarını dediler baya baya zorla aldılar cidden. Korkunç. Silerim böyle kocayı da aileyi de. Başta hatalı olsa da iğrenç muamelelere maruz kalmış konu sahibi

Arabadan inince kendim giderim diye demiştim onlar baba evine götürmek isteyince istemiyorum kendi evime gitmek istiyorum sonra gitmek istersem giderim desem de dinleyen olmadı. Tamam hatalı olduğumu biliyorum ama bu kadarını da hakketmedim belki de hakkettim ne yapcam nasıl geçecek bu süreç bilmiyorum böyle olmasını istemezdim sağlıklı düşünemedim işte şuan ki kafa ile dün ki aynı değil
Tabiki hatalısınız ve hatanızın farkındasınız. Eşinizin ödemesine göz devirmeyi bırak sizin eşe demeniz lazım dönüşü biz yakıt alalım diye sonuçta eşiniz nasıl parayı kolay kazanmıyorsa diğer insanlarda öyle. Bence siz annesinden görümcenizden ve eşinizde samimi bir şekilde özür dileyin. Sınava giricem stresliyim yanlış anlaşıldım diyerek. Sonra bu konuyu tamamen unutun birdaha da tekrarlamayın. Bir söz vardır aç gezerim dik gezerim diye. Üç kuruş için kimseye minnet etmeyin

Baba evine gitmicem kendi evime gitcem diye indim anahtar yok boşuna inme dediler çantamdan çıkarmışlar ne ara düşünüp çıkardilarsa sanki gerçekten herkes bu anı beklemiş gibi. Eşimi de savunmuyorum hatalı onu bu hale ben getirdim ailesi hakkında çok konuştum ve bu olay olunca zaten sevmiyorsun ailemi tüm herşeyi döktü ortaya. İyice batırdı yani bir kişi olgunca davranmadi

Süzme salak bir koca ve fettan olduğunu sanan bir gelin ve mikser görümce ve damada yalakalık yapmaya çalışan kaynana, ohhj her şey var,,
Ben anladım kaynanan söyledi diye sinir oldun mesela senin ailenden birinin aracıyla gitseydiniz kaynanan benzin doldur oğlum demezdi mikrop karılar 🤣 neyse sen de neden göz deviriyorsun en nefret ettiğim şeydir toplum içinde kaş göz yapılması he görümcenin bağırıp cağırması gerekmiyordu, büyük ihtimalle 4 gün sıkılıp patlayınca arabada olanlar olmuş herkese,,, babanın evine götürürlerken seni ağzını niye açmadın mesela kendi evime gidicem diye??? Kocan niye ses etmedi,, kriz yönetimi yok kimsede bazen insan ne yapacağını bilemiyor haklısın ama konuda görümcenin kocası enişte dışında herkes tuhaf uçmuş krkfmfmf haa senin tıpış tıpış kocanın yanına gitmende ayrı fiyasko bekleede kendi gelip alsaydı seni doldururlar diyorsun da bugun olöazsa yarın başka şeye doldururlar habire diken üstünde kocam dolcak diye kıcının dibinden ayrılmican mı geçmiş olsun,,,,,,,, bu nasılsa geri geliyo diye artık hep bananın evine bırakırlar sanki evcil hayvandır bırakıyorlar

Ben haksız olduğumu farkında olduğum için kayınvalidem de boşanın diye konuşunca baba evinde kurbanlık koyun gibi haber beklemek istemedim evimde olim eşimle konisim ne olacaksa ikimiz karar verelim istedim. Eşim şuan sessiz dün düzelmeni istiyoruz tarzında konuştu. Düzelsem bile o olaylardan sonra nasıl bir araya gelcez tekrar ailesiyle. Yenilir yutulur şeyler değildi

Düzelme kısmına katılmıyorum.
Bence net olmanız gerekiyor önce kendinizin bir duruşu olması için ne istediğinizi bilerek gerekirse not yazarak başlayın…

Çünkü bugün bir netliğiniz duruşunuz olsaydı, şikayetçi olduğunuz kişilerle gitmez otobüsle giderdiniz baştan sorun çıkmazdı. Siz hem şikayet edip hem araçlarını kullanıp hem ödeme kısmı gelince gözlerinizi belertiyoruz ne anladım bu işten? Duruş ve netlik olursa karşı tarafta çizgisini bilir.

Canını sıkma olan oldu…

Baba evine gitmicem kendi evime gitcem diye indim anahtar yok boşuna inme dediler çantamdan çıkarmışlar ne ara düşünüp çıkardilarsa sanki gerçekten herkes bu anı beklemiş gibi. Eşimi de savunmuyorum hatalı onu bu hale ben getirdim ailesi hakkında çok konuştum ve bu olay olunca zaten sevmiyorsun ailemi tüm herşeyi döktü ortaya. İyice batırdı yani bir kişi olgunca davranmadi
Şu olay ya terapi ile ya boşanma ile sonuçlanır. Sen eve geri dönme diye anahtar almak çok hadsiz bir davranış eşin de çanak tutmuş.
Sen hatalısın onlar da hatalı maşallah

Bi de baya özel eşyalarınızı çantanızı kurcalamışlar. Neresinden tutsan elinde kalıyor, net söylüyorum boşan. Şimdi olmazsa 2-3 seneye çocukla boşanacaksın çünkü. Yol yakınken dön

Tabiki hatalısınız ve hatanızın farkındasınız. Eşinizin ödemesine göz devirmeyi bırak sizin eşe demeniz lazım dönüşü biz yakıt alalım diye sonuçta eşiniz nasıl parayı kolay kazanmıyorsa diğer insanlarda öyle. Bence siz annesinden görümcenizden ve eşinizde samimi bir şekilde özür dileyin. Sınava giricem stresliyim yanlış anlaşıldım diyerek. Sonra bu konuyu tamamen unutun birdaha da tekrarlamayın. Bir söz vardır aç gezerim dik gezerim diye. Üç kuruş için kimseye minnet etmeyin
İyimisin yaa kadını yavru köpek gibi babasının kapısına atmışlar kimden neyden özür diliyor,, kızı babasının yanına götğrmeseydiler bende özür dile derdim ama ortada pislik bi durum var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X