Bayram öncesi eşim küstü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evde hzursuluk olsun ıstemıorum sonra bana kusuyor sen benı uzuosun benı anlamıosun vs dıor kavga edıoruz 1 hafta surat asıor evı cehennem edıo bana
Haklısınız. Anladığım kadarıyla hep alttan alan taraf sizsiniz. Paşa alışmış. Çocuk gibi annesine yalan yanlış anlatmış. Geri adım atmayın. İlk adım atanda siz olmayın.

Eşinizin yaptığı çok yanlış çok ayıp, annesini arayıp Merve istemiyor izin vermedi demek erkeklik mi Allah aşkına. Sıkışınca hemen Merve böyle dedi diye şikayet. Üçüncü kişileri arayıp şikayet eden erkekle yürümez bu ne. Kv acmadiysa bidahakine sizde aramayın. Kul olmayın esinizde ailesiyle naparsa yapsın. Siz kendi ailenize gidin o zaman gelip özür dilemeden eşinize taviz vermeyin. Sizi manipüle ediyor

Evde hzursuluk olsun ıstemıorum sonra bana kusuyor sen benı uzuosun benı anlamıosun vs dıor kavga edıoruz 1 hafta surat asıor evı cehennem edıo bana
Surat asarsa assın. Belli ki eşiniz sizin hassas noktanızı görmüş. Evi cehennem ediyor diyorsunuz,yelkenleri suya indirdiginizi bildigi icin surat yapmayi huy edinmis. Ev huzursuz oluyor tamam haklısınız ama bunu esinizde düşünmeli. Huzursuzluk çıkartan oymuş. Umursamayın kahkahalı bir şekilde arkadaşlarınızı arayıp konuşun eve davet edin,kendi ailenize güle oynaya gidin gelin o gelmezse gelmesin. Kişisel bakiminizi güzelliginizi ihmal etmeyin. Kendi kendine kaç gün surat asacak hiç umursamayın bile

Bu erkekler sadece kendi aileleri varmış bizi güvercinler kapıya bırakmış gibi davranmıyor mu…… ayar oluyorum
manipüle etmek istiyor
Küserse küssün sizde konuşmazsınız
Evde de değilsiniz çalışıyorsunuz kafanız yeterince meşguldür
Kaleye almadıkça bakın nasıl düzelecek eşiniz

Eşiniz hem bencil hemde ortalığı karıştıran yalancı dedikoducu hem fitne fücur Ne ararsan var anasıda ondan beter. Kendisi defolup gitsin.
Siz sürpriz yumurtadan mı çıktınız sizin anne bananıza bayram değilde tek onunkilere mi bayram?
Ayy çok sinirlendim, asla alttan almayın sonra iyice tepenize çıkarlar

Çok yüz vermişsiniz. Ailenizin zihniyetini de biliyor demek ki sizi boşanmakla tehdit ettiğine göre... Yerinizde olsam beni boşanınca vuracak aile için çabalamazdım. Böyle eşin ailesine de hürmet etmezdim. Tek tatil günümde evimde oturur dinlenirdim.

Zaten en başta hatayı böyle bir adamla evlenerek yapmışsınız. Bari düzelme umudu varsa düzelmeden çocuk yapmayın. Yoksa da boşanın. Aile desteğini arkanıza almak zor olmasa gerek. Taktik lazım.

Haklısın boşver bizde annem 2 sokak ilerimde oturur önce ona gideriz sonra arabayla 15 dakka ilerdeki eşimin ailesine,hatta kayinvalidemle aramızda 1 sokak bile varken ilk anneme giderdik kahvaltıyı orda yapar eşimin ailesine geçerdim,ama şöyle birşey var annene tekte gidebilirsin normalde yani ben gidiyorum 1 ay boyunca eşim gelmiyo diye görmediğim olmadı hiç ama geçen gün annene bayadir gitmiyorum dedi akşam gidelim yine beraber gittik,yarında kahvaltıyı annemde yapıp diğerlerine geçeceğiz,eşin abartmış ve boşuna milleti gazlamis sinir oldum

Ayy ne sinir olmalık vallahi okurken sinir oldum bu ne ya her bayram önce anasına gitmek nedir ay bırakın küssünler ne halleri varsa görsünler sıraya koysaydınız madem bir sizin ailenize bir onun ailesine

Y harfiyle husumetiniz mi var ? Korkmayın, çekinmeyin kullanın. Boşan diyorlar boşanamam vururlar diyorsun, gitme diyorlar huzursuzluk olmasın istiyorum diyorsun. E o zaman niye açtın konuyu? Ne yaparsan yap.

Konu bayramda kimin ailesine ilk gidilecek kavgası, etiketler "açılmak istemek - kapalılık"Konu sahibi başta düzgün yazarken sorulan sorulara aniden baştan savma cevaplar vermeye başlaması, harfleri eksik yazması, kelimeleri yanlış yazması, evet lcw de çalışıyorum gibi gereksiz detaylar vermesi bana büyük troll olduğunu düşündürdü.

küserse küssün.
siz gidin annenize bayramda yakınmış zaten sabahtan kahvaltıya gidin akşam dönün küsük küsük otursun evde

Tam olarak içimdekiler... Müsaitlik neyse ona göre hareket edilir. Sonuçta kızınkiler de aile. Ama iş kocada. Maalesef adam odun. Biz de genelde kayınailem yakın diye önce oraya gider ordan aileme geçerdik. Ama bu bayram kurban işi geç olacağı için eşim "önce annemlere uğrayalım geç olursa ilk gün geçemeyiz kahvaltıyı orda yapalım" dedi. Sabah zor olacağı için de geceden geldik, kaldık. Baktım şimdi kocama incileri dökülmemiş burda kalınca, korkacak bişey yok

Bu adamla ömür geçmez. Çocuk yoksa yapma bence. Adam düzelmezse kendini ne yıpratacaksın kapı önüne koyarsın. Eşin yalancı iğrenç biri

Bir ay diyorsun ya aynı mahalledeki annene bir aydır bir insan evladı neden gitmez Allah aşkına yaaa okuyunca sinir oldum size kusura bakmayın..
Ne kocaymış arkadaş ya..
Seni bu yaşına kadar getirmiş ailenden daha mı kıymetli bu koca dediğin şey?
Kocan gelmezse sen gidersin nasıl bir mantık var anlamıyorum..
Ayrıca senin ailene gitmeyen birinin ailesine neden gidiyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…