Bayram öncesi eşim küstü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okul kapanır kapanmaz annemlere geldik. Salı günü de eşimin ailesine gideceğiz. Yani ortayı bulabilmek çok önemli

Bzm aılede bosanma vs yok ayrılırsa bnden babamgıl veuru benı
Ay her okuduğum beni dehşete düşürüyor. Siz ciddi misiniz ne demek beni vurur ya. Eşiniz olacak numuneliğin nereden cesaret aldığı ortaya çıktı. Nasılsa babası da benim kafada deyip eziyet ediyor. Ne diyeyim Allah kurtarsın

Hayır soddet yok

Ay o ne saçma iş öyle be Allah yardımcınız olsun evlerden Irak bir koca. Sakın bu ca olayın üstüne Gebze’ye gitmeyin. Siz annnize gidin bayramlaşın eşinizde küs küs otursun aa öyle şey mi olur erkekmiş en önce kendi tarafına gidilirmiş niye üstün ırk mj tövbe yarabbi çok delirdim siz yine iyi sakin kalmışsınız

Önce şu yazıları düzgün yazın. Sesli harflere kimse para almıyor. Eşiniz küserse de üzerine düşmeyin. Kendi hayatınıza bakın. Belli ki iş uzar, beni boşar diye korkuyorsunuz. Siz korktukça üzerinize daha çok geliyor sindirmek için. Siz korkup üzerine düştükçe küsme davranışını pekiştirmiş oluyorsunuz.

Evlenmedn once cok anlayıslıydı byle dgldı
Evlenmeden önce ne kadar vakit geçirirsen geçir gerçekten o dört duvar arasına girmeden ne sen onu ne o seni tanıyamaz! Evlilik kumar gibi ne çıkarsa bahtına... ama bu çileyi ömür boyu çekmek zorunda mısın? Onu düşün. Babanla konuşsun araya aile büyükleri girip, çünki bu adamdan gerçekten hiçbir şey olmaz. Biran önce kurtar kendini

Kimseye gitmeyin yatıp dinlenin bi gün izinde. Görmek isteyen size gelsin. Kocanın üstüne düşme, anasını arayıp ortalığı karıştırmasaymış. Anasını da arama aramışsın bitmiş. Ortalığı birbirine katmadan oturup konuşmayı beceremeyen birine bir şey anlatamazsın.

Çalışıyorsunuz ama bayramın bir günü akşam yemeğine annenlere gidebilirsiniz 1 günlük izinde de Gebze’ye gidersiniz niye önce benim ailem diye direttiniz ki. Siz de orta yolu bulmak istememişsiniz eşinizin yaptığı zaten yanlış saçmalık çok kötü. Kaynanaya mesaj yazın sinir anında öyle bi şey dedi aslında öyle değil filan gibisinde, tabi çok lüzum görüyorsanız

Su annemgil esimgil diye yazan insanlarin boyle seyler yasamasi cok normal geliyor bana. Niye sesiniz cikmiyor ? Neden israrla kendinizi aciklamak icin kayinvalidenizi ariyorsunuz? O gelmesse gelmesin siz annenize neden gitmiyorsunuz cok yakin oldugu halde? İnsan annesinden ailesindenn nasil gecer ben bu sitede gordum insanlarda. Demekki annenizde sizi gormek istiyor ki gönül koymus gitmediginize. Kiyamet kopar evi basina yikarim. Her sene genelde esimin ailesi köyde oldugu icin orda geceririri kurbani keserdik. Uc gun ordaysak uc gun benim aileme gidildi. Benim esimde cok memnun degil gelmekten ama essek gibi gelmek zorunda. Senin ailen kimse benim ailemde o. Bende senin ailene gelmem umrumda olmassiniz dedim. Bir aydir ailesini aramadigim icin yakinmislar. Oda geldi bana yakindi ya keske bir arasan hayatim filan dedi. Verdim telefonu eline al once sen bizimkileri ara sonra ben sizinkileri arayacagim dedim. Bu hayatta kimse anne babamdan kiymetli degil vallahi. Bana şoyle bir tekliflede gelebilir onuda kabul ediyorum bu arada. O kendi ailesine gitsin ben kendi aileme. Ama kabul etmiyor. Etmiyorsa goturmesini biliyosa gelmeyode bilecek. Cok yuz vermissiniz. Az agirliginizi koyun. Silik bir tip olmussunuz saygi duymuyorlar

Size verilecek herhangi bir tavsiyenin işe yarayacağını sanmıyorum. Kocanız küsecek diye ödünüz kopuyor şu şekil olan kadınların ne istedikleri önemli olmaz kocaları tarafından hor görülürler. Sizde çizgiyi çekemeyeceğinize göre aynı düzene devam edeceksiniz mecbur

Bende kocayı rakip olarak gören insanları bu sitede gördüm arkadaşlar eşiniz hayat arkadaşınız niye kıran kırana yarıştığınız iş arkadaşınız okul rakibiniz gibi davranıyorsunuz? Ben eşime demem eşim de bana demez söylenmeyen bir sıra vardır ha bazen olur onlara gitmeyiz direk benim aileme geçeriz bazen olur kendi aileme gitmeyiz bazen de hiçbirine gitmez olduğumuz şehirde geçiririz bayramı. Hiç de problem olmaz. Ondan nasıl bekliyorsak göbek bağını koparmasını biz de kopartmalıyız bence. Ararsa arar aramasa aramaz bende aynı şekilde. Onun ailesi ile benim muhabbetim farklıdır ben onların geliniyim bu adam bu ailenin damadı erkek bi tık daha dışarda olabilir zaman gelir ailemin sorunu olur damat filan dinlemez oğlu gibi çözmeye çalışır ne yaşıyorsunuz ben anlamadım valla Allah kolaylık versin

Yeni nesilde ilk önce erkeğe gidilir diye bir zihniyet kaldi mi hala? Aynı mahalledesiniz, sizinkileri görüp gitseniz ölür mü eşiniz? Onunki gerçek aile sizinki fasülyeden aile mi. Arayıp olayı çarpıtarak anlatıp sizi kötü göstermiş bu çok büyük problem.

Her hafta gidilen eş ailesi niye öncelik oluyor ya? Kadın kendi ailesine 1 aydır gitmemiş elbette sabahtan gitmek bayramlaşmak ister niye akşam yemeğine gitsin? benim aileme uğrayıp ordan sizinkilere geçelim demiş zaten kötü bişey dememiş ne diye sinirle oldu falan açıklama yapsın kaynanaya? Sizinki orta bulmak değil sizinki kayın aileyi el üstünde tutmak. Göklere çıkarmayın şu kocalarınızın ailesini, onunki anneyse kadınınki de anne.

Yo ben bi başka konu ile ilgili mesajımda yazdım iki tarafta göbek bağını keserse annesiyle hiçbi sorun kalmaz bazı şeyleri çok abartmamak lazım iki taraf için de. Olayı rekabete çevirmeyi doğru bulmuyorum. Kocamız ve ailesi bizim rakibimiz değil biz ve ailemiz de onların rekabette olduğu kişiler değiliz. Orta yolu bulup huzur içinde yaşamak mantıklı olan. Konu sahibi tavsiye istemiş kaynanası için. Belli ki üzülmüş bu şekilde açıklama yapılabilir sinir anında söyledi vs gibisinden üzgün olduğunu belirtebilir kadının herhangi bir suçu yok ile oğlu dengesizce şeyler söylemiş ve üzülmüş olabilir. Bu çok normal. Siz bu kadar inceliği gözetmezsiniz karşı taraftan da beklememelisiniz elbette herkes birbirini el üstünde tutmalı huzur kılıçları kuşanarak sağlanmaz

Bzm aılede bosanma vs yok ayrılırsa bnden babamgıl veuru benı

Sizi vuracak aile icin boşuna kavga edip yorulmayin, böyle aileniz olsa ne olmasa ne?
Böyle aşiriii ezilen bir kadin varsa genelde altindan buna benzer kafa yapisinda bir aile cikiyor. Esinizden bu davranişlari gormenizin bir nedeni de aileniz aslijda.
Bundan boyle bir sey yapacaksaniz kendinizi bu hayattan kurtarmak icin olsun. Boşuna aile kavgasi vermeyin.

herkes kendi ailesine gitsin, evet madem benim arkamdan merve gelmek istemiyo diye yalan soyledin, yalanini gercek yapiyorum, gelmiyorum deyin. bu ne ya boyle erkeklerin benim ailem de benim ailem demesi. siz de k.validenizi bir daha aramayin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…