Bayram öncesi eşim küstü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önce erkek ailesini görmek gibi bir kanun yok. Böyle kuserek sizi kendince yola getirmeye çalışıyor . Siz niye haksız mıyım diye şüpheye düşüyorsunuz?

Adaletse, hiç gidilmeyen sizin aileniz. Öncelik onların . Bir de utanmadan sizi suçlu lanse ediyor. Annesi de aynı b.kn laciverti . Kardeşim evlilikte susarak , sinerek , herseye peki diyerek huzursuzluk çıkar. Kavga edin . Sorunlarınızı konuşun. Kırılacak diye sadece eşinizin kararlarını uygulamayın. Mecbur bırakıldığıniz için sinmeden gitseniz ne olur gitmeseniz de...

Siz bayram günü kalkın erkenden ailenizle güzel bir kahvaltı yapın. Gelmiyorsa kendi bilir. Ailenize de gelmeme sebebini guzellemeyin. Evli diye insan ailesinden uzaklaşır mi yaaa. Nerde mantık nerde adalet...

Cok guxel yazmıssınız keske bnmki de okusa anlada ama yok hep o haklı hep onun dedıgı olck tepko koyunca delrırı hstanelık acıllık oluruz gcelerı. Snra seni bosucam vs der bagırır bna her seferınde

Ne kadar iğrenç gereksiz bı koca ve ailesi.

Küsen ergenus eş ailesini asla aramam. Eşim konuşana hatta hatasını anlayana kadar laf etmem. İlk de bayramda anneme giderim

Cok guxel yazmıssınız keske bnmki de okusa anlada ama yok hep o haklı hep onun dedıgı olck tepko koyunca delrırı hstanelık acıllık oluruz gcelerı. Snra seni bosucam vs der bagırır bna her seferınde
Size şiddet uygulamıyor değil mi? Kendi fikrinizi söylediğiniz için sinir krizleri geçirmesi sizin adınıza çok üzücü. Kendinizi boşanmaya hazırlayın derim bu adam belli ki tek bu konuda böyle değil her konuda kendi dediği olsun istiyor. Ömrünüzü vermeyin yazık edersiniz.

Evlenmdn once byle dgldı nısanlıyken hep en yakın kmse onun evıne gderız bayramlarda ılk dedı sozunu tutmadı evlendıkten snra degıstı soyleyınce kabul etmıo
Evlilik işleri öyle verilen sözlerle falan olacak şey değil. EşiniZin tutumu çok yanlış. Tabiki büyükler ziyaret edilir, yani kahvaltıya sizinkilere gidip oradan eşinizin ailesine geçilebilir. Saçma sapan griplere girip hemen aileleri karıştırmak çok saçma. Kayınvalideminiz kendince tavır almış oğlu o şekilde çıkışınca haliyle triplere girmiş. Kayınvalidenizi aramayın. Siz hiç oralı olmayın bir şekilde konuyu kendisi açacaktır o zamanda yaptığı hareketin çok çirkin olduğunu, her sorunda telefona sarılıp aileleri karıştırmak evliliğin temeline dinamit koymaktır ben daha çok kırgınım deyip yaptığı terbiyesizliğin farkına vardırmalısınız.

Ben yaslari bilmiyorum ama esiniz sizi manipüle ettigi gibi, aile icinde de otobüsün altina atiyor. Esiniz erkeklikten bahsetmek istiyorsa o iş pipi sahibi olmakla bitmiyor. Erkek dedigin adaletli olur, aile büyüklerine saygi gösterir. Esini baskalara karsi kücük düsürmez. Esiniz erkeklikten bahsedecek son kisi. Gidip bir kac firin ekmek yesin. Sizde kendinizi koruyamadan evlenmemeliydiniz. Onun her akrabasini gezerken, sizin ailenizin arka plana atilmasina müsade etmemeliydiniz. Sakın hamile kaliyim demeyin bunlari düzeltmeden

Evde hzursuluk olsun ıstemıorum sonra bana kusuyor sen benı uzuosun benı anlamıosun vs dıor kavga edıoruz 1 hafta surat asıor evı cehennem edıo bana
Adam isteklerini size küsme numarasıyla yaptırmaya çalışıyor. Onunki anne de sizin ki anne değil mi; ne kadar ayıp. Madem öyle herkes 1 gün bayram iznini kendi ailesiyle geçirsin.

Her hafta, her hafta eş ailesini ziyarete giderken, aynı mahallede oturduğunuz annenize ve kendinize vakit ayırmamanız da çok mantıksız.

Eşinizin insan gibi geçinmeye gönlü var mı, yok mu ? Siz bu evlilikte mutlu musunuz ?

Gerçekten bu kafanız gerçekmi? Yani birde sorguluyorsunuz.
Adam ailenizi insan yerine koyup ziyarete bile gitmiyor sizde sesinizi çıkarmıyorsunuz. Üstüne birde bayramda sorun çıkarıp çocuk gibi sizi şikayet ediyor. Sizde hala ezik ezik annesini arıyorsunuz.
Gerçekten Allah akıl fikir versin size.
Adam kendi ailesi için sizi silmeye razı siz hala kendi ailenizi hiç saydırıp üzerine birde onun ailesine yaranmaya çalışıyorsunuz.

Bir gunluk tatilde ailenize gidin ister gelsin ister gelmesin. O kuserse siz daha beter kusun nereye kadar surerse sursun. sizi yola getirmek icin yaptiginin iki katini yapin. Acillik mi oluyor siz daha fena olun ya da umursamayin. Bosanma gibi bir sansiniz yoksa bir sekilde bu huylarindan vazgecmesini saglayin.

Acillik oluyoruz derken? Napıyor? İnşallah kendini kesiyordur tövbe estağfurullah kötü kötü konuşturuyor insanı ya. Siz kaç yaşındasınız nasıl tanıştınız bu numunelik insanla?

Her hafta kv gidip anneye gitmezseniz o yüzü verdiyseniz eşinizde böyle davranmayı kendine hak görür. Eşiniz “ yorgunum “ dediğinde tamam ben değilim deyip annenize gitmeniz gerekir en azından 2 haftada bir. Olay şimdi buraya gelmiş madem kv de telefonu açmıyor bayramda da eşine sor önce anneme sonra senin annene gidelim mi hayır derse peki ben annemi ziyarete gidicem diyin. O sizin annenize gelmiyorsa sizde onun annesine gitmeyin. Kv ve kocayı düşündüğünüzün onda birini annenizi düşünseniz konu zaten buraya gelmezdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…