Bayram öncesi eşim küstü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bzm aılede bosanma vs yok ayrılırsa bnden babamgıl veuru benı
Sorunun en baş kaynağı aileniz. Ne demek vururlar? Ee bunu bilen eş, size neler yapmaz? Şunu okuyana kadar eşinize tepem attı, gerçi halen fikrim aynı ama, daha kendi çocuğuna değer vermeyen bir aile var ortada. Elin oğlu tabii ezer ve saygı duymaz.

Başınıza bir durum gelse en yakındaki yetişir. Eşiniz ağır zırvalamış, 4 yaşındaki oğlumda, sandalyeye kızsa bana söyleniyor, şikayet ediyor. Eşiniz bedenen büyümüş anlaşılan. Davranış olarak oglumdan farkı yok çünkü.

Arayı asla o yapmaz hep yanasırım o adım atmaz ben atana kadar surat ypar tersler
İşte sizin hatanız da bu. Böyle bir insanla ömür mu geçer ?
Eş olarak onun da adım atması gönül alması özür dilemeyi bilmesi lazım.
Sizin dengeler alt üst olmuş.
Bırakın bir şey yapmayın suçlu olan siz değilsiniz.
Kendi ailesi aile de sizinkiler aile değil mi ?
Yaptığı şey saygısızlık ve ayıp insanlık dışı.
Bu tür ataerkil zihniyetli adamlarla evlenip soylarini devam ettirmeyin azalarak bitsin böyle zihniyetler.

Evde hzursuluk olsun ıstemıorum sonra bana kusuyor sen benı uzuosun benı anlamıosun vs dıor kavga edıoruz 1 hafta surat asıor evı cehennem edıo bana
Ya bırakın olsun o huzursuzluk. Biraz da huzursuzluk olsun, her defasında ezilip durmaktan iyidir. Korkmayın bu kadar. Altı üstü bi herif, aynısından sokakta dolu var. Sizin gözünüzde büyümüş sadece. Herkes kendi anasına gitsin, bırakın bayramın tek gününü de o düşünsün az. Böyle ardını toplayıp durursanız kıymetiniz olmaz, azcık siz olun sorun çıkaran.

Nedn yalan soyleym? Yalan borcm mu var? Meslek car mı dedi evt lcwde calısıorum dedım ne var bubnda

Rakip görmekle ne alakası var? Karşılıklı saygıdan ileri gelir bu. Onun ailesine gösterdiği hürmet ve özen benim aileme de gösterilmeli. Konuyu okursanız her hafta erkek ailesine gidilen, kadının ailesi yok sayılan bir durum var.
Kendinizden örnek vermişsiniz; bazen benim aileme, bazen onun ailesine, bazen de hiç birine gitmeyiz, problem olmaz diye. E tabi problem olmaz neden olsun, gayet sorunsuz her iki tarafı da ezmeyen bir sistem.
Ancak konudaki erkek eşiniz olsaydı sizde de orta yolu bulmak adına kendinizden ve ailenize saygıdan taviz verecek bir yapı sezdim.
Ne de olsa “erkek” rakip değildir, ve de orta yolu kadın bulmalıdır.
Aman ağzımızın tadı bozulmasın ali rıza beycim, benim aileme yoldan geçerken el sallarız, senin ailende geceleyip sabah döneriz.

Ya Hilal, sen konuyu okudun mu? Oku öyle yaz.
Kadının ailesine bir aydır gidilmiyor. Erkek ailesine her hafta gidiliyor.
Daha nasıl yumuşatacaksın acaba konuyu.
Erkek üye misin nesin!

Ya Hilal, sen konuyu okudun mu? Oku öyle yaz.
Kadının ailesine bir aydır gidilmiyor. Erkek ailesine her hafta gidiliyor.
Daha nasıl yumuşatacaksın acaba konuyu.
Erkek üye misin nesin!
Erkek olmasına gerek yok. Bu ülkede kadınların bir kısmı böyle erkek güzelleyici oluyor. Aman ses çıkarma ya da sen de şöyle alttan alsaydın bla bla.. Böyle kadınlarımız varken zaten erkeklerin ataerkil düşünce yapısına ihtiyacımız kalmıyor maşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…