Bayram öncesi eşim küstü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlenmesın benım kızlarım bu ne ya... ben kızlarımı elin oğluna ve ailelerine kul köle olsun dıye buyutmuyorum hiçbir kız annesi bu muameleyi haketmez silkelenip kendinize gelin. Surat asmış paşam assın siz daha beter asın sabah kalkın hazırlanın annenize bayram kahvaltısına gidin dicem ama siz yapamazsınız, çok fena sindirilmişsinİz malesef

Aynı mahalledeki annenlere 1 saat uğrayıp ordan gebzeye geçmek mantıklı olan ama senin kocanda mantık yok mal biraz, sende tabiki onun ailesine gitmeyeceksin arama kimseyi küsen küssün

Evde hzursuluk olsun ıstemıorum sonra bana kusuyor sen benı uzuosun benı anlamıosun vs dıor kavga edıoruz 1 hafta surat asıor evı cehennem edıo bana
Annene 1-2 saat uğrayıp sonra kayınvalidene geçebilirsiniz, eşin çok bencil. Kayınvaliden telefonu açmıyorsa mesaj yazarak durumu anlatabilirsin..onun telefonu açmaması da ayrı saçma

Ablacım okudukça sinir oldum.
Boşver kuserse kussun sende konusmaztrip ar.
Bu ne saçmalık yahu her hafta izin gününde gebzeye mi gidilir.
Gidecekse kendisi gitsin gelsin.
Bayram da da taviz verme yeterince yüz bulmuş gitsin kendisi sen aileni ziyaret et gel eve yat dinlen.
O senin burnundan getiriyorsa sende onun burnundan getir.

Valla ben benim aynı mahallede yaşayan aileme türlü bahanelerle 1 aydır gitmeyen adamın ailesine gitmem. Adamın bu kadar anneci olmasının bir sebebi de annesi bence. Her hafta gelin de görüşelim diyodur kayınvalide durduk yere erkeklerin aklına bayramda ilk erkek tarafına gidilir gelmez bence.

Bak bence kadın veya erkek eşin ailesi ile aynı mahallede oturmak çok doğru değil uzakta olup herkesle iyi geçinmek en güzeli. Adam kendini ailesine karşı iç güveysinden hallice hissediyor da olabilir bu olayı masumlaştırmaz adam başlıbaşına sinir bozucu biri ama adam zaten bunlarla aynı mahalledeyiz biraz da benim ailemin yanına gidelim diye kendince rekabet ediyor olabilir bunu adamın ailesi de sitem içinde söylüyor olabilir nerden baksan kötü durum en iyisi uzaklık

Seni korkutuyor aklınca.Bırak küserse küssün ,sen adım atma kesinlikle.Yoksa hayatın boyunca çekersin bu bencili.
Tabiki önce seninkilere uğramak çok mantıklı.Ben orta yolun bulunması gerektiğini düşünürüm ama gerçekten eşin çok haksız

Evde hzursuluk olsun ıstemıorum sonra bana kusuyor sen benı uzuosun benı anlamıosun vs dıor kavga edıoruz 1 hafta surat asıor evı cehennem edıo bana
Nıye evde huzursuzluk olsun ıstemedıgı ıcın fedakar olan taraf sız olasınız
Ha Bu arada sıze gore fedakarlık.

Fedakarlıkla enayilik arasında ince bı cızgı var da cunku...

Ahhhhh bu genç nesil kadınlar ahhh, aferin böyle susun, aman kocalarınız üzülmesin, küsmesin, yalandan ataklar geçirip hastanelik olmasın.
Vaktiyle bu adamları kocanız yapmak için anne babalarınızın karşısına dikilen sizler, anne babalarınız için kocalarınızın karşısına dikilemediğinizden 2 adım ötedeki ailelerinize hasret kalıyorsunuz.

1 aydır annenize gitmek için neyi beklediniz onu da anlamış değilim, eşiniz gelmezse gelmesin izin gününüzde ben anneme gidiyorum diyemiyor musunuz?

Bu bayramda senin annene gidin nedir yani bu kadar büyütülecek
Madem kocan eski kafalı o zaman karısını da çalıştırmasın erkek olsun da karısının eline bakmasın

İyide yine ayni seye denk geliyor.bu ne perhiz bu ne lahana tursusu. Adam ailenize geliyor ki sizde gidiyorsunuz. Ortak kararla bazen ikisine de gitmeyebiliyorsunuz. Esiniz denginiz olabilir. Her evlilikte sizinki gibi muazzam kusursuz olmuyor. Gordugunuz gibi hanimefendi dibindeki ailesine gidemiuor. Ne yapacak ya bosayacak ya dis gecirecek isi inada bindiriecek esini adam edecek. Mesela ben dis gecirmeyi becerebiliyorum. İnatlasip dedigimi yaptirabiliyorum ee bu kizcagiz ne yapacak ? Herkese bosan diyoruz o da kolay gibiymis gibi. Kizi sindirmisler anne ogul kendini suçlu hissettiriyorlar. Ailesini goremiyor. Simdi bu is yarisa binmeyecek ne olacak? Benim dediklerimi yapmasi daha mantikli. Kisasa kisas

Kendi ailelerinize ayrı ayrı gidebilirsiniz. Yapışık halde gidip gelmenize gerek yok.

Dibimizdeki annenize uğrayıp gitmeyi çok gören adam sıkıntılı. Üstelik sizi manipüle ediyor sürekli. Kendinizi suçlu hissediyorsunuz. Bu adam pek çekilir gibi değil. Ama geri asım atmayın onunki anneyse sizinki de anne. Fırsat buldukça annenize uğrayın.
Bi de düzgün yazın lütfen. ‘Y’ harfini kullanın mesela. Gözüm kanadı ya

Bu eşle Allah yardımcin olsun resmen kendi ailesi ile sizi düşman etmek için elinden geleni yapıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…