Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu anlattıklarınızda takıntı sayılabilecek birşey görmedim ben gayet makul istekler bunlar

1neden korkuyorsunuz
2ailenizde yakın çevrenizde aldatılan terkedilen sevdiğiniz oldumu
3neyi kapatmaya çalışıyorsunuz mesela en büyük korkunuz ne
Korkum yalnız kalmak terk edilmek bu hastalık bağımlılık boyutunda bir şey .Hayır çevremde hiç aldatılan terk edilen yok daha önce aldatılmadım

Bu nasıl okb yahu ?
Arayıp sorman normal değil mi ?
Yoksa tüm kk olarak okb biziz de normal mi geliyor bize

Abla naptın yav ? İşler karışıyor

Evlenmeden önce kardeş anne baba takıntın varmıydı birine

Hatalı olduğunu bilmen bence büyük bir adım. Eşin bence son derece haklı. Evlenince dış dünyaya kapamamalı insan kendini. Seninde arkadaşların yokmu mesela onlarla vakit geçirsen arada yanlız. Acaba yenebilirmisin bu huyunu. Yani bu huyunu yenemezsen üzgünüm ama yarın çocuğuna karşı saplantın olacak ve sonuç gene böyle olacak. Bekara koca boşamak kolay sen şimdi ne kolay söylüyor herkes diyorsundur belki ama ne bilim çözülemiycek bir sorun değil gibi geliyor banada. Allah yardımcın olsun.

Benim karakterimde boyle seyler yoktu evlenmeden once.cunku ayri evlerdeyken ben ona karismiyodum 10da gittin 12de geldin diye.umurumda degildi.ayni evin icine girince sorunlar basladi benim karakterim degisti o
Esnek kadin gitti.

Bnce bebekten sonra eve kapandığın için olmuştur. Eşin haksız diyen annen bebeğe bakayım haftada 1-2 sen çık diyormu? Demiyorsada bi yardımcı bulun güvenilir, kendinize zaman yaratın. Adama da yazık

Abla naptın yav ? İşler karışıyor

Evlenmeden önce kardeş anne baba takıntın varmıydı birine
Hayir yoktu canim.ama sevgililerim oldu.mesela bulustk taksimse geziyoruz.arkadasi ariyo hdi gelsene iste surdayiz folan.benimki tmm gelirim yarim saate diyo.ben hemen kavga cikarirxim.neden gudiosn.saat sekize kdr durmucakmiydik.neden yanimdan gidiosn.yani hep takintim varmis sanirim.aesimle sozluyduk.gece saat bir olmus.hala ellerini birakmiodm.nolr eve gtmeyelm nolur yanimda
Kal diosm.eve gitmek istemiorm diodum.bu yuzden hmen evlendim.hep onla olmak icin.

Bnce bebekten sonra eve kapandığın için olmuştur. Eşin haksız diyen annen bebeğe bakayım haftada 1-2 sen çık diyormu? Demiyorsada bi yardımcı bulun güvenilir, kendinize zaman yaratın. Adama da yazık
Annem demiyor cok anlayissiz.hic beni dusunen biri degil.memur gibi.isen geliyorum daha bes dakka oturmadan evine gidiyor.gidip yemek yapicam isim gucum var kafa dinlicem dior

Annem demiyor cok anlayissiz.hic beni dusunen biri degil.memur gibi.isen geliyorum daha bes dakka oturmadan evine gidiyor.gidip yemek yapicam isim gucum var kafa dinlicem dior
Sebep bu canım. Eşini bu yüzden bunaltıyorsun. Yakın çevreden bebeğine bakabileceğine inandığın birini bulsan, günlük olarak versen inan kaybettiğin sağlığın, parayla geri getirmek çok xor.

Bagimlilik terapisi gordum fayda olmadi.esimin karakteri bana cok ters.sen evde oturan asoyal biriylevevlen anca oyle biriyle baban gibi biri ile
Mutlu olursun diyor.cok sk oluyor erkekler dayanmior.e haftda bir ckmak istitor.her pazar kavga

Sizce birazcik da o beni sevss bana ayak uydurmay calissa olmazmiydi? Seven biri iyi gunde kotu gunde yaninda olmazmi.bir donem evi terkettm anneme yerlestim ailmle
Anlasamadiggim halde.bitti dedim.basbasa yemek yedik.kesinlikle cikmicam hic cikmicam
Soz veriorm dedi.yklasik bir sene evden disadi cikmadi hicbi arkadasiyla gorusmedi.ben cok murkuydum dualarm kabul olmustu esim
Hep yanindamaydi her haftasonu birlikteydik.ama daha kotu bisi oldu!!esim sahte bir hesap acti facebookdan.arkadas sitelerine filan uye olmustu.celp gonderecektm
KAfaya koymustm bitecekti.gerekcesi de onu bunaltmam,arkadaslariylagorusturmememdi..yni bana ayak uydurmak daha az cikmak yerine hep inat gitti.sahte hesabini duydugumda ifsa ettigimde ilk cunlesi “sen daha beni kisitla
Neler yapicam giruceksn!!” Ne kadar cocukca

Ya çok yanlış kişiye soruyorsunuz söyleyeyim.
Biz evlendik evleneli eşim de, ben de her hafta ayrı programlar yaparız arkadaşlarımızla.
Ayrı tatile de gitmişliğimiz var. Bazen haftasonları eşim dalışa yada kampa gider arkadaşları ile.
Eşim 1 yıl dizimin dibinden ayrılmayıp bensiz hiç bir şey yapmasa sanırım boşanmaya falan gider ilişkimiz. Bogulurum. Yalnız kalmak isterim. Onun da yalnızlığa ihtiyacı olduğunu düşünürüm.

O yüzden böyle bir ilişki şekli olamaz.
Evet bir yerden adamı darlarsın, Öbür taraftan acısı çıkar. Yanlış yapıyorsunuz.
Ayrıca kimse sizi idare etmek zorunda degil. Sevgi de bir yere kadar. Böyle mahkum gibi yaşanmaz.
Ben eşinizi çok haklı buldum. Bebeğiniz için ise çok üzüldüm.

Kocanizdan onceki hayatinizda guveninizi cok sarsacak bi iliski yasadinizmi ? Ozguveniniz kalmamis sizin..bide sunu soruyim kocaniz istediginiz ilgiyimi gostermedi neden bu ofke patlamalari ?
Aslnda aldatilmadm.guveniki sarsacak bi iliski yasamadm.diru duzgun iliskim olmadi ki ilk ciddi iliskim esimle.ozguvenim neden yok.bebekligimde cocuklugumds neler ysadm bilmiorm keske bilevilsem.
Kocam bana gore istedigim ilgiyi gostermio ama
Ona sordugumda cok ilgiliyim diyor.mesela evde cok tlf oynar klan oynar iddia oynar.ben isterim ki sadece benmle ilgilensn sohbet etsin tlfnu ime hic ugrasmasn mesela hep ev islerine yedim etsn benim babam oyledir.sifrayi kurar toplarlar birlikte,camasir asarlar.tadilar yaprlar.birlikte. 76yasinda babam.

İşte herkes baban gibi değil .. sen babanı hep örnek aldığın için belki de böyle düşünüyorsun

Esiniz ne guzel yaninizda.terketmemis.sizin adiniza sevindim masallah.ben terkedildim iste.yapayalnizim artik oglumla.aksine calisiorm cmt pzar tatil.2010dan beri calisiyorum,calismadigim bir ay olmadi.caismak bu rahatsizligi gecirmedi.

ilaç kullandım tedavi gördüm yazmışsınız ama olmamış. yeniden farklı doktor ve psikologlarla acilen çalışmanız lazım.
evlilik halay ekibi gibi her yere birlikte elele gidip gelmek demek değildir.
terkedilmekten korkuyorum demişsiniz, ama yaptıklarınızdan dolayı şuan terk ediliyorsunuz.

kimse kimsenin malı değil, evcil hayvanı da değil dizinin dibinde otursun. evdeki kedimiz köpeğimiz bile her gün çıkıp hava alıp geri dönmek istiyor. hayat bu değil. kendinize hobiler edinin ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…