Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu cok kolay yenebilirsiniz, karışmayacaksiniz, o sizin çocuğunuz değil, korunma yaşında değil, evlenip xoxuk sahibi olacak kadar buyuk bir birey....

Berbere ne zaman gittiği sizin için önemli olmamalı.

Bu sıkıntınızı yenmenin en guzel yolu " sen bilirsin, ne zaman istersen" demeyi öğrenmek..bu cümleyi hayat felsefesi haline getirin..

ona sorsanız bu soruyu ki soracağım ve size cevaplarını yazacağım çünkü kendisine forum açacağını söyledim ve cevapları kendisiyle paylaşacağım söyledim hepsine tek tek cevap vereceksin dedim insanlardan farklı bakış açıları almamız lazım dedim neyse o bana inanılmaz vakit ayırıyor sürekli zaten benimle ama bana bu vakit bir türlü yetmiyor ona kalırsa . Bana kalırsa ise ben aynı evde bile sürekli dibimde olsun istediğim için başka hiçbir şeyle telefonuyla televizyona vs ilgilenmesin istediğim için onun bana ayırdığı ilgi bana yetmiyor . Ben esime bagimliyim.ve malesef hep cepteyim oyuzden bana bagirsa da cagirsa da seni istemiyorum da dese.bosucam da dese.benim onsuz yapamadigimi saplantimi bildiyi icin onsuz kendime bir hayat liramjcami bildigi icin bana gereken degeri vermiyor.

Hayir
Yaaa cok uzuldum ortada minik bi melek var herseyden once ona anne olabilmek icin duzelmelisin artik senin hayata karsi cok onemli bi sorumlulugun var , kronik mi okb peki?
hayir doktorum annem herkes sonradan olustugunu soyluyor.evlendikten sonra olustu.esim benm ilk ciddi iliskim.digerleri cocukcaydi.nisanlandn hastalandn evlendn daha da hastalandin dior annem.hatta bu afam seni daha hasta etti diyor

Ama mayıs tan beri ayrıyız diyorsunuz ayrı durabiliyorsunuz yani

Bence ayrılığı bir süre daha tedavi ile devam ettirin boşanma sonra en kolayı

Pek çok okbli tanıdım, bununla ilgili kitaplar okudum ama sizinki kusura bakmayın çok anlamsız geldi bana.
Yaptığınız şeyin gayet farkındasınız ve yapmanız gerekeni de biliyorsunuz.
Bundan fazlası adamı hayattan soğutmak, üzülerek söylüyorum gerçekten iyi dayanmış.
Berbere haftaiçi gideyim dese haftasonu git diyorsunuz, haftasonu gideceğim deseydi eminim bu sefer de ona olay çıkarırdınız.
Bu kadar eziyet bir insana fazla, bile isteye yapıyor gibi bir haliniz var.
Allah yardım etsin ikinize de

Konunun uzmanı değilim, yorum yapamam ama tüm yazdıklarınızdan eşinizde rahatsızlığınızı tetikleyen bir şeyler olduğunu düşündüm. Belki plansız ve aşırı rahat davranışlarıyla takıntınızı körüklemiştir. Tedaviniz bitene kadar biraz daha yardımcı olabilir. Tabi siz de değişmek isteyeceksiniz.

İyi de siz benim hastalığıma inat dediğiniz şey bşr insanın yaşaması.
Siz sizden ayrı sadece işe gitmesine karışmıyorsunuz gibi görünüyor.
Habersiz tuvalete gitse olay çıkıyor anlattıklarınıza göre

ben boşanırdım ve arkama bakmazdım eşinizin yerinde olsam.

Ben tüm yorumları okumadım ama eşinin yazdıkları öyle sadece üçüncü sahışlar yüzünden olan bir şey olmadığını düşündürtüyor beni.
Sanki sürekli onu eleştiriyor gibisin.. resmen çökmüş isyan etmiş çaresiz gibi.

Hayir

hayir doktorum annem herkes sonradan olustugunu soyluyor.evlendikten sonra olustu.esim benm ilk ciddi iliskim.digerleri cocukcaydi.nisanlandn hastalandn evlendn daha da hastalandin dior annem.hatta bu afam seni daha hasta etti diyor
yok o is oyle degil kusura bakma adama hayati dar etmisin kaldi ki hasta falan degilsin kendini inanidirmisin iyide bu adam senin kolen degil kendi hayati var iyi ben bagimliyim deyip her sacmaligi yapmak ne guzel ya ben bi yere gidicem esi. beni surekli aricak yetmedi arkadasimi aricsk kiyamet asil o zaman kopar adam hakli sen kendini inandirmisin hayatini zindan ediyorsun karsi tarafida nefes aldirmiyorsun ama sizin duzelmez bu isiniz adam bosanir cidden o zaman kurtulur

Birde eşime ulaşamayınca arkadaşlarını arayıp bu ne yapmaya çalışıyor demişsiniz ya bağışlayın ama orda ben bile darlandım

Kapitalizmle birlikte ortaya çıkan tüm uyduruk davranış bozukluklarını aslında en güzel şekilde özetleyen atalarımızın da dediği gibi “adını deliye g....ü çalıya koymuş” adamı robotlaştırmaya çalışmışsınız ama eliniz de patlamış

"""Senin beyin yapin, benim hayatima kurulu resmen""""

Eşiniz çok haklı

Sizde hastayım ayaklarına yatip merhamet dilenmeyin, hasta değilsiniz, bağımlısınız...

AHTAPOT TİPİ EŞ' siniz.

Ben olsam arkadasini aramazdim siz ergen degilsiniz ki cocukca tavri bence siz sergiliyorsunuz kac yillik evlisiniz ne demek arkadasini aramak kaynanani arayip ona sikayet etmek daha mantikli bence. Siz deguven problemi var bence kocana guvenmuyorsun bunlari o yuzden yapiyorsun sana da yazik ona da yazik boyke hayat gecer mi

Üzgünüm ama kimse böyle yaşamak istemez. Bende katlanamazdım böyle birine.

Hastalığınız doktor teşhisi mi evet. O halde eşinize ben hastayım beni bırakma yardım et demeniz lazım. Evlilikler iyi günde kötü günde değil miydi? Ha kanser oldu diye bırakmışsın ha okb bana kalırsa hastalık hastalıktır. Kanser olsanız allah korusun burada eşinize yüklenirlerdi. Şimdi çok bunaltmışsın diyorlar. Elinizde olan bir şey değil eşinizin bunu anlaması lazım. Üstüne üstlük bir de bebeğiniz var lohusa haliniz de bu durumu etkilemiş olabilir. Daha fazla arttırabilir. Normal psikolojide olan bir insan için bile zor şey çocuk sahibi olmak. Tüm bunların farkında olması lazım eşinizin.

Kusura bakmayin♡
Ben de sizi suclu gordum, sizin esinize yaptiklarini esim bana yapsa, heeleki arkadasimi arayip elifi ver bana dese, ben dahi 6 yil sabredemezdim. Annenizde sizi hakli goruyor bu adam seni hasta etti diyor ama anne iste, evladina toz konduramiyor. Duzelmen lazim, değismen lazim, ikinizde ayri bir bireysiniz bunu anlamaniz lazim. Ben boyleyim hastayim diyip kestirip atmamaniz lazim, ne var arkadaslariyla cikmissa? Ne var okey oynamissa, ne var eve 11de gelmisse? Sizde alin bebegini zi cikin havalar guzel. Biraz ayri ayri vakit gecirmeniz lazim. Surekli dip dibe benide darlar. Bosanmak istemiyorsunuz, ama boylede degisceginize inanmiyorum cunki kafanizda ben hastayim alttan alsin cikmasin gitmesin dusuncesi var..

Bilemiyorum arkadaşlarını aramanız dışında bana çok absürt gelmedi ben de kızarın gereksiz para harcamalara bizim de vazgeçip geri döndüğümüz çok şey oldu ben de okb yim o zaman

Hayir

Bir şey olmuş olmalı. Telefonunda mesaj, bir yanlışı bir şey. Ortada hiç bir şey yokken mi böylesiniz? ki evet arkadaşını aramanız büyük ayıp olmuş ama onun dışında bu kadar abartılacak hiç bir şey yok. Siz de kendinizi bukadar suçlamayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…