Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkesin yaptığı kadın dirdiri bunlar bi erkek bunlara katlanıp sana hasta muamelesi yapıyorsa sen de bunu yiyorsan ne diyelim

yok artık. konu sahibi kendini biliyo da yazıyo siz gelmiş kadın dırdırı diyosunuz. ayrıca her kadın dırdır yapmıyo. kişi kendinden bilir işi misali...

aşağıdaki kısmı okuyun

Istemedigi seyler.inat yapmamak.mesela ygmur yagio cafedeyiz ben bebege hava aldiricaz
Illa die inat yapiorm.bebek arabasinin yagmurlugunu takariz bizde de semsiye var nolcak gezelimmdiorim.o da inatla hayir bu siddetli yagmurda gezmicez dior.yani inatci olmamdan da yakiniyir.sorunlarimizi arkadaslarima aileme akrabalarima anlatmami istemiyor.cocukca konusma cocuksu hareketlerde
Bulunma akilli basli olgun konus diyor.para konularimda harcama konularnda cok takintilisin cok kabga cikariosn dior.ornegin sinema izlicez
Kuyruktayiz bebegi zar zor birakmisiz.iki bilet 50tl mi ne tutuyordu.odemesine izin vermedm.baska yere gidelm burasi pahali dedim.o gun aksama kdr agladim.cnku esim cok bagirdi bana.sonuc olarak film de izlemedik...

Vallah ben burda okurken darlandım adam ne olmuştur yaşarken düşünemedim bile.

Farklı bir doktorla gorusseniz mi acaba.
Sizin sorununuz okbden farkli gibi sanki.
Okbye uyuyor cogu zaman.ama ilk evlendigimde
Bir terapistimbilisselci iliski bagimliligi demisti.bununla ilgili de konu acmistm.onu hep yaninda istemek hayatinin merkezi yapmak.hem o insana saplantili oluyorsunuz takintili hem de
Bagimliyani ne yaprsa yapsin birakamiorsnz hep yaninizda olcak.esim bana ben ise gitmesem
Sen bana bakarsn diordunhtta kv de sakayla karisik sus diye oturt oglumu hic kalkmasn ordan onu istiyorsun demisti

Bazen nedenimi sorguluyorum nedenini bu yaptiklarimn mantikli aciklama bulamiorm.neden bende bukadar kontrol tahakkum istegi var dediginiz gibi?anlam veremiyorm.ama okb ve bagimlilikta kontrolculuk yaygin.onun hayatinikontrol edince elime ne geciyor.ve bu sorunu halledemezsem ogluma nasil bir anne olacagim.maddi imkansizliklar cok.hele bosanirsam.ama tedavimi kesmek istemiyorum bu sefer artik hayata karsi sorumlulugum var.

Hatalarınızın farkında vede değişeceğinize inanıyorsanız

Tekrar bir şans isteyip saydığınız hataları yapmamaya gayret gösterin

Ha yok eğer hatanızı kabul etmiyor ve değişeceğinize inanmıyorsanız
Hayırlı olan boşanmak

İkiniz için de doğru karar bu olur
Her şey sizin elinizde

Hakkınızda hayırlısı olsun
Çok geçmiş olsun

Kesinlkle yeni bir sayfa Acamam yine o insana takintili saplantili kairim buna cok eminim( iste
Ulasama kdr ariyorum yaninda Kim varsa annesi arkadasi kardesi.. patronumu bile aramisligim var

Kesinlkle yeni bir sayfa Acamam yine o insana takintili saplantili kairim buna cok eminim( iste
Ulasama kdr ariyorum yaninda Kim varsa annesi arkadasi kardesi.. patronumu bile aramisligim var
anlıyorum. ama bu yaptığının sorun olduğunu biliyorsun değil mi? bak herkesın yanlıs hareketleri var. kimisi fazla asabi,kimisi narsist kimisi karamsar kimisi pinti. zamanla anlayıp törpülemek azaltmak mesele. sendekine de hastalık gözüyle bakmayalım, mesela aşırı düşkün olma hali. bunu yenmeyi ilaçsız denedin mi. bak kendi ağzıyla demiş sen kendi kendine beni kaybettin diye. neden relaks olamıyorsun ya da en azından bu geçene kadar rol yapamıyorsun

şimdi eşiniz gelip sizin bu yaptıklarınızı yazmış olsa adama bak boşanmak için bahane arıyor, kadıncağıza iftiralar atıyor derdim ama siz harbiden abartmışsınız kimse bu kadar sıkıntıya ve darlanmaya gelemez

Yaaa cok uzuldum ortada minik bi melek var herseyden once ona anne olabilmek icin duzelmelisin artik senin hayata karsi cok onemli bi sorumlulugun var , kronik mi okb peki?

Eşinize yaptığınız dayanılır şey değil. Sizden başka yaşam alanı olmaması gerekmez. Nefes alamaz hale getirirseniz bikar tabi adam. 7/24 insan kendine katlanamiyor.Yalnızlık niye zor? Devamlı olan şeyler yıpratır ve eşiniz de duzelmenizden umudunu kesmiş anladığım.

Degisebilseniz, sosyal cevresi olduğunu kabul etseniz güzel olurdu. Bazı çiftler hep bi arada olur ama iki eş de aynı fikirde olur.

Bazı çiftler aynı evde ayrı odalarda yatar, durur ve özlem biriktirir. Sizin görüş farkliliginiz var eşinizle.Hayırlısı olsun.

Bunlar takıntı mi? Bana öyle gelmedi. Spontane gelişen durumlardan hoşlanmayan bir kadın var.

E bu ben ve eşim

Tatlım şimdi tüm yorumları okudum. Eşinin de psikoterapiye gitmesi gerekirdi. Örnekleri okudum. Ve fark ettim ki, eşin resmen senin sabrını sınıyor. Evet sende problem var mı var. Buna uzmanlar takıntı demiş.

Ancak eşin de bence normal değil. 40 yılın başında iftara gitti. Ok. Hadi devamında okey e gitti. O da tamam. Ama saat 11 olmuş hala gelmiyorsa, resmen karım olay çıkarsın da öyle döneyim eve kafasında. Yani bu bir hastalık. Mesela senin kolun kesilmiş bantlamissin bu gidip bandı söküp yarayı desiyor resmen.
Tamam adam içinde zor bir şey resmen adamı yutuyorsun ama esin de seni böyle tanıyor biliyor evleniyor. Ee şimdi neyin tatavasini yapıyor. Neden böyle kadinla evlenmiş ve neden bu sınırları sürekli zorluyor.

Az öncede yazdım spontane gelişen değişikliklerden hoşlanmayan bir kadın var. İftara gideceği gün önce iftar sonra okey gece 1 de gelirim hayatım deseydi sen bunu 11 se ararmiydin çok merak ettim.

Çok üzüldüm. Allah yardımcın olsun. Bence eşininiz sizi seviyo, sevmese kimse bu kadar katlanamaz ama F fozgeb adlı arkadaşımızın dedikleri de çok doğru. eşinizin siz tedavi olurken sizi tetikleyecek durumlardan uzak durması gerekir. Bence eşinizle birlikte tedaviye gidin. En azından siz toparlanana kadar sizi gerecek durumlar yaratmasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…