Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bak canım tam yumurtlama gününden sonra üstüne 14 gün sayıyorsun eğer adet olmadıysan o zaman test yapabilrisin dedi doktorum...yani sen 29 eylül yumurtladın diyelim...27 gün olmuş eğer doğru ise senin hamile olman lazım...ama diyelim 29 eylül değil de 5 ekim yumurtladın 21 gün oluyor yine hamile olman lazım sen hamilesin o zaman ya...

senin hesaba göre 4 ekim arkadaşın yumurtlaması

jonguil'im bende öyle hesaplıyorum, en geç yumurtlama 5 ekim görünüyo,
eğer öyleyse hamileyim, ama elimde kan testi var işte

iyi de canım ben kendi ablamı örnek verdim sana battının 8.günü gebelik testi yapmış zar zor silik bi çizgi çıkmış normalde daha koyu olması lazım ama geç döllenmeden dolayı silik çıkmıştı...kanı daha sonra ne zaman yaptırdı bilmiyorum ama...sen bence yarın tekrar kan testi yaptır...ya da gebelik testi al yap canım belli olmaz çıkar belki...

bak canım tam yumurtlama gününden sonra üstüne 14 gün sayıyorsun eğer adet olmadıysan o zaman test yapabilrisin dedi doktorum...yani sen 29 eylül yumurtladın diyelim...27 gün olmuş eğer doğru ise senin hamile olman lazım...ama diyelim 29 eylül değil de 5 ekim yumurtladın 21 gün oluyor yine hamile olman lazım sen hamilesin o zaman ya...

benim yumurtlama 11.i bugün 14.gün değil mi?

X