Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Bende hissetmiyorum. Bikaçgün önce göğislerim acıyodu, o da geçti, akıntımda yok kupkuruyum. Hiçbirşey yok yani, sadece ara ara kasıklarım ağrıyo hafif batmalar oluyo o kadar, ne hissiz insanlarız ya :)

yumurtlaman daha yeni bitmiş sanırım canım, eğer tutmuşsa (İNŞALLAAAHHHH TUTMUŞTUR) 5 güne kadar başlar belirtiler

bayanlar bu hamılelık belırtılerı nezaman çıkıyor adetım 3 gun gecıktı ama hamıle olcagımı sanmıyorum şuan erken gerı çekme yontemıyle risk varmıdır sızce şuan belirtimde yok strestendir inşallah

bayanlar bu hamılelık belırtılerı nezaman çıkıyor adetım 3 gun gecıktı ama hamıle olcagımı sanmıyorum şuan erken gerı çekme yontemıyle risk varmıdır sızce şuan belirtimde yok strestendir inşallah

Canım adet geciktikten sonra başlar normalde, en büyük belirti katı, beyaz, peynir kesiği gibi akıntı ve göğüslerde dolgunluk ve hassasiyettir. Geri çekme yönteminde risk vardır ama aslında eşinini farkındalığıyla alakalı bir durum bu. Bizde geri çekilmeyle korunuyoruz 6 yıldır ve hiç istenmeyen bi gebelik yaşamadım. Şuan istemiyorsan umarım yoktur ama varsa da üzülme bence çünkü bir bebek dünyanın en inanılmaz duygularını yaşatıyor insana

geri çekilme yöntemi % 100 korumaz her zaman bir risk vardır canım. hava değişiminden de olabilir, gebelikte. bir test alsan aslında varsa zaten çıkar.

canım en buyuk belırtı katı akıntı demıssın ama ben kendımı bıldım bılelı var bu akıntı enfeksiyondan dolayı sırf akıntıya bakıp hamıle olduğumuzu anlıyabılıyormuyuz ?

Kızlar aslında bu belirti olayına çok takılmamak lazım. Ben geçen ay o kadar çok belirti yaşadım ki, uyku hali, akıntı, kokulara duyarlılık, bulantı, göğüs hassasiyeti, karnın alt kısmında şişlik ve hassasiyet, kasık batmaları. Adet olduğumda şok geçirdim, kendime gelemedim 10 gün. Meğer idrar yolu enfeksiyonum varmış, enfeksiyondan kaynaklanan belirtilere bir de benim psikolojik belirtilerim eklenince ideal bir hamileydim bana göre ama malesef 2 günlük gecikmeden sonra regl oldum. O yüzden ben artık testte çıkmadan veultrasonda görmeden zor inanırım hamile olduğuma

Kızlar aslında bu belirti olayına çok takılmamak lazım. Ben geçen ay o kadar çok belirti yaşadım ki, uyku hali, akıntı, kokulara duyarlılık, bulantı, göğüs hassasiyeti, karnın alt kısmında şişlik ve hassasiyet, kasık batmaları. Adet olduğumda şok geçirdim, kendime gelemedim 10 gün. Meğer idrar yolu enfeksiyonum varmış, enfeksiyondan kaynaklanan belirtilere bir de benim psikolojik belirtilerim eklenince ideal bir hamileydim bana göre ama malesef 2 günlük gecikmeden sonra regl oldum. O yüzden ben artık testte çıkmadan veultrasonda görmeden zor inanırım hamile olduğuma

evet canım haklısın bu akıntıyı takmıyorum cunku baya hamıle olmayan tanıdığımda oluyor akıntı enfeksiyondan dolayı aslında bırazda kendını dınlemeyıp akışına bırakmak lazık

canım en buyuk belırtı katı akıntı demıssın ama ben kendımı bıldım bılelı var bu akıntı enfeksiyondan dolayı sırf akıntıya bakıp hamıle olduğumuzu anlıyabılıyormuyuz ?

Canım evet vajinal enfeksiyonda yapabiliyor bu akıntıyı, ama sende enfeksiyon olduğunu biliyorsan tedavi olmalısın çünkü bu enfeksiyon tedavi edilmediğinde, tüplerde tıkanıklığa, douglasta sıvı birikimine bağlı infertiliteye ve hatta endometriozise kadar gidebilen bir tabloya neden olabiliyor

X