Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

benim dün geldi kırmızılar!

canım kaç kardeşsiniz?? demek anneler her gün çalışıyordu ya aslında bende her gün çalışmak istiyorum ama bizim spermler kalitesiz o yüzden her gün çalışma olursa daha kalitesiz hale gelir.. sorunu olmayanlar her gün çalışsın bence...

tatlım aynısı bende de var valla haftaiçi çok çalışma olmuo bizde de..ertesi gün okul var zaten erken kalkıorum bi de duş almak için daha da erken kalkmak lazım valla zor gelio

İki kardeşiz ama annem bana evlendikten bir ay sonra hanile kalmış kardeşime de spiralini aldırtıktan hemen sonra. O arada regl bile görmemiş o derece

canım nasıl oldun? biraz daha iyi misin? izin almışsın galiba müdüründen..gitme işe dinlen evde..bi de bol c vitamini al..eğer bademciklerin şişse onun için de ılık sütün içine bal koy onu iç

tatlım aynısı bende de var valla haftaiçi çok çalışma olmuo bizde de..ertesi gün okul var zaten erken kalkıorum bi de duş almak için daha da erken kalkmak lazım valla zor gelio

Ben bir de yatmadan duş alıyoruö saçlarım da uzun kurutmadan yatsam sinüzit var ama yine de günaşırı çalıitık hatta doktora gittim çaglama oluyor yavaştan dedi o arada daha sık oldu ama bana da daral geldi

İki kardeşiz ama annem bana evlendikten bir ay sonra hanile kalmış kardeşime de spiralini aldırtıktan hemen sonra. O arada regl bile görmemiş o derece

anladım tatlım.. eskiden annelerimiz sanki hesap kitap mı yapıyorlardı şimdiki nesil hamile kalmak için iğneden ipliğe kadar her şeyi araştırıyor ama olmuyor nasıl olacak bu hamilelik ya meğer ne kadar zormuş.. yanarım yanarım korunduğum zamanlarda hamile kalacağım diye banyoya koştuğuma bileydim koşarmıydım:)))

ben hemen kestirdim saçlarımı düğünden sonra.benimde belime kadardı.birde biz nikahtan sonra düğüne kadar 9 ay vardı arada.o 9 ayda çok çektim senin gibi.eylülden hazirana birde tam soğuk havalarda ama düğünden sonra kestirdim kurtuldum

ayy kuzum dikkat et biraz rahatlamaya çalış bebeğim inş bişey olmas manyaklar ya
Tesekkurler canim.... Manyak heriflerya normalde boyle kisiler hiccc olmaz....
iyi misin şimdii geçmiş olsunnn
Iyiyim canim.... D'un resmen ust uste geldi....Aksam reklam arasinda dila hanima baktim.... Azerin eski karisi psikolojisi bozuk olan yine hzyalindeki adam la konusuyor kadin aynaya bakiyor gozleri gri saclar darmadagin kanali korkudan hemen degistirdim....Sonra bu olay olunca iyice korktum.....Gece yatakta gozumun onune acayip acayip seyler geliyordu her gozumu kapatisimda....Bildigim butun dualari uyuyuncaya kadar okuyup uyudum sukur gecti....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…