Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

canım allah kavuştursunn hemencecik geliverir cuma günü merak etme sen :13: yalnız deilsin hem bak bizler varız

CrystalDollcuğum allah kavuştursun, bol bol uğraş bişeylerle ki hemen geçsin zaman

Elifim hiç düzelmedin mi kız, bi doktora gitsen, gebelik olabilir dersen ona göre ilaç yazar sana zaten

cemrenazimm/1-2 KASIM

eylulocak/1-4 KASIM

pilin/2 KASIM

pamukprenses187/1-2-3-4 KASIM

msa84/4-6 KASIM

demede/5 KASIM

_oceanshine_/6 KASIM

feelcrying/6 KASIM

stabi/7 KASIM

denizasker/8 KASIM

temmuzz/8 KASIM

vegetable/9 KASIM

cimcime2688/10 KASIM

egemenhalit/11 KASIM

karamurselsepeti/11-12 KASIM

trzi/12 KASIM

sssp/12 KASIM

yagmurlu_ist/12 KASIM

canım pilini 2 kere yazmışsın hamile ya o

Sağol balım, hem hamile yazmışım, hem bekliyo yazmışım kızı ya :)

Napıyprsunuz sevgili bayanlar bizde çalışmalar tam gaz inşallah bu ay olur valla cinsellikten soğuyacam az kaldı

Bayanım valla biz çalışmayı yaptık artık bekleme dönemindeyiz, inşallah çalışmalar verimli olur bu ay

bizim de yarın başlıyor çalışmalar valla her ay aynı şeyler hesap işi olmasa iyi gari kimsecikler uğramaz oldu ya bi de ne güzel eğleniyorduk şurada

Evet hesap işi biraz sıkıntı. Bugün annemle konuştum da regl bitince hemen başlıyorlarmış çaışmaya hem de her gece. Yumurtlama falan bilmeden yani her gece olunca tutuyordu dedi. Ben de artık moda günaşırı dedim her gün diye diretti kadın artık bu ay olmazsa her gece her gece o da çok zor sabah kalkıp okula gidiyorum ben yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…