Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
tatlımm naporsunnnnn:KK34:
Napam bacım bi yandan çocuklara koşuyom bi yandan size yazıyorum işte, sen naporsun, naılsın
bat 8 iydi..hala olmadım..testte yapmadım..
garip bi şekilde hamile oldugumu hissediyorum..
şubatta hamile kalmıştım aynı belirtileri ve aynı hissi yaşamıştım..
ne yazık ki boş gebelik teşhisiyle düşük yaptım..
o yüzden cokta heyecanlı değilim..:KK14:
yşadıgım kötü tecrübe bu heyecanın üzerini örtüyor
aynı şeyleri yaşamam inş
rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin:KK42:
........

Canım keşke bi test yapsan, hamileysen ona göre davranrsın en azından, daha önceki düşüğün için üzüldüm ama hep öyle olacak diye bişey yok balım, sen bi an önce testini yap

Bide listede yaşın ve süre bilgilerin yok canım yaz ekleyeyim isterssen

İvett.

Yok yaşamıyoruz. facebooku var çok takip ediyor beni. Görmesine imkan yok grubu da, korktum bi an ne bilim.

benim annemde benim şifrem var direk.geçen gün ağladım diye yazdım kızlara.ne oldu neden ağladın diye aradı.dedim yazdıklarımı okumasana.oyun oynuyordum da bildirim gelince gördüm diyor.şifrede değiştiremiyorum.yaklaşık 3 senedir var şifrem ayıp olur kadına

benim annemde benim şifrem var direk.geçen gün ağladım diye yazdım kızlara.ne oldu neden ağladın diye aradı.dedim yazdıklarımı okumasana.oyun oynuyordum da bildirim gelince gördüm diyor.şifrede değiştiremiyorum.yaklaşık 3 senedir var şifrem ayıp olur kadına

O zaman dikkat edicez yazdıklarımıza kadıncağız üzümesin kıyamam.

Canım keşke bi test yapsan, hamileysen ona göre davranrsın en azından, daha önceki düşüğün için üzüldüm ama hep öyle olacak diye bişey yok balım, sen bi an önce testini yap

Bide listede yaşın ve süre bilgilerin yok canım yaz ekleyeyim isterssen

öyle tabi umraım tekrarlamaz
şuan elimde bi test yok yarın alıp yapmayı düşünüyorum inş..
yaş 23 deneme 3 yıl

Napam bacım bi yandan çocuklara koşuyom bi yandan size yazıyorum işte, sen naporsun, naılsın

iyiym canım yarın doktordan trandevu aldım direk kadın doğumcuya gdeyim demi eşim de diyo ki önce kan testi yaptıralım çıkarsa pozitif o zaman doktora gidelim dedi ama ben yine de aldım yarına

X