Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
tatlım ıdrar testlerı hep negatıf ama:KK50:olabılırmı acaba yınede cıkmıyo olabılrımı??yada ne bılıım allah korusun dıs gebelık falan olsa cıkmamıs olaılırmı aklıma gelmıoda deıl :/ off ben en ıısı bı yolunu bulup doktora gıdeyım
Canım dış gebelikte yavaş artar hcg ama çıkar yani 5-6 gün geçince. Bilmiyorumki, benim görümcemin 10 günü geçmişti, test yaptı, çoook silik çıkmıştı. Bazılarında çok geç çıkıyo testte, yumurtlaman geç olmuşsa doğal olarak döllenme ve yerleşme de geç oluyo, hormonun artma süreside uzuyo işte. Sen doktora git bebem

ne zaman adet olmuştun sen kız.bana problemli dedin unutma.gözden kaçırmadım yaniiiiiiiiii
Bacımım sen dedin lan kendine problemliyim diye, ben senden alıntı yaptım
30 Ekimde oldum anacım, 28 kasımda bi daha olacam, 29 günde bir oluyorum, 15.gün yumurtlamam oluyo, 13 Kasımda gıdaklamam lazım ama sankiyarın gıdaklayacakmışım gibi geliyo, kasık ağrım başladı, sen hele bak bi arkadan

Son düzenleme:
Canım dış gebelikte yavaş artar hcg ama çıkar yani 5-6 gün geçince. Bilmiyorumki, benim görümcemin 10 günü geçmişti, test yaptı, çoook silik çıkmıştı. Bazılarında çok geç çıkıyo testte, yumurtlaman geç olmuşsa doğal olarak döllenme ve yerleşme de geç oluyo, hormonun artma süreside uzuyo işte. Sen doktora git bebem

Bacımım sen dedin lan kendine problemliyim diye, ben senden alıntı yaptım
30 Ekimde oldum anacım, 28 kasımda bi daha olacam, 29 günde bir oluyorum, 15.gün yumurtlamam oluyo, 13 Kasımda gıdaklamam lazım ama sankiyarın gıdaklayacakmışım gibi geliyo, kasık ağrım başladı, sen hele bak bi arkadan

ben bebek açısından dedim problemliyim diye :KK19::KK19::KK19:
akıntı var mı bebek?
arkadan sanki geliyormuş gibi duruyor

tebrikler canım şu aralar tam tutunma aşamasında demek ki uzan yat dinlen sakın kendiini üzecek yoracak birşeyler yapma kendine dikkat et birde bol bol et yee kırmızı et sakin ihmal etme beslenmeniii hayırlı evlar olur inşallah :))))

tesekkür ederim canım. allah tüm isteyenlere versin. çok dikkat ettiğim söylenemez. günlük haytıma aynı yerden devam ediyorum. sıkıntı olmaz inş.

merhaba kızlar benim bat da 5 kasım dı ve hala olmadım. bugün göğüslerimde sızlama başladı kasık ağrım falan yok az az akıntım da oluyor. ama dün doktora gittim ultrasonda bişey görülmedi kan verdim sonucu aldım doktora gösterme fırsatım olmadı ama sonuç 0,02 negatif galiba. ama ben buna rağmen olmayınca ümitleniyorum bebek yoksa bir an öce adet olsam barii.... bu ara da beni de listeye eklermisiniz bi ümit işte:KK31::KK31::KK31:

Son düzenleme:
Canım benim hayırlı uğurlu olsun, kendini yorma ve sakın ilişkiye girme bu sıralar, tutunacak inşallah miniğin :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

tesekkür ederim canım. allah tüm isteyenlere versin. çok dikkat ettiğim söylenemez. günlük hayatıma aynı yerden devam ediyorum. sıkıntı olmaz inş diye düşünüyorum. folikplus kullanıyorum. tavsiyeler için tşkkrler :)

:KK1: Ben bigun yapacam bunu aman onada usenir o

Nasil oluyoki ama o :KK53: Hep korunmussun adetine bir gun kala yumurtaman gecer dogal olarak zaten.Bence varya ya kondom falan delikti ya tasti bisiyler olmus bence :44: Amma iyi guzel seyler olmus :KK9:

Aahh ahh ne kaynanalar var bee.:KK14:

canimsin ya kiyamam ben size en dogrusunu yapiyorsun sorun sende olupta seni bosadigini dusunsene ben bosarim falan demisler Allah korusun cok zor.Saygi sevgiyle o da hallaedilir insallah kader arkadasim benim bir kurtulsak artik su dertten:KK14:

hayirli olsun canim gozun aydin:nazar:

Imreniyorum valla soyle ailelere :nazar: Kocamin aileside habire bizden alsak diye bakiyolar daha yardim edeceklerine ne kadar terbiyesizler resmen sinir oldum ben yine bak:KK47:

tesekkür ederim canım. allah tüm isteyenlere versin.

Selam kızlarrr...
Hamilelerimiz varmışş çok sevindimmmm :KK49: :KK54:
Benimde adetim bitti çalışmalara başladıkkk :nazar:
Hadi bakalım bu ay bizim ayımııızzz
Aralıkta hamileyiz inşallah
:KK9:

X