Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

tatlım, adetin 5 gün geçmiş, bebek olsa kanda çıkması lazımdı, sen bence bebek düşüncesini çıkar ki aklından adet olasın, insan engelliyo psikoljik olarak, hemen ekliyorum seni tatlım, hoşgeldin aramıza

teşekkürler tatlım bilgilerimi eksik vermişim kusura bakma.. yaş 24 deneme süresi 2 yıl inşallah daha fazla gecikmeden gelir de önümüzdeki aya bakarız

Valla alışkanlık yapmışsınız kızlar. Topic kapandığından beri uğramıyordum görünce çok sevindim :) benim bat 16 kasım ve göğüslerim deli gibi sancıyor yani sanırım bu ay olmadı önümüzde ki aylar bakıcaz artık...

Canım benim hoşgeldin tekrar ama daha 16 sı diyorsun, göğüslerim acıyo diyosun, bu ayda olmadı diyosun, olurmu öyle şey ya, göğüs hassasiyeti en erken belirtilerden zaten, hadi inşallah güzel haber alırız tatlım tatlım
Masallah bacim masallah.....
nihayet birini buldum denk gelen.... Benimde iki oglum var biri 7 yasinda digeri 3 yasinda.....
sende kocaman masallah de bakem....

Bacım maşallah maşallah, allah sizi onlara, onları size bağışlasın gulüm

öbür tarafın şifresi annemde de var oda girer bebek denediğimizi bilmiyor üzülmesin diye söylemiyorum.mükafatımız bebek olur inşallaaaaaaaah

Aminnn ben de babam görcek diye korka korka yazdım bu ara çok kurcalıyor pc yi falan.
Lan hanım kızlar kızlar canım kızlar, ne yapıyonuz siz la, öbür tarafa mı gidip geliyonuz yavrulaaaarrrrrr

Amin canim cumlemizinkini.....Allah guzel kaderlerle buyutmemizi nasip etsin.....
darisi tum isteyenlerin basina.....

Allah nazarlardan korusun herkesin evlatlarını. Kuzum benim her ay önceden başlar göğüs ağrılarım

bat 8 iydi..hala olmadım..testte yapmadım..
garip bi şekilde hamile oldugumu hissediyorum..
şubatta hamile kalmıştım aynı belirtileri ve aynı hissi yaşamıştım..
ne yazık ki boş gebelik teşhisiyle düşük yaptım..
o yüzden cokta heyecanlı değilim..
yşadıgım kötü tecrübe bu heyecanın üzerini örtüyor
aynı şeyleri yaşamam inş
rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…