Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Tarantula bacim sormasi ayip olmazsa kac cocuk var sende????

Hic kan testi yapmadinmi?????
belki hamilesin dir ama kanaman olmustur.....

canım sadece tek bi gebelik testinde gördüm çizgiyi..geçen pzt yaptığımda gördüm..ondan sonra yaptığım miratech al-bi vs hiç bi testim pozitif çıkmadı..hatta o çok pahalı olan kaliteli predictorden bile aldım orda da negatifti..salı gidicektim kana kısmet olmadı

Kismet canim.....
Keske bir kan tahlili. Yapsaydin.... Umutlanmamis olurdun....n
neyse uzulmek yok gec olsun guc olmasin....

Canim bebetime biliniyor zaten hatali pozitif veriyor diye. Uzulme artik bi daha da yapmazsin onunla. Dusen parcalar buyuk mu bacim bide bi tanesini muslugun altinda yika bakiym dagilip gidiyomu yoksa beyazlasiyo mu.

Noooruyon bacim ciktiniz mi soktan kiz

çıktık tatlımmm yarın tohtora gitcezz inşallah bir sorun çıkmaz ya bi arkadaşmız da pozitif çıkmış da sonra adet olmuş ya onu görünce korku bastı şimdi :18: ya ben de adet olursam o kadar yaygara yaptım bi de burda hamileyim galiba diye

Canim bebetime biliniyor zaten hatali pozitif veriyor diye. Uzulme artik bi daha da yapmazsin onunla. Dusen parcalar buyuk mu bacim bide bi tanesini muslugun altinda yika bakiym dagilip gidiyomu yoksa beyazlasiyo mu.

evet böcüğüm yaaa parçalar büyük..yıkadım zaten suyun altında belki bişeye benzetirim die..dağılıp gitmedi beyazlaşmadı da..neden öle sordun ki:26:

Hicbisey olmaz bacim icini ferah tut sen, o arkadasin adeti gecmeden yaptiysa eger testi kimyasal gebelik oldugundan adet olmustur. Yada dusuk yapmis olabilir. Hersey insan icin bacim ama herzaman en iyisini dusun, moralini yuksek tut. Senin adetin gecti sonucta, kimyasal olsa simdiye adet olurdun coktan. Yarin doktordan sonra yaz mutlaka durumunu. Haber bekliycez senden, bu arada agrin sizin akintin goguslerinde herhangi bi degisiklik var mi

saol canım hakkımızda hayırlısı tabi yarın mutlaka olumlu olumsuz haber vericem zaten vermez miyim hiçç az biraz akıntım var ve göğüslerimde de koltuk altıma yakın olan kısımlarında dokunulduğunda ağrı oluyo ama çok hassas değil yani

1 kasım tutmadı 1 gün erken oldum yeni bat 28 kasım 9. deneme olacak
yaş 29 bu arada

Son düzenleme:
evet böcüğüm yaaa parçalar büyük..yıkadım zaten suyun altında belki bişeye benzetirim die..dağılıp gitmedi beyazlaşmadı da..neden öle sordun ki:26:

Canim beyazlasmadiysa dusuk yapmiyosun, dagilip gitmedigine gore pihti da degil. Tahmin ettigim gibi, gec adet oldugun icin rahim ici tabakan cok kalinlasmistir ve cok kalin oldugu icin farkrdilir bir sekilde dokuluyordur. Bende hep olur o parcalar ama erken adet oldugumda az ve kucuk olur, gec adet oldugumda cok ve buyuk olur. Endise edecek bir durum yok ama iste cok sanci yapiyo o parcalar yolu tikadigi icin, her bir parca dustugunde biraz sancin axalip sonra tekrar artiyodur. Sikma canini tatlim. Gercekten bu ay bebis gelecek

anladım canım..biyoloji öğretmeniyim ben ama böle konularda sanki bildiğim herşeyi unutmuş gibi hissediorum..deneyimli birilerinin deneyimlerine ihtiyaç duyuorum ve evet ben de inanıorum bu ay bebiş gelicek..ben de öyle hissediorum..bekletmicek annesini

canımmm ben de tarantulaya katılıyorum hamilesin sen bekletmez anneyi gelir tostikk sen sonuçta eğey bir gecikmiştin yerleşme kanamsı olamaz mı acep ??

Canim benim doktorlarda kendi derdine care bulamazmis. Iki tane cok problemli hamilelik ve bi tane 13 haftalik dusuk yasadim. Arastirmaktan artik okumadigim sey kalmadi, uzmanlik yaptim resmen. Aklina takilan seyler olursa yaz burdan, bildigim birseyse yardimci olurum, degilse de bir bilene danisiriz.

canımmm ben de tarantulaya katılıyorum hamilesin sen bekletmez anneyi gelir tostikk sen sonuçta eğey bir gecikmiştin yerleşme kanamsı olamaz mı acep ??
yok canım yaa o kadar ağrılı ve kıpkırmızı kanla yerleşme kanaması olmaz olamaz yani sanmam..bi daha da idrarda gebelik testi yapmıcam..beklicem geciksin direkt gidip kan vercem kararlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…