Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ama ilk ben yazdım eklemiyor listeye beni (((((((

Balim listeyi bastan yaptim kiz, gozlerim dondu okumaktan, daha 100 sayfa var okumam gereken. Sirasiyla yazdim bacim. Cunku kod yaziyosun liste icin, hazir tablo degil yani, hazir olsa istedigin sirada yazarsin kolay olur. Ama sayfalarca kodun icinde tekrar duzenlemek zor oluyo, aaaanadin mi durumu anacim, smiley ekleyemiyom balim telefonda cikmiyolar ama ciksalardi su agzi gozu bi yana gitmis kariyi eklerdim senin icin

banada öğret şu liste yapmayı ağzı burnu bir yana gitmiş karı

Lan benim kizimda benim gibi manyak anam, kakam geldi dedi goturdum klozete oturttum dedim bitince cagir, bitirmis, doyduuum diye bagiriyo manyak, bende sasirdi heralde dedim. Gittimki siritiyo kelle gibi, espri yapiyomus hanim, iyi yedinmi kizim diyorum diyoki cok yedim sistim keske bu kadar yemeseydim

hayırlısı canım üzme kendini. benim de 2 ay önce silik çizgi çıkmıştı sonra mens olmıştum. yaklaşınca bazen çıkabiliyormuş. gecikince de insan çok ümitleniyor.

aynen öyle canım ya..umutlanmıştım çok gerçi aralıkta hamile kalsam eylülde doğum yapsam diodum ben içten içe öğretmen olduğum için..doğum iznim yaza gelmesin die..hayırlısı böyleymiş napalım Allah büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…