Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
sinirlerim cok bozuk bebek istedik korunmayı bıraktık kasıntı basladı bende temmuzdan beri var vucudum kabarıyo yumruk kadar ne biçim sişişyo kasıntıdan duramıyorum kanda bi,şiy var zannetik prof.dr a gittik bişiycik demedi ilaç kullanıyorum bebek olursa kaşıntı ılacını kullanamıycam ne yapıcam bilmıyrm... rabbim inş bıyolunu bulacak neylerse guzel eylerr...

neden kaşınıyormuş?

canım sen sıkıldıysan biz ne yapalım 2 yıldır çalış çalış bi türlü tutturamadık çalışmayı mı bilmiyoruz ne:)) bizim burda bi kadın evlendi 9 ay boyunca çocuk istemelerine rağmen çocukları olmuyordu her ay komşuları kadına soruyordu yok mu gebelik diye en sonunda kadının biri çıktı siz yapmayı mi bilmiyorsunuz niye olmuyor demez mi:) ne insanlar var işte...

bilmiyoruz galiba gerçekten. cuma günü bat ya benim.belkide ondan sinirlerim aşırı bozuk

bilmiyoruz galiba gerçekten. cuma günü bat ya benim.belkide ondan sinirlerim aşırı bozuk

ya öyle benim de bat günlerim yaklaşınca sinirlerim bozuluyor adet olunca çok üzülüyorum ama bazen de güzel yanından bakmaya çalışıyorum her ay bi heyecan beliyorum falan ne yapalım hayal etmek de güzel diye kendimi böyle avutuyorum hep...

neden kaşınıyormuş?

bilm ıyorum kı....doktor bişiy demiyo ayda surebilir yılda ..ilaç verdi ama hamıle kalırsan ılaç kullanmıycaksın dedi ...bnm annemde de varmiş beni emzirirken ...acaba sutten bana mı gectı oda supheli ve hala annemın devam ediyo atarax surub kullanıyo bı teshıs konulamadı...bnde bundan korkuyorum

ya öyle benim de bat günlerim yaklaşınca sinirlerim bozuluyor adet olunca çok üzülüyorum ama bazen de güzel yanından bakmaya çalışıyorum her ay bi heyecan beliyorum falan ne yapalım hayal etmek de güzel diye kendimi böyle avutuyorum hep...

evet hayal etmekte guzel bnde dusunuyrum özellikle bırı hamıleyse daha bi heves oluyo karsı komsum yenı evlendi ılk geceden kalmıs 6 aylık hamıle ya sankı onu grnce kendim hamıle gbi garıp oluyrm kendimi hayal ediyorum

ben her ay daha fazla yıkılıyorum valla.bilmiyorum ne olacak

olsun cnm sıkma canını sen elinden geleni yapıyorsun ya rabbimin bi bildiği vardır tabi sylemek kolay ama boyle insanoğlu bişiy ısteyince hemen olsun istıyo bi bakmişşın bu ay hamılesin:KK70: ümitsizliğe sakın kapılma[/QUOTEinşallah.cuma herşey belli olacak yok gibi ya hayırlısı

evet hayal etmekte guzel bnde dusunuyrum özellikle bırı hamıleyse daha bi heves oluyo karsı komsum yenı evlendi ılk geceden kalmıs 6 aylık hamıle ya sankı onu grnce kendim hamıle gbi garıp oluyrm kendimi hayal ediyorum

benim ablam ,arkadaşlarım ,eltim eşimin iş arkadaşlarının eşleri herkes hamile valla çok tuhaf bi duygu kıskanmak değil bu duygu imrenmek ama çevremin böyle hamile olduğunu gördükçe dışarı çıkasım kimseyi göresim gelmiyor:SS

Son düzenleme:

olsun cnm sıkma canını sen elinden geleni yapıyorsun ya rabbimin bi bildiği vardır tabi sylemek kolay ama boyle insanoğlu bişiy ısteyince hemen olsun istıyo bi bakmişşın bu ay hamılesin:KK70: ümitsizliğe sakın kapılma[/QUOTEinşallah.cuma herşey belli olacak yok gibi ya hayırlısı

ınş olmazsın bebeş haberini alırız ...doktora falan gittinmi bi problem falan mı var cnm

benim ablam ,arkadaşlarım ,eltim eşimin iş arkadaşlarının eşleri herkes hamile valla çok tuhaf bi duygu kıskanmak değil bu duygu imrenmek ama çevremin böyle hamile olduğunu gördükçe dışarı çıkasım kimseyi göresim gelmiyor:SS

evet dediğin gibi kıskanclık degil bi özenti oluyo allahım hakkımızda hayırlısını versin kısa karda kısta soyle hamile kalırızda bebişlerimiz karnımızda ısıtır bizi insallahhhhhhhh aminnnnnnnnnnnnn

evet dediğin gibi kıskanclık degil bi özenti oluyo allahım hakkımızda hayırlısını versin kısa karda kısta soyle hamile kalırızda bebişlerimiz karnımızda ısıtır bizi insallahhhhhhhh aminnnnnnnnnnnnn

aminnn canım...herkes anne baba oluyor bizde inş en yakın zamanda bu güzel duyguları tadarız allahım bu kadar güzel isteğimizi geri çevirmez inş...zamanı beklemek lazım inş allahın izni ile biz de bir gün hamile kalırız

Son düzenleme:
aminnn canım...herkes anne baba oluyor bizde inş en yakın zamanda bu güzel duyguları tadarız allahım bu kadar güzel isteğimizi geri çevirmez inş...zamanı beklemek lazım inş allahın izni ile biz de bir gün hamile kalacaz...

cnm si z nezamandan beri denıyorsunuz? ılk mı?yas kaç ?çok soru srdm galiba merak ettim :KK70::KK70:D:

cnm si z nezamandan beri denıyorsunuz? ılk mı?yas kaç ?çok soru srdm galiba merak ettim :KK70::KK70:D:

sor bacım sor:)) biz 2 yıldır çocuk istiyoruz,yaşım 26 canım...bizim sorunlarımız var canım eşim 3 ay önce ameliyat oldu değerlerimiz çok düşüktü değerlerimiz yükselir diye inş bi ümit bekliyoruz...siz ne zamandır deniyorsunuz yaşın kaç canım aynı soruları bende sormak istedim merak ettim doktora gittiniz mi hiç??

sor bacım sor:)) biz 2 yıldır çocuk istiyoruz,yaşım 26 canım...bizim sorunlarımız var canım eşim 3 ay önce ameliyat oldu değerlerimiz çok düşüktü değerlerimiz yükselir diye inş bi ümit bekliyoruz...siz ne zamandır deniyorsunuz yaşın kaç canım aynı soruları bende sormak istedim merak ettim doktora gittiniz mi hiç??

kuzum bnm yas 24 ....2 yıllık evlıyım 1 aydır korunmayı bıraktık işte doktora falan hiç gıtmedim çevremdekıler bi git diyolar inş giderim:KK70:buarada gecmiş olsun cnm allah gonlune gre verir inş.

kuzum bnm yas 24 ....2 yıllık evlıyım 1 aydır korunmayı bıraktık işte doktora falan hiç gıtmedim çevremdekıler bi git diyolar inş giderim:KK70:buarada gecmiş olsun cnm allah gonlune gre verir inş.

canım yeni bırakmışsınız korunmayı 6 aya kadar olmazsa o zaman eşin ve sen git doktora bence şuan çok erken...şimdi gitsen bile hiç bir şey yapmazlar bekleyin daha çok yeni bırakmışsınız derler.. rabbim inş çok bekletmez...

canım yeni bırakmışsınız korunmayı 6 aya kadar olmazsa o zaman eşin ve sen git doktora bence şuan çok erken...şimdi gitsen bile hiç bir şey yapmazlar bekleyin daha çok yeni bırakmışsınız derler.. rabbim inş çok bekletmez...

amin cnm....bende yeni evliyken cok istıyodum ama yapamazdık cnkı esim uzman cavustu evlendik 2 ay sonra sırnaka gtti 1.5 yıl sonra geldi oyuzden tek olmak ıstemıydm hamıleyken ayrıca bide unı okudum ders sıkıntısı falan derken ıstemedim...ama sımdı tam zamanı aralıkta esim meslegi braktı artık yanımda memurluga gecti rahatız yanı sukurler olsun rabbıme

X